Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 206
Like Tree308Lubią to

Wątek: Akcja - witamy lato 2020

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

Domyślnie Odp: Akcja - witamy lato 2020

och zła jestem. zrobiłam taki długi wpis i komp mi zeżarł tekst.

wczoraj tak byłam zadowolona z siebie że dziś znów poszłam z rana biegać. wpadło kolejne 10km teraz mnie mega bolą nogi a mam do zaprawienia w słoiki wielkie wiadro czereśni.

macie racje ruch to nie wszystko ale zdecydowanie to ważny dodatek.
    tabsy nadal łykam. zrobiłam tylko dłuższą przerwę niż powinnam. miałam zrobić 2-3 dni przerwy po miesiącu brania a zrobiłam ponad tydzien. no i zdarzało mi się zapomnieć łyknąć wieczorną dawkę. ogólnie nie są to tabletki cud. ale myslę że pomagają mi nie być głodną po zjedzeniu mniejszego posiłku.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Efta nie wiem ja ty ale ja jak biore jakieś tabsy to mi się tak w głowie przestawia, ze one wszystko za mnie zrobią i przylapuje się na tym że jem co popadnie i wcale o to nie dbam bo mam tabsy
    także nauczyłam się już im nie ufać bo cudów nie ma, nadmiar trzeba spalić i tyle

I właśnie też trening całego ciała z gumami oporowymi zaliczyłam
    efta1983 lubi to.

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

od rana pada. nawet nie wiecie jak mnie to ucieszylo. mam idealna wymowke aby nie isc biegac. tak sie przeforsowalam tymi dwoma dniami pod rzad po 10km ze ledwo sie z krzesla podnosze tak mnie kolana bola.

furaga tez sie lapie na tym ze pozwalam sobie na bardziej kaloryczny posilek bo przeciez tabsy biore i one troche zahamuja wchlanianie

agnieszka zazdroszcze takiej ekipy. ja mam 2 kolezanki z ktorymi moge trenowac. pierwsza jest mojej postury ale odbiega odemnie forma i gdy biegamy to druga polowe treningu robie juz sama. A druga kolezanka to chuda wysportowana łania i to ja zdecydowanie odbiegam od niej. z nia tylko marszuje bo bym jej nie dogonila.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Czesć dziewczyny

Wagę wpisałam już dziś ( -0,2), bo w sobotę i niedzielę nie będę miała dostępu do wagi.
    Powodzenia jutro
    efta1983 lubi to.

Awatar furaga

czołem , jesteśmy na połmetku a moja waga wróciła do startowej
    o dziwo mam spadek
    efta1983 and Agnieszka111 like this.

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

U mnie duzy plus ale raczej malo miarodajny, bo gril w ogrodzie zakonczyl sie okolo 3. Brzusio pelny rano byl. Jutro wyjezdzaja goscie i wroci wszystko do normy. a tak to tylko pilnowalam picia. Z jedzeniem roznie, wieczorami wiecej niz w dzien.

Mam nadzieje, ze u Was dobrze. Od poniedzialku znowu jestem normalnie.
    Agnieszka111 lubi to.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,7.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

hej. u mnie wzrost o 300 gram. tragedii nie ma.
    kolana nadal mnie bola zdecydowanie przesadzilam z bieganiem. wczoraj poszlam tylko na 4km spacer.
    dwa najblizsze tygodnie beda wyzwaniem. mąż ma urlop. beda wyjazdy czyli jedzenie w barach oraz grille i frywolnosc z alkoholem. już i boje co pokaże waga
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar furaga

Efta zdecydowanie przegiełaś przez te 2 dni. Może czasem lepiej dac na wstrzymanie bo te kolana moga cie wyłaczyc z ruchu na dluzej. Tak miałam w ubiegłym roku jak postanowiłam nie przytyć w św wielkanocne. Był rower, kije, dużo ruchu a potem kolana daly tak do wiwatu, że pół roku na treningach musiałam pomijac niektóre ćwiczenia, ba! nawet kucać nie mogłam na prawe klano. W swięta nie przytylam ale wściekłabyłam na siebie za brak rozsądku.

Wreszcie ruszyłam 4 ltery i zaliczylam kije ale mi tego brakowało
    przy okazji złapałam trochę słonka
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny w nowym tygodniu
    Przez weekend sobie pozwoliłam, na szczęście nie za wiele, ale jednak coś tam załapałam na plus ...ale od dziś do dzieła! Lecimy dalej z tym koksem.

Aga, brawo za kijki

Efta, rzeczywiście, przed Tobą trudne dwa tygodnie, ale wiesz, jak człowiekowi zależy, to pozwoli sobie na chwilę zapomnienia, a potem wraca na dobre tory i tego Ci zyczę

Wiecie, ja bardzo lubię odchudzać się w czasie urlopu( tak jak teraz), bo potem, gdy wracam do pracy, czuję się dużo bardziej do niej chętna, mam większy zapał i łatwiej wejść mi w ten kierat.

Udanego tygodnia wam życzę
    furaga lubi to.

Awatar furaga

hejka

Aga w czasie swojego urlopu możesz schudnąć, ja w swoim nie bardzo bo niewiele się zdziała przez 2 tygodnie a jeszcze jak poczuje luz to raczej coś przybiorę niż schudnę

Tak dawno nie kijkowałam, że dziś czuje lekkie zakwasy w mięśniach, które mało wykorzystuje w swoich treningach
    Zaczynamy nowy tydzien, powodzenia życzę wszystkim
    Agnieszka111 lubi to.

Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów