Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Co pomiędzy posiłkami, gdy już musisz

gwib jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Co pomiędzy posiłkami, gdy już musisz

na początek witam wszystkich i od razu pytam:

Jestem na diecie, ale gdy Was już weźmie mini głód między posiłkami to co najlepiej?

Warzywo, owoc, batonik dietetyczny (pełno tego ostatnio) lub sama woda byle tylko napełnić brzuch?

morwa15 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Co pomiędzy posiłkami, gdy już musisz

Ja bym wspomagała się jakimiś kaszkami, koktailami oczywiście niskokalorycznymi.

jagna344 jest nieaktywny Nowy na forum

Z tymi koktajlami i smoothie róznie bywa. Wydaje się, ze są niskokaloryczne, ale tak naprawdę mogą byc to bomby kaloryczne, w zależności od tego, co się do nich dodaje. A wiele osób dodaje do nich banana czy mleko. Taki koktajl może mieć 300 kalorii a nawet wiecej w szklance, a przecież nietrudno jest wypić tych szklanek dziennie po kilka. Podobnie bywa ze świeżo wyciskanymi sokami. Taka pułapka dietetyczna
    Nie wiem czy miałaś już do czynienia z calominalem, ale polecam wypróbować na napady głodu calominal duo, u mnie fajnie wyeliminował podjadanie. Rozpuszczasz ten proszek w wodzie, pijesz go w trakcie dwóch głównych posilków. Ograniczy dodatkowo wchłanianie tłuszczy i węglowodanów z posiłku.

strawberry_unicorn jest nieaktywny Nowy na forum

Ja polecam gotowe koktajle białkowe/odchudzające. Samemu często nie mam czasu robić od postaw, więc taki "gotowiec" to dobra alternatywa. Produkt z dobrym składem, o dobrym smaku (bananowy koktajl z Chiashake to mogłabym jeść na okrągło, serio...) może być wartościową i sycącą przekąską w ciągu dnia.
    A co do wody to oczywiście - należy jej pić odpowiednią ilość w ciągu dnia i na pewno nie zaniedbywać, to też może mieć wpływ na metabolizm i tak dalej. Nie wiem tylko na jak długo samą wodą zapełnisz żoładek, gdy organizm woła o papu :P

Michaal90 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja najczęściej sięgam po napój 0 kcal.

Uprawnienia umieszczania postów