Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 168
Like Tree286Lubią to

Wątek: Akcja - sylwester 2021

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Akcja - sylwester 2021

Cześć dziewczyny
    Oddycham z ulgą po udanej imprezie w szkole i teraz nareszcie wracam do regularnego trybu życia. Wczoraj jeszcze na koniec, gdy napięcie opadło, zrobiłyśmy sobie babskie posiedzenie żeby podsumować imprezę.
    Ważenie już w piątek, bo tego dnia wyjeżdżam daleko na 4 dni, więc tak naprawdę zajmę się sobą od przyszłego wtorku, choć cały czas staram się jeść antycholesterolowo ( jeszcze nie odchudzająco). Trzymajcie się kobiety
    Makosza lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny, wpisuję dzisiejszą wagę, bo niedługo wyjeżdżam. Niestety z przyrostem, ale Opatrzność wie, dlaczego Trzymajcie się i niech waga z Wami współpracuje
    Makosza lubi to.

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

hej,

wagi nie wpisałam, bo nie wiem ile ważę. Zapomniałam się zważyć. Ale uzupełniłam punkty. W tym tygodniu zrobiłam w poniedziałek i środę spacer, każdy około 15 km. Od czwartku leżę i nic nie robię. Ale palec źle nie wygląda i za tydzień będzie dobrze. W tym tygodniu ogarnę siłownię. Jutro termin w klinice dla diabetyków. Wszystko powyjaśniać jak najszybciej i z głowy.

Mój komputer jest w trakcie przechodzenia na emeryturę. W listopadzie kupię nowy ale to dopiero w listopadzie. Jeśli nagle mnie nie będzie to nie zrezygnowałam.

Cudownego wieczoru...słodkie albo kwaśne.
    Jolinkaa lubi to.
    cel (2 z 11) > 100 112,8.......103,4.........58

Tu siedzę> https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...i-chudnie.html

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Hej dziewczyny

U mnie z nadwyżki zaledwie 0.3 kg spadło,ale bez winy nie jestem.
    Jakoś zatrybić znowu nie mogę

Makosza...słodkie czy kwaśne???

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny
    Wróciłam od mamy. Byliśmy tam trzy dni, a ponieważ mieszkamy daleko i rzadko się widujemy, to było goszczenie się od rana do wieczora na zmianę u mamy, cioci, kuzynek Od dziś pora zapiać pasy startowe i ruszać do przodu z tym koksem. Mam nadzieję, że jeśli szybko weszło to i szybko wyjdzie
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć wszystkim Jak tam dziewczyny leci? Ja odrabiam straty weekendowe i jest dobrze. Może w końcu udało się zatrybić. Mam co prawda w listopadzie dwie imprezy, ale jedna we Wrocławiu, na którą raczej się nie wybierzemy, a druga dopiero na koniec listopada.
    Dziś już czwartek, więc sprężamy się

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Hej Dziewczyny. Nadal jestem z zepsutym kompem ale będę malować się z telefonu. Za literówki i błędy z góry przepraszam. Mój telefon wie lepiej, co chcę napisać.

Stopa ładnie się goi. We wtorek zrobiłam bardzo wolny 2 godzinny spacer. Dzisiaj też pójdę przynajmniej na godzinkę na dwór. Jesień jest cudowna. Już dawno takiej nie było. Pochmurnie ale wszystko jest żółte i brązowo zielone. Przed domem mam botaniczny ogród i piękne, rozłożyste drzewa. Dieta nieregularne ale poza środa mieszczą się w kcal. We wtorek kupiłam ziemniaki w sosie seropodobnym i zmkeszalam z warzywami z puszki. Tak bardzo chciało mi się czegoś tłustego A wczoraj zjadłam całe opakowanie pralinek. Dostałam też okres i to tydzień wcześniej. Dlatego miałam potrzebę zjedzenia czegoś tłustego i słodkiego. Nie wiem, czy to po szczepieniu ale po nim mój okres jest nieregularny a był jak szwajcarski zegarek. Dzisiaj nie mam już żadnych zachcianek i trzymam garde.
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Witajcie Mam dziś fajny spadek- 0,8 kg, , jestem z siebie dumna, bo musiałam się sporo napracować w tym tygodniu
    Powodzenia
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witam

Wreszcie zrzuciłam nadwyżkę sprzed dwóch tygodni i wyszłam na zero...trzeba zaczynać od początku.

Pozdrawiam i powodzenia w ważeniu życzę
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Dzień dobry
    Aga świetnie poradziłaś sobie ze zrzuceniem zeszłotygodniowej nadwyżki Brawo!

Ja dziś pełna obaw stawałam na wagę bo tydzień nie należał do najgrzeczniejszych. Było nadplanowe ciasto i kolacja 1 listopada, w tygodniu słodycze ale na szczęście ruchu tez było sporo i nic nie zostało

Muszę nadrobić zestawienia o coś mi było nie po drodze

Zieloności
    syrfina, Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów