Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Chciałbym kontynuować dietę, i proszę o rady

rkutek jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Chciałbym kontynuować dietę, i proszę o rady

Cześć.

W czasie pierwszej kwarantanny (początkiem tego roku), w ciągu 1,5 miesiąca schudłem 13kg na diecie 1200kcal. Wtedy moja waga wynosiła 96kg i 178cm

Jestem bez efektu jojo co mnie bardzo cieszy, gdyż ciągle staram się siebie kontrolować (co nie oznacza, że nie pozwalam sobie czasami na więcej)

W sobotę(24 październik) postanowiłem że chce schudnąć jeszcze. Mam 180cm i 83kg (na początku diety miałem 86). Planuje schudnąć minimum do 75kg, ale celuje bardziej w 70 kg. Jestem na diecie 1500kcal, pije po 3 l wody dziennie, nie używam masła, ograniczam cukier do 3 łyżeczek dziennie. Zastanawiam się czy uda mi się to osiągnąć do końca tego roku (2 miesiące). Źle się czuje w swojej wadze, a wiem jak się cieszyłem gdy schudłem pierwsze 13kg. Chciałbym się od was dowiedzieć ile można trwać taka dieta bez żadnych ćwiczeń i wysiłku (jestem na kwarantannie więc nawet nie mam jak) i czy udałoby mi się osiągnąć ten cel do 1 stycznia. Po za tym chętnie posłucham waszych rad, co może mi pomóc, lub czego nie robić.

JuliaWielinska jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Chciałbym kontynuować dietę, i proszę o rady

Trzymam kciuki! I liczę, że nikt nie namówi Ciebie na jakieś wymysły i chore diety, bo z tego co opisujesz to Twoja dieta jest zdrowa dla duszy i ciała i jest mega, bardzo podziwiam

walek12 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Chciałbym kontynuować dietę, i proszę o rady

Polecam CI przejrzeć te wskazówki. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -> Jak zacząć dietę? Tutaj się wszystkiego dowiesz.

Uprawnienia umieszczania postów