Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 220
Like Tree317Lubią to

Wątek: Akcja - witamy lato 2020

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

Domyślnie Odp: Akcja - witamy lato 2020

hej. dzien zaliczam do udanych mimo braku diety. rano zaliczylam 5km spacer, popołudniu poplywalam rowerkiem wodnym, a wieczorem przebieglam 10km. planowałam pobiec na próbę 5km , a że kolana nie bolały zbyt mocno , to nogi same mnie poniosły i pyknęłam 10.
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

hejka,
    wczoraj wreszcie udalo nam się z córa wybrac na rower, wiatr trochę mniej wial i 21km zrobilyśmy

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny

U mnie z dietą ok, z ruchem też, więc liczę na spadek
    Nie ważę się, zrobię to w niedzielę, bo wtedy kończy się cykl tygodniowy mojej diety, a wszystko sobie zapisuję więc chcę, żeby było równo 7 dni.
    Aga, fajnie, że zaliczyłaś kijki Ja szczerze mówiąc, nie wyobrażam już sobie bez nich funkcjonowania
    Efta też dużo się rusza Dla naszych ciał, to dobrodziejstwo,nie tylko dla wyglądu, ale przede wszystkim dla funkcjonowania wszystkich narządów.
    Udanego dnia
    furaga lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny Jednak zważyłam się i wpisałam wagę. Choć w tabelce to tylko 300 gram, to jednak zgubiłam dużo więcej, bo w sobotę się objadłam i od niedzieli zbijałam ponad kilogram Najważniejsze, że się udało dziś nie popełnię tego błędu
    U nas pogoda jesienna. Wczoraj tak zmokłyśmy na kijkach, że dosłownie wyglądałam tak, jakbym wyszła z wanny

Powodzenia dziewczyny
    furaga and efta1983 like this.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

cześć, czołem
    Brawo Aga za pozbycie się sobotniego balastu i to jeszcze z nawiązką
    Moja cholerna waga jakby stoi, coś nie mogę zaskoczyć. Muszę przemyśleć i coś zmienić (a może w końcu przestać się oszukiwać że podjadanie chipsów i picie piwka jest dobre dla wagi)

Moja córa ma dziś imieniny i planowałam grill ale jest zaledwie 19 stopni i pochmurno
    mam nadzieję że się nie pogorszy bo jak tak zostanie i nie będzie wiało to damy radę , najgorzej wnusia ale mam nadzieję ze ją mama ubierze adekwatnie do pogody

zielonści

Agnieszka111 lubi to.

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

U mnie spadek 1,1 kg

Diety nie było, ciasta i % były, ruch to tylko kroki, więc jestem mocno zdziwiona.
    Prawdopodobnie powrót do normalnej pracy spowodował, że jednak ruchu jest więcej, a czasu na jedzenie mniej
    Agnieszka111 lubi to.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

jakims cudem utrzymalam wage choc wizualnie uwazam ze przytylam. za mna frywolny tydzien. ruchu niewiele , wczoraj byla impreza urodzinowa synka. pogoda nie dopisala. tuz przed przybyciem gosci sie rozpadalo, a mialo byc przyjecie w ogrodzie. dom mialam nie gotowy. nawet nie mialam jak przy stole posadzic 20 ludzi. duzo stresu i nerwow przez to mialam... ale jakos sie wszystko ulozylo i goscie zabawili do 23.00 wiec chyba im sie podobalo.
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Mufinko, to dałaś czadu w tym tygodniu gratuluję
    Efta, utrzymanie wagi w poluzowanym tygodniu, to fajna sprawa, bo dwie przyjemności naraz- i jedzonko i bezkarność w związku z nim lubię tak
    Aga, no, powiem Ci, że czipsy i piwko, to dla wagi nic dobrego chociaż...bardzo przyjemne. Ja czipsów nie lubię ( tylko warzywne), ale piwo uwielbiam. A do niego orzeszki .......to, to lubię bardzo dlatego unikam piwa, bo zwykle kończy się apetytem na słone przekąski

Fajnej niedzieli dla wszystkich odchudzających się
    mufinka0 lubi to.

Awatar graza151
    graza151 jest nieaktywny Znany na forum

Kochane Dziewczynki
    Już w poniedziałek córcia idzie na radykalną operację.Ja przez to cierpienie zdziwaczałam ,nawet telefonów nie odbieram. Dzieci się o mnie
    martwią.Postanowiłam się nie dać złym myślom ,cokolwiek się stanie.Przecież wiem ,że załamanie i złe myśli nie pochodzą od Boga.
    Uświadomiłam to sobie dziś rano.Dziękuję Wam bardzo,że pamiętacie w modlitwie o mojej biednej córci.Ona ma dopiero 30 lat i jeszcze nie wie ,co to cierpienie.Proszę,pamiętajcie dalej.Bóg jest dobry.

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

hej. wczoraj wieczorem poszlam pobiegac. 10km w 1g9min. dzis kolana ok wiec jak nie przesadzam to bolu nie ma musze tez kupic nowe buty do biegania. te co kupilam na wiosne juz sie koncza. szok jak szybko zużyłam firmowe buty. zaczelam łykac tabsy na polepszenie stanu stawow. tabsy na odchudzanie sie skonczyly kilka dni temu, nie kupilam kolejnego opakowania. mylsle ze bez nich poradze sobie tak samo. weszlam tez dzis na wage bo jakos nie wierzyłam ze ja utrzymałam ale faktycznie dzis nawet 100 gram mniej niz wczoraj.
    Ostatnio edytowane przez efta1983 ; 12-07-2020 o 10:47

Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów