Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 114
Like Tree200Lubią to

Wątek: Akcja zima 2020/2021

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

Domyślnie Odp: Akcja zima 2020/2021

Jutro bede dzwonić do sanepidu , może coś wskóram.
    moje dzieciaki to przedszkolaki 6 i 3 lata.
    Ja w pierwszej ciazy przytyłam 10 kg, zgubiłam je w całości bez problemu. W drugiej ciazy przytyłam nie całe 5kg. W całym bilansie to nawet schudłam bo tuż po porodzie wazyłam mniej niz przed zajsciem w ciaże.

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Efta a ludzie wracają do pracy 3 dni po skończeniu objawów i wymazów nie robią, nie są wymagane, z tego wynika, że mogą jeszcze zarażać.
    Twoja kwarantanna i rodziny wyjątkowo długa, dobrze, że ma kto wam zakupy robić.

Piszecie o ciążach, ja do pierwszej byłam zgrabna i powabna, a po niej zaczęły się moje walki z waga , były sukcesy i porażki, ciuchy w szafie od rozmiaru 38 do 46 i tak cały czas, Teraz jestem w tej fazie grubej
    Jolinkaa lubi to.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Efta, no to cyrk. Ale jak byliscie w domu to jak mieliscie sie ponownie zarazic. Moze te testy sa bledne.

Ostatnio patrzylam co jem ale nie chcialo mi sie wazyc jedzenia. Dzisiaj to zrobilam. Masakra, niby nic, warzywa, troche makaronu, feta, fasolka ale po dodaniu wszystkiego wyszlo piekne 900 kcal. Trzeba uwazac.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,6.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Dziś totalna porażka była, tylko 3300 kroków po domu.
    Doopogrzaniec mi się włączył jakiś, czy co.
    Z synkiem flagę wieszaliśmy na balkonie, potem robiliśmy flagę z kolorowego ryżu itd.
    Ogólnie niby sprzątałam, tańczyłam z młodym, ale jakąś lipa wyszła.
    Może jutro będzie lepiej.
    Spokojnej nocy życzę wszystkim.
    efta1983, Jolinkaa and Makosza like this.

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

Cytat Zamieszczone przez mufinka0 Zobacz posta
    Efta a ludzie wracają do pracy 3 dni po skończeniu objawów i wymazów nie robią, nie są wymagane, z tego wynika, że mogą jeszcze zarażać.
    Twoja kwarantanna i rodziny wyjątkowo długa, dobrze, że ma kto wam zakupy robić.

Piszecie o ciążach, ja do pierwszej byłam zgrabna i powabna, a po niej zaczęły się moje walki z waga , były sukcesy i porażki, ciuchy w szafie od rozmiaru 38 do 46 i tak cały czas, Teraz jestem w tej fazie grubej
    wiem że wymazy nie są wymagane . ale praca mojego meza ich wymaga. po chorobie bez negatywnego testu nie ma powrotu. jego przepustka na zakład jest zablokowana. to duża fabryka , boją się zamkniecia a stać ich na opłacanie wymazów....
    to jakaś farsa normalnie. do sanepidu jeszcze nie dzwoniłam. system zamknał meza dopiero dzis o 18:00 i sanepid był juz zamkniety.
    normalnie ludzie są zamykani na 10 dni + domownicy którzy nie chorowali kolejne 10 i koniec ewentualnie jak sa jeszcze z objawami to lekarz rodzinny przedłuza zwolnienie. u nas to jakas tragi komedia. jak nic jutro nie zdziałam to moje dzieci bedą zamkniete 2 miesiące (bez 1 tygodnia) . całe szczescie ja miałam wymaz, przechorowałam i po 10 dniach byłam wypuszczona. bo tak to nie wiem co bysmy zrobili.. przez 2 miesiące musielibysmy się wszytkich po kolei prosić o zakupy i inne sprawunki ....
    jestem wsciekła, płacz w złości troche pomógł ale .... ech...
    Jolinkaa and Makosza like this.

Awatar mufinka0

Cytat Zamieszczone przez efta1983 Zobacz posta
    całe szczescie ja miałam wymaz, przechorowałam i po 10 dniach byłam wypuszczona.
    Tyle dobrego, ale wymazu po chorobie nie miałaś?
    ale praca mojego meza ich wymaga. po chorobie bez negatywnego testu nie ma powrotu
    W sumie to dobrze, że tak robią. dobry pracodawca, który płaci za testy.

Pierwszy tydzień naszej akcji, a ja nie robię nic ze swoją dietą. Taki dziwny czas, że nie mogę się jakoś zmobilizować.
    Jak tam wam idzie?
    efta1983, Makosza and Agnieszka111 like this.

Moje początki

Awatar efta1983
    Mieszka w
    Konin

Cytat Zamieszczone przez mufinka0 Zobacz posta
    Tyle dobrego, ale wymazu po chorobie nie miałaś?

W sumie to dobrze, że tak robią. dobry pracodawca, który płaci za testy.
    ja nie miałam, nfz i sanepid nie wymagają ponownego testu po przechorowaniu. po tym co nas spotyka nie wiem czy pracodawca meza dobrze robi.... czytałam że po przechorowaniu się nie zaraża , a znikoma cząstka wirusa nadal jest w nas i na wymzach wychodzi pozytywny ... coś w tym musi byc skoro sanepid nie zleca ponownych wymazów... dziś dosłownie pielęgniarka lekarza rodzinnego jak z męzem rozmowiała zapytała " od dawna ma pan objawy?" mąż odpowiedział od 2 wymazów jestem zdrowy , a ona " to co pana skłoniło do wykonania ponownego wymazu?" ... służba zdrowia wie ze nie trzeba ich robic.... jak wiadać przedsiebiorscy myslą inaczej

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny
    Nie pisałam, bo byłam przeziębiona na szczęście już jest lepiej, więc zaczynam wracać do żywych. Waga spadła, ale nie jadłam, bo nie miałam apetytu, a nie dlatego, że pilnowałam diety raczej pilnowałam zeby cos jesc, bo przecież brałam leki.

Pytasz Mufinko, jak nam idzie? Ja odpowiem dopiero w przyszłym tygodniu, gdy już świadomie będę prowadziła dietę

Efta, współczuję Wam całej sytuacji

Trzymajcie się zdrowo dziewczyny

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Hej dziewczyny

Efta bardzo Wam współczuję sytuacji w jakiej się znaleźliście
    Bardzo żal dzieciaczków.Dobrze,że Ty możesz wychodzić,ale to marne pocieszenie.Zaraz mi się przypomniała sytuacja dziewczynki w wieku 10 lat,która siedziała z mamą w domu na kwarantannie ponad 50 dni,bo każdy z 7 testów był pozytywny.U mamy było ok,ale przecież nie mogła jej samej zostawić-dziewczynka mogła wyjść po dwóch negatywnych testach.Teraz to się zmieniło.

U mnie dieta jako tako,a raczej jej brak.Nie jestem na konkretnych rozpiskach,tylko ograniczyłam znacznie porcje.Waga zaczęła spadać-jest szansa jutro na minusik

Pozdrawiam
    Makosza, mufinka0 and Agnieszka111 like this.

Awatar mufinka0

służba zdrowia wie ze nie trzeba ich robic.... jak wiadać przedsiebiorscy myslą inaczej
    Zakręcone to wszystko, ale jak ktoś ze służby zdrowia jest chory to też wraca jak ma test ujemny.
    Niby wiadomo, że po chorobie bez objawów nie zaraża się, a ludzie nadal się boją.

U mnie dzisiaj dopiero pierwszy dzień, że jem dorze, ale pora jeszcze wczesna
    Niestety jutro mogę zobaczyć czerwony kolor .
    Makosza and Agnieszka111 like this.

Moje początki

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów