Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 135
Like Tree286Lubią to

Wątek: AKCJA - Witamy wiosnę

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: AKCJA - Witamy wiosnę

Mam dziwny dzień. Jedzeniowo bardzo fajnie, zrobiłam nawet parę ważnych rzeczy ale nie tych najważniejszych. Czuję się bez energii i ochoty na nic ale mimo to siedzę i robię, co nie co. Terapia pomaga, bo robię mimo iż najchętniej przykryłabym się kocem, włączyła film, by się zagłuszyć i przeleżeć cały dzień. Ale próbuję jakoś ogarniać rzeczy i jako tako idzie.

Chyba ludzie zrobili postanowienia noworoczne, bo chciałam się na jutro na siłownię zapisać i nie było miejsc. Więc zapisałam się na środę i czwartek. W piątek przyjaciółka bierze ślub to nie będzie sportu. Rano do urzędu, potem na cmentarz, by złożyć kwiaty na grobie rodziców (podobno w Niemczech tak się robi), do domu a potem na pyszne jedzenie.
    furaga and Jolinkaa like this.
    cel (2 z 11) > 100 112,8.......103,4.........58

Tu siedzę> https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...i-chudnie.html

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Witajcie.
    Jeżeli o mnie chodzi, to nie musi być tabelki z wymiarami.
    Ja mierzę się dla danej siebie i będę sobie wpisywać na wątku wymiary.
    furaga, Jolinkaa and Makosza like this.

Awatar Makosza

Nie mogłam zasnąć i padłam o 4. Za to wstałam o 13. Brakowało mi parę godzin. Jutro na 13 mam siłownię. Mam nadzieję, że nie będzie lało jak dzisiaj.

jedzeniowo dobrze.
    Jolinkaa lubi to.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Makosza dziś byłam na treningu grupowym dla kobiet i nikogo nowego

Jak wam dziś poszło?
    u mnie dzień na maxa, oprócz czegoś dla urody bo mi się nie chciało (codziennego makijażu nie wliczam)
    edytuje: pomalowałam odżywką paznokcie
    Ostatnio edytowane przez furaga ; 04-01-2022 o 23:42
    Jolinkaa and Makosza like this.

Awatar majacyr
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

U mnie bardzo intensywnie, tylko doba za krótka na sen.
    Dobrej nocy dziewczyny.
    Jolinkaa lubi to.

Awatar majacyr
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Zaspałam,trzymajcie kciuki, żebym się wyrobiła z rana.
    Miłego dnia.
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Makosza

N ie wiem, co robiłam we wtorek.

Dzisiaj sportowo był dzień udany. Z buta na siłownię, trening, z buta do domu a potem pomogłam sąsiadowi i długi spacer z psem.
    Niestety dzień mniej udany, okres pojawił sie szybciej o 4 dni i babka na recepcji na siłowni mnie wkurzyła. Raczej nie wdaję się w rozmowy ale dzisiaj myślałam, że zawrócę i pójdę do domu. Szkoda opowiadać ale organizacja do niczego. Dobrze, że trenerzy są fajni.

Wróciłam do domu z bolącym brzuchem i po obiedzie zjadłam sobie 6 czekoladek merci. Pozwoliłam sobie i miałam zjeść mniej na kolację. Efekt taki, że jak podliczyłam kcal to się zdziwiłam, że te 6 czekoladek to tyle kcal. I nie było dlatego kolacji. Walczę z sobą, by nie pójść do kuchni i nie jeść. Jestem strasznie głodna. Moje kolacje nie są małe i do rana spokojnie daję radę. Jestem najedzona a tu brakuje tego posiłku.

Humor dalej zły, jest późno i w ogóle źle. Najdalej w piątek dobry humor wróci. W piątek przyjaciółka bierze ślub, więc wpiszę wagę z piątku do tabelki. Na ślubię będę tylko ja i jej brat. W sumie tylko my wiedzieliśmy, wczoraj powiedziała innym ludziom. Potem będzie mały poczęstunek w domu a potem idziemy do restauracji. Nie wiem, co będzie i co zamówię ale waga z piątku będzie bardziej prawdziwa.

Dobra, mykam spać. Miałam dzisiaj też na siłkę iść ale nie lubię w tym stanie. Chciałam poćwiczyć rozciąganie w domu, by mieć rano gimnastykę. Robię ją codziennie ale jakoś tak bylejak. Jutro będzie sport w domu.

dobrych snów.
    furaga and Jolinkaa like this.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Makosza 4.23 dobranoc?

Wczoraj w planie był trenio ale wpadli Młodzi z wnusią więc do wieczora nie miałam juz czasu.
    Dziś leniuchowałam i zrobiła lajtowy trening na całe ciało i jakiś peeling twarzy
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Dzień ważenia i jestem zła jak osa
    Liczyłam na spadek kilogramowy,a tu tylko 0.3 kg.Moja dzienna waga ciągle się wahała idąc to w górę i to sporo,to w dół.Czuję się ociężałą i często nie mogę obrócić na palcu obrączki, co świadczy o tym, że wodę "magazynuję.

Zaczęłam się też ruszać i minutki wpisuję.Wiem,że to malutko,ale dla mnie i tak dobrze na początek.Kondycja nadal bliska zeru
    Cytat Zamieszczone przez furaga Zobacz posta
    Makosza 4.23 dobranoc?
    To było jakieś 50 minut wcześniej-wiem po swoich wpisach,ale nawet jak była 3.03 no to ja się już na drugi bok przekręcłam

Cytat Zamieszczone przez Makosza Zobacz posta
    po obiedzie zjadłam sobie 6 czekoladek merci. Pozwoliłam sobie i miałam zjeść mniej na kolację. Efekt taki, że jak podliczyłam kcal to się zdziwiłam, że te 6 czekoladek to tyle kcal. I nie było dlatego kolacji. Walczę z sobą, by nie pójść do kuchni i nie jeść. Jestem strasznie głodna.
    Makoszko...za grzechy się płaci Wiesz...w święta też wciągnęłam kilka Merci ,bo bardzo lubię,ale już po świetach-ręsztę moim panom oddałam.Kiedyś zdarzało mi się coś kalorycznego zjeść i potem odpuścić posiłek i po sobie wiem,że nie warto.Tak kiedyś było z tortem-zjadłam dwa kawałki,stwierdziłam,że odpuszczę kolację i byłam tak strasznie głodna,że....wstałam w nocy i zżarłam bułę z wędliną.Dietetyk powiedział mi kiedyś,że nawet jak zjem coś zakazanego,to nie wolno mi posiłku omijać.

No dziewczyny-czekam na Wasze raporty wagowe

Awatar majacyr
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Witajcie.
    U mnie kilogram na minusie i troszkę w obwodach spadło,ale nie wiem,jak to się stało?
    Bo w sumie jadłam nieregularnie, mało spałam, fakt, że bardzo dużo miałam ruchu( choć głównie spacery i bieganie po schodach) 2 razy też wjechała zumba, ale kondycja -30
    Jolinkaa lubi to.

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów