Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 128
Like Tree166Lubią to

Wątek: Akcja - wiosna 2021

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Akcja - wiosna 2021

KasiaO dobrze wiem o czym mówisz, ja zawsze twierdzę, że do odchudzania trzeba mieś spokój w głowie o inaczej kładzie się pod nos bez przemyślenia i nawet o tym nie pamięta.
    Pięknie już wiosnę u Ciebie widać
    Ja w tym tygodniu powoli zamawiałam nasiona i akcesoria do siewu pikówek także sezon warzywny 2021 otworzyłam
    Jolinkaa and mufinka0 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Rany, Syberia, Ty schudłaś w tym tygodniu 6 kg?!

Awatar furaga

Agnieszka, Syberia ma do poprawienia wagę startową bo chyba wrzuciła taką początkowa a nie z początku tej akcji

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Witajcie!
    U mnie na wadze nic, ale w wymiarach wg mojej karteczki w sumie -6cm.
    Miałam ambitny plan, żebycodzien nie u siebie pisać u siebie w wątku i tutaj się udzielać, ale jak nie urok to...
    wylogowało mnie z komórki i za nic nie mogłam się zalogować, musiałam odzyskać hasło.
    A to było skomplikowane, bo musiałam odpalić starego kompa, ale napierw kupić klawiaturę, bo młody wyrwał poprzedniej kabel
    Następnie okazało się, że jestemfit mam na starym mailu, do którego nie pamiętałam hasła, ale jak widać odzyskałam obydwa hasła i jestem.
    Tak prędko się mnie nie pozbędziecie hihi.
    Może wieczorem, jak młody uśnie wrzucę Wam linki, bo zaczęłam opisywać naszą historię na insta i blogu.
    Gratuluję wszystkim spadków i pierwszego tygodnia nowej akcji.
    Jolinkaa and mufinka0 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Nie Aga, Syberia to poprawiła. Startową ma 102, a wczorajszy wynik wpisała 95,9, dlatego mi szczena opadła a w przepowiedni wyszło jej, że będzie ważyła 22 kg Ja od dziś liczę punkty. Znalazłam sobie fajną jogę, już wczoraj zaczęłam ćwiczyć, więc do boju. Na pogodę nie ma co liczyć w najbliższym czasie, więc trzeba robić coś innego
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 07-02-2021 o 08:00
    furaga and Jolinkaa like this.

Awatar furaga

Aga, na początku Syberia miała startowa i docelową 97kg, poprosiłam o zmianę celu bo nie założyła nic do schudnięcia i źle się wyliczały tabelki i wtedy Syberia poprawiła na 80/102 ale 102 to jest jeszcze startowa ale z poprzedniej akcji i dlatego taki dziwny wynik wyszedł. Musi być startowa z 30.01.2021
    Weszłam w tabelach w historię zmian i widzę ze było na startową wpisane 97 więc tak teraz poprawiłam.

Syberio jeśli wejdziesz w tabelki to sprawdź czy teraz się zgadza

Aga pogoda teraz pod psem, szaro zimno i wiatr nieziemski.
    Mam -8,5 a odczuwalna -17. nie mam nawet ochoty wyjść na spacer
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dzisiejszy dzień za 8 punktów Bardzo się cieszę
    furaga and Jolinkaa like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Hej kobietki.

U mnie spadek o 0.6 kg-marudzić nie będę ,choć wiadomo,chciałabym więcej I tak jest dobrze-ciągle byłam w biegu w mijającym tygodniu,to ruchu dużo,tylko jedzenie nie o właściwych porach i czasem bez ładu i składu.No i ciągle mam w sobie strach o wnuczka i tak będzie przez długo jeszcze.Jutro pierwsza kontrola po szpitalu.
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Jolinko, ja też wody piję bardzo mało. Ale wodę staram się mieć po prostu "na oczach" i wtedy udaje mi się ją pić częściej.
    I ja wodę ja ciągle mam na "oku" W kuchni stoi dzbanek filtrujący,a w pokoju i w sypialni przy łóżku bidony z wodą-problem jest w tym,że zimą nie chce mi się tyle pić Ciągle przypominam sobie słowa dietetyka o tym jak ważna jest ilość wypitych płynów,a szczególnie wody i....i nie piję.
    Cytat Zamieszczone przez furaga Zobacz posta
    Jolinko u mnie królują heratki owocowe, fajny wybór ma loyd albo woda z cytrya i imbirem.
    U mnie też owocówki,bo zwykłej herbaty prawie nie pijam,tyle tylko co rano wielki kubek z miodem i cytryną-tak tradycyjnie.Dziękuję za link do strony z herbatami loyd-też bardzo je lubię,ale wielu z nich na oczy nie widziałam,a chętnie bym kupiła.Mam swoje dwie ulubione czyli ananas z gruszką i truskawka z rabarbarem.Lubię też Rooibos miód z wanilią-dla mnie pychotka.
    Cytat Zamieszczone przez furaga Zobacz posta
    Ja w tym tygodniu powoli zamawiałam nasiona i akcesoria do siewu pikówek także sezon warzywny 2021 otworzyłam
    Oooo...masz ogródek
    Ja też już nasiona oglądam,ale tylko kwiatów,bo z warzywniaka dawno zrezygnowałam.Zamówiłam też w przedsprzedaży w styczniu lilie-kolejny raz u tego samego sprzedawcy-co roku pięknie kwitną Oj...jak ja tęsknie za wiosną,a u mnie podobnie było jak u Ciebie.Dziś rano -8,odczuwalna -17 i bardzo silny wiatr.

Pięknie pierwsze ważenia w akcji wygląda-oby tak dalej.

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Pieknie wam idzie, widzę, że trochę tabelę popsułam

U mnie z dietą słabo, no nie idzie mi.
    Jeżlei chodzi o wodę to piję dużo, nawet zimą, bo lubię i to bardzo zimną. Herbatki tez popijam, do posiłku czarną, a pomiędzy zielone z dodatkami, żeby było smacznie i zdrowo
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Mufinko, pierwsze koty za płoty

Udanego, zdrowego tygodnia dziewczyny
    Jolinkaa lubi to.

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów