Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 123
Like Tree214Lubią to

Wątek: Akcja zima 2020/2021

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Akcja zima 2020/2021

Mufinka, ludzie sie boja, bo jest wielki burdel. Informacje rozne, wypowiada sie kazdy w mediach ale czesto nie sa to lekarze czy wirusolodzy. I ludzie zdrzorientowani sie boja.

Wczoraj ugotowalam wielki gar zupy. jak dawno nie jadlam jesiennej zupki a pora temu sprzyja.

Jutro wazenie, zycze wiec powodzenia z minusowa waga na wadze.
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,2.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar Makosza

Poczatek dobry, mam 0,9 kg mniej.
    furaga, efta1983, Jolinkaa and 1 others like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Mój początek też- na minusie 1,4 kg. W dużej mierze to brak apetytu spowodowany chorobą, ale poprawia humor Jem już prawie normalnie ale dalej mało i trochę dziwne rzeczy, najbardziej chce mi się kwaśnego, mokrego. Nie mam ochoty na słodycze i pieczywo...ja! ja nie mam na to apetytu!..toż to siok!

Zdrowia dziewczyny
    efta1983, Jolinkaa and Makosza like this.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Aga ciesze się , że już wróciłąś do zdrowia, teraz aż strach na zwykłe przeziębienie zachorować.
    U nas jedyny szpital powiatowy przekształcili na covidowy
    Makosza jaką to pyszną zupkę ugotowałaś?
    Jolu może to właśnie jest metoda, żadnej rozpiski a ograniczenia w ilości i przynajmniej jesz co lubisz i kiedy chcesz

Gratuluje wam zieloności i też idę swój wynik wpisać
    Jolinkaa, Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Makosza

Aga, czyli codziennie zupa ogorkowa, kapusniak albo zurek. Dobrze, ze juz zdrowie wrocilo. Jesli masz za duzy problem z odmowieniem sobie chleba to mam podobnie. Dlatego tez pieke na zakwasie z mak pelnoziarnistych. Takie tez mozna kupic. Jedna kromka jest bardzo pozywna i mozna sie nia najesc. Jak jem chleb bialy to czesto chce wiecej i wiecej, jakbym nic nie zjadla. Dlatego tez rzadko kiedy sobie na niego pozwalam i zazwyczaj pieke chalke albo robie bulki laugenbrötchen- pyszne, skorka cos jak w paluszkach slonych. U mnie sie to sprawdza. raz kiedys bialy a tak to ciemny, ciezki chleb i problem z podjadaniem chleba zniknal.

Fruga, zupka prosta. warzywno-fasolowa. Zrobilam ubogi wywar warzywny- nie jest latwo znalezc pietruszke w niemieckich sklepach a por sama zapomnialam, potem dodalam ziemniaki, marchewke, serler i biala fasolke z puszki. Na patelni podsmazylam na masle cebulke i czosnek i dodalam troche maki. Wymieszalam. Zupa smaczna, do tego malokaloryczna a sycila.
    Chyba w tygodniu znajde rynek i kupie zapas pietruszki i marchewki. Umyje i zamroze.
    Juz ktoras z nas zupkowala i mnie tym zainspirowala. Gar zupy i obiad na 2 dni z glowy.
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

U mnie tyle samo co tydzień temu , niestety nic nie zrzuciłam.

Jeżeli chodzi o przeziebienie to bez testu niewiadomo czy to czasem nie covid, trudno to odróznić.
    Lepiej wtedy w domu siedzieć i dopiero 3 dni bez objawów z domu wychodzić.
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Nie mam ochoty na słodycze i pieczywo
    Taki objaw mi się podoba, ale wolałbym go bez choroby .
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

Dziewczyny jak u nas pieknie zielono w tabelce. Taki początek akcji mi się podoba u mnie 1 kg mniej. nadal gonię suwaczek
    Ja ostatnio źle sypiam. budze sie w nocy i mysli nie pozwalają zasnąć...
    no i chyba w alkoholizm popadne.... pierdzielona kwarantanna mnie wykonczy

Makosza to ja zupkuje i szczerze polecam ten sposób odchudzania. wiem, że zupki z podsmażonymi warzywami i zaklepane mąką lepiej smakują ale według diety którą stosuję nie nalezy tego robić. nie dodaje się też kostek rosołowych ani wegety. mozna gotowac zupki na każdym miesie lub tylko wege. można zabielać jogurtem lub chudą śmietaną.

u mnie w menu wczoraj
    kapuśniak na schabie wieprzowym
    fasolowa z baru mlecznego wiec nie wiem na czym
    gyrosowa na piersi z kurczaka
    pulpetowa z kaszą pęczak
    zamiast kolacji 3 drinki
    Jolinkaa, Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny
    Ja nie zupkuję ale że muszę coś jeść, a mogę tylko kwaśne , to dziś za radą Makoszy gotuje sobie ogórkową- dawno nie jadłam, a teraz mam na nią ogromną ochotę
    Jolinkaa and Makosza like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Hej dziewczyny.

U mnie spadek 0.7 kg i jestem zadowolona,choć chciałoby się,żeby więcej spadło Na razie tak jak napisałam jem prawie wszystko,tylko małe porcje.Na zupkach dobrze się czułam,tylko....pojemniczki z zupami sporo miejsca w lodówce zajmowałyLżej by było,jak dwie różne były na dzień,a nie 4.Teraz nie mam miejsca,bo zapasy w lodówce są dla nas wszystkich-staramy się jak najmniej wychodzić na zakupy.
    Ale może dziś na jutro ugotuję sobie gar zupki ?
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    gotuje sobie ogórkową- dawno nie jadłam
    U mnie wczoraj była ogórkowa-tak mi do głowy wpadło ugotować,bo bardzo dawno nie robiłam.Pyszna wyszła
    Ale masz smaki Agnieszko....jak kobieta przy nadziei

Miłej niedzieli kobietki
    Makosza lubi to.

Awatar efta1983
    efta1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Konin

Dziewczyny moje dzieci po 40 dniach kwarantanny są WOLNE!!! sama nie mogę w to uwierzyć. Sanepid skrócił im kwarantanne o 10 dni, bo powinny być zamknięte do 26.11 W piątek rozmawiałam z kobietą z sanepidu , która bardzo przejęła się naszą sprawą. Rozmawiałam z nią długo wypytała o wszytko. potem zadzwoniła w naszej sprawie do wojewódzkiego sanepidu. Było dużo stresu i duze zamieszanie, bo nasz lekarz rodzinny musiał też być w to włączony i do tego pediatra naszych dzieci. wszystko rozciagneło się w czasie przez to że był weekend. Ale się udało. tylko ciekawe czy to już rzeczywiscie koniec. praca męża nadal wymaga wymazu i negatywnego testu. Dlatego mąż musi jechać na 4 wymaz. trzymajcie kciuki

A ja przez te nerwy i stres mało jadłam. w efekcie jest ładny spadek wagi. Dogoniłam wagę sprzed choroby
    Miłego dnia dziewczyny
    Jolinkaa and Makosza like this.

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów