Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dziewczyny zmotywujcie mnie!!

justka079 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kielce

Domyślnie Dziewczyny zmotywujcie mnie!!

Witam!
    Po dłuuuuugiej nieobecności na tym forum, znów wracam. Dzięki niemu udało mi się schudnąć ok 20 kg, było to 2,5 roku temu. Teraz znów walczę z moimi kg. Może nie jest ich aż tak bardzo dużo w porównaniu z moją poprzednią wagą, ale dla mnie jednak dużo. Panicznie się boję przytyć jeszcze więcej. Rok temu o tej porze ważyłam jakieś 56-58 kg, teraz ok. 65 kg. Moją obsesją jest żeby znów nie przytyć do mojej dawnej wagi ok. 80 kg. Mimo to ostatnio za nic nie mogę schudnąć, a po świętach znów przytyłam jakieś 2 kg, wcześniejsze 2 złapałam na wakacjach, jeszcze wcześniejsze po poprzednich świętach i tak się zbiera. Kompletnie straciłam moja silną wolę, którą kiedyś z trudem wyćwiczyłam. Sama się dziwię, jak ja to zrobiłam tracąc te kilosy. Teraz znów jest mi ciężko, to prawda nie jest sztuka schudnąć, ale utrzymać wagę. Część moich "odchudzających" nawyków mi zostało np. w ogóle nie słodzę, jem niewiele słodyczy, jem mało pieczywa, ziemniaków nie jem w ogóle, ani makaronów. Piję dużo wody, nie jem śniadania, ale za to wieczorem jestem okropnie głodna i wtedy jem więcej. Wiem powinnam na odwrót, ale nic mi rano nie chce przejśc przez gardło. Poza tym ciągle pije herbatki odchudzajace, bez nich moja przemiana materii byłaby chyba równa zeru. Dziewczyny doradźcie - co robię źle, jak powinnam się odżywiać, żeby nie osiągnąc mojej starej wagi. Mam juz dosyć, chcę schudnąc a tyję.

Awatar mamusia20
    mamusia20 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Domyślnie Odp: Dziewczyny zmotywujcie mnie!!

Podstawa...Przełam się i zacznij jeść śniadanko...Wtedy w nocy nie będziesz taka głodna no i radzę również 5 posiłków dziennie...Powodzenia życzę

Awatar dziudzia1983
    dziudzia1983 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    małopolska
    Wpisy na blogu
    5

Domyślnie Odp: Dziewczyny zmotywujcie mnie!!

Dokładnie lepsze śniadanie niż kolacja! Ja też kiedyś nie dałam rady mdliło mnie na samą myśl a teraz pierwsze co robię to śniadanie! Będzie dobrze zobaczysz oprócz tych starych dobrych nawyków wyćwiczysz nowe! Powodzenia!
    Tutaj jestem:https://forum.jestemfit.pl/chce-...wytrwam-9.html
    Tutaj byłam: Do zrzucenia co najmniej 20 parę kilo... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Mój sukces: Z 93kg na 69kg Udało się raz uda się w końcu i drugi!