Strona 20 z 24 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 236
Like Tree414Lubią to

Wątek: Akcja jesień 2020

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Akcja jesień 2020

Cytat Zamieszczone przez efta1983 Zobacz posta
    zamknęli nas na 20 dni. mąż 10 dni od wymazu , a domowincy kolejne 10 dni po zakonczeniu jego choroby.
    Jeżeli u ciebie będzie test pozytywny to rozumiem, że nastepne 10 dni, czyli łącznie wszyscy zamknięci na 30 dni, współczuję.

U mnie na wadze ciut mniej, jest zielono
    efta1983, Jolinkaa and Makosza like this.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

To, co mowia to jedno, jak jest to drugie. Moja mama jest pielegniarka. I jak mowili, ze wszytsko jest i nie ma sie co obawiac to mama przyznala sie, ze brakuje podstawowych rzeczy jak rekwiczki.
    Trzymam kciuki, by bylo dobrze.

U mnie maly spadek. Caly wieczor spedzilam w kuchni, bo dzisiaj goscie. bedzie tarta z jablkami i ryz z pulpecikami jalanymi w sosie pomidorowym. Zobacze jak wyjdzie. Musze zapiec tylko. Tu przepis, fajny, zdrowy.
    efta1983 and Jolinkaa like this.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,1.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Hej dziewczyny

Co do diety to u mnie...po prostu diety nie ma.
    Od czasu wzrostu zakażeń po prostu zajadam stres...nie jest dobrze,ale już na prawdę nie wiem jak mam sama siebie zmobilizować?

Efta dużo zdrówka dla Ciebie i bliskich.Współczuję zamknięcia,ale najważniejsze,żeby choroba łagodnie z Wami się obeszła i szybko minęła.
    U mnie brat czuje się dużo lepiej,antybiotyk zadziałał,więc raczej to nie wirus.Gdyby było inaczej,to chyba u mamy już by się coś działo po 8 dniach.

Pozdrawiam dziewczyny.
    Moze jakoś się ogarnę......
    Makosza lubi to.

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

waga dalej pomalutku spada. apetyt mam kiepski i do tego smaku nie czuje, zapachu zresztą też nie. z jednej strony pomaga to w odchudzaniu. robiłam dzieciom popcorn nie poczułam ani ciut cudnego zapachu, smażyłam dziś kotlety ... też nic nie czułam. normalnie zero pokus z perspektywy węchu.
    byłam dziś na wymazie. średnio przyjemny ale da się przeżyć. maż mnie nastraszył a wcale sie było tak źle. wynik najszybciej jutro ale raczej bedzie za 48 godzin.

ruszył katering z zupomanii. nawet sobie myslałam , ze może się skuszę. ale cena mnie powaliła. 2500 za miesięczne zywienie 5 zupami dziennie dla jednej osoby. jak to zobaczyłam myslałam, że padne. za tyle to ja zywie przez miesiąc 4 osobową rodzinę. normalnie na stronie zupomanii zawrzało. ale są i takie osoby którym cena odpowiada...
    ktoś porównał ten katering do lamborgini, że jak go nie stać na coś ekskluzywnego to niech jeździ skodą. na litość boską to sa tylko zupy. 1,5 litra dziennie za prawie 90zł... taniej wyjdzie jedząc zupy w restauracji....
    Makosza lubi to.

Awatar mufinka0

średnio przyjemny ale da się przeżyć. maż mnie nastraszył a wcale sie było tak źle
    Dla mnie tez był okropny, a mój m mówił, że nie taki zły. Może zależy jak im sie tam uda trafić

wynik najszybciej jutro ale raczej bedzie za 48 godzin.
    Jak pozytywny będzie jutro, jak negatywny za 48 h. Tak mi mówili i sie sprawdziło.
    Super, że przechodzisz chorobę w miarę dobrze, a ten smak i zapach wróci, na szczęscie.
    efta1983 lubi to.

Moje początki

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

dostałam wynik. mam covid.
    mufinko faktycznie u meza tez pozytyw był na drugi dzien. potwierdza się co mówisz.

dziś ważenie po 7 tygodniach odchudzania zupami. na wadze 67,8 czyli zgubiłam 7,5kg. jestem mega zadowolona
    Makosza and mufinka0 like this.

Awatar mufinka0

Będziesz miała to już za sobą i oby obyło sie bez żadnych powikłań.
    Jak dzieci się czują?
    zgubiłam 7,5kg
    Bardzo dobry wynik, ale taraz zadbaj trochę o siebie, zdrowe jedzenie wskazane.
    Makosza lubi to.

Moje początki

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

U mnie roznie. Dzisiaj odeszla moja babcia i apetytu brak. Chodze do kuchni ale otwieram lodowke i na tym sie konczy. Zjadlam banana, kawalek czekolady i troche sera bialego. I bardziej, by znalezc sobie zajecie. Ogarniam rozne rzeczy, by miec zajecie. Jest mi cholernie smutno ale z drugiej strony wiem, ze babcia juz nie cierpi a i mama psychicznie odpocznie, bo od 2 lat opiekowala sie babcia.
    Na pogrzeb nie jade, mama prosila, bym zostala w Niemczech. Jakos tak wszystko nie tak. Cena zycia na obczyznie.

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Od czasu wzrostu zakażeń po prostu zajadam stres...nie jest dobrze,ale już na prawdę nie wiem jak mam sama siebie zmobilizować?
    Rozumiem Cie, ja mialam podobnie w marcu. Ogladalam wiadomosci z roznych krajow i nawet nie weim kiedy sie nakrecilam. Pewnego dnia pojechalam do przyjaciolki na wies, radio nie gralo, gadalysmy o wszystkim i niczym- na pewno nie o covidzie. Jak wrocilam do domu to doszlo do mnie jaki ciezar spadl mi z serca. Od tamtej pory bardzo ograniczylam wiadomosci. I jest lepiej. Polecam wylaczyc radio i tv. Wiem, ze nie da sie zamknac w domu ale ograniczyc informacje. U mnie nie bylo zakazu wychodzenia z domu ale ja i tak ograniczylam. Czytalam, robilkam porzadki, nadrobilam seriale i filmy, umawialam sie na pogaduchy z przyjacilkami. Moze i ZTobie pomoze.

Mam nadzieje, ze objawy beda znikome i czas ten nie bedzie meczacy. Zdrowka.
    Fajnie, ze dieta zupowa zadzialala. U mnie tez okres zupowy otwieram. Najlepsze na jesien. Dobra, smaczna zupka.
    Ostatnio edytowane przez Makosza ; 21-10-2020 o 23:27
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,1.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Makosza, bardzo współczuje
    Efta mam nadzieję że choroba przebiega łagodnie.

Moja waga sobie systematycznie powolutku rośnie dlatego też wprowadziłam obostrzenia od poniedziałku wisi na lodówce rozpiska i znów z mężem ważymy o jemy wg rozpiski
    oby ta nadwyżka poszła precz a jeszcze ciut więcej spadło
    Makosza lubi to.

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

dziewczyny dziekuje za miłe słowa . u mnie choroba wyglądała jak przeziębienie, u męża jak grypa. dziś już u nas całkiem nie źle. u synka choroba bez objawów u córci... w sumie nie wiem co napisać . ona pierwsza była chora. katar i kaszel od 3 tyggodni. kilka dni temu pojawiła się gorączka , a tak na prawde stan podgoraczkowy i pediatra stwierdził, że trzeba zrobić wymaz. u nas w miescie 3 latkom wymazów nie robią, karetki do wymazów nie ma - a jestesmy w czerwonej strefie i oboje rodzice z covidem i tak już od zgłoszenia czekamy 4 dzien na wymaz od karetki z województwa.... pewnie sobie jeszcze poczekamy , bo poki co ciagle cisza. pediatra dzis do mnie dzwonił pytajac czy była karetka... bo u niego w systemie ciagle widnieje ze przyjeto do realizacji...
    jednym słowem koszamr. całe szczescie córcia juz bez goraczki.... mąż dalej mocno kaszle ja już chyba ok.
    Makosza lubi to.

Strona 20 z 24 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów