Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 135
Like Tree286Lubią to

Wątek: AKCJA - Witamy wiosnę

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: AKCJA - Witamy wiosnę

Witam w sobotni poranek

widzę, że grono nam się powiększyło, Jolus, Syrfi miło Was widzieć?

i co? oby było tak zielono jak tydzień temu

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

dzisiaj waga pokazała 106,4. Wczoraj o kilo mniej ale tak jak ustalone daję wagę z dzisiejszego dnia.
    Ten tydzień był mało udany. Poza jednym długim spacerze nie robiłam nic. Nie opuściłam domu od poniedziałku chyba. Niby dobrze się czuję ale jakoś nie do końca. Mam nadzieję, że powodem był kompletnie rozstrojony dzień a nie, że depresja się pogarsza. Już raz tak miałam, że domu nie opuszczałam. Dzisiaj umówiłam się z przyjaciółką na spacer.

Dieta spoko, choć nie zawsze jadałam 3 posiłki. Za późno wstałam a po nocy nie chcę jeść, bo boję się wrócić do starych przyzwyczajeń. Liczę, że kolejny tydzień będzie udany.

Mam nadzieję, że u Was dobrze i będzie na zielono .
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.
    cel (2 z 11) > 100 112,8.......103,4.........58

Tu siedzę> https://forum.jestemfit.pl/tylko-zal...i-chudnie.html

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Pięknie spadki dziewczyny widzę, gratulacje
    Jolinkaa and Makosza like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry w niedzielke. Dopisalam wage w tabelce i widze ze znow jestesmy wszystkie na zielono. Super! Serdeczne gratulacje. Jakie to fajne uczucie jak waga wspolpracuje...prawda? Dobrego dnia dziewczyny i udanego nastepnego tygodnia.
    Jolinkaa, Makosza and Jolus126 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczyny
    Chciałabym wrócić na wątek, bo muszę trzymać swój organizm w karbach. Jestem w trakcie leczenia onkologicznego( na szczęście bez chemii), ale i tak leki robią swoje. Mój organizm szaleje w czasie leczenia- ( potrafię jednego dnia ważyć 65 kg, by za trzy dni zobaczyć 73) , a utrzymanie wagi w ryzach jest w tej chwili bardzo ważne. Jestem na diecie antynowotworowej, czyli bezcukrowej ( ciężko zrezygnować z ulubionych śniadań ( kapka z konfiturami lub miodem ), z dużą ilością warzyw, powinnam jeść więcej białka( koszmar), unikać nabiału( jest Ok), jedna porcja owoców dzienne. Lekarka pocieszyła mnie, że gdy organizm przyzwyczai się do leków, waga przestanie szaleć, ale dużo zależy ode mnie, tzn, na ile potrafię się zmobilizować do utrzymania diety.
    Dlatego wracam do Was Wpiszę dzisiejszą wagę i cel wagowy, ale tak naprawdę jedynym moim celem jest zdrowie, a więc zdrowa dieta i utrzymanie wagi na poziomie 67 kg. Tak serio, to nie potrafię powiedzieć ile ważę, bo wczoraj było 69, dziś jest 73 i wiem, że to spowodowane jest lekami, więc może cotygodniowe rozliczenia pokażą, jak jest naprawdę
    Nie mogę ćwiczyć,( tzn ćwiczę, ale rękę od strony operowanej piersi), ale od wczoraj zaczęłam systematyczne marsze. na razie jeszcze wolne, ale już coraz dłuższe
    Tak więc, wpisuję się kochane

edit...no i będę wpisywała minutki i punkty. bo muszę pilnować wody i czasu ćwiczeń ręki
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 16-01-2022 o 08:19

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Jesteś Agnieszko....
    Czułam,że coś jest nie tak,bo to niepodobne do Ciebie zniknąć z akcji tak bez słowa i na tak długo.Zastanawiałam się co się dzieje,ale nie miałam kogo zapytać,a pewno nawet jakbym zapytała,to nie dostałabym odpowiedzi.Nie należę już do grupy.

Cieszę się ,że jesteś i życzę Ci tego co najważniejsze,czyli zdrowia.Nie ma chemii-to dobry znak.Nie wiem czy pamiętasz,że też byłam chora onkologicznie.Stadium IA -nie była potrzebna chemia,tylko 4 naświetlania tzw.bomba kobaltowa.Od operacji minęło w październiku 25 lat-wyzdrowiałam.Będzie dobrze Aga-moje wsparcie masz.
    Możesz pisać co jesz?Przed laty nikt nie zalecał takiej diety,a może i zalecano,ale mnie nie-tylko kontrole.Jeżdziłam do Gliwic na początku co miesiąc,po jakimś czasie co dwa,co trzy,co cztery,potem długo co pół roku,a po 5 latach co rok.

Ręka boli?

Pozdrawiam serdecznie.
    Makosza and Agnieszka111 like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Jasne,że fajnie jak waga współpracuje i fajnie widzieć zieloność w tabelkach
    U mnie "0.5 kg na minusie-ciężko mi było choć tyle wydrzeć.Zniechęcenie się wkradło,bo po 4 dniach oczyszczania powinnien być spadek w tygodniu nawet i 2 kg,a tu ledwo wydarłam te pół kilograma.Mam troszkę problemy z wc-niby idę codziennie,ale ciągle czuję jakby w jelitach pełno było.No i wodę organizm zatrzymuje-obrączki nie ściągnę.

No nic-walczymy.
    Pozdrawiam całą ekipę

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Odpowiedziałabym Jolinko
    Co jem? Komponuję posiłki z tych grup- Warzywa, owoce, białko- (mięso, ryby,) zdrowe węgle( razowe pieczywo, grube kasze, razowe makarony), zdrowe tłuszcze. Poruszam się tylko w tych grupach, choć czasem wpadnie cukierek lub ciastko, ale bardzo rzadko.
    Ja jestem po operacji, będę miała radioterapię i hormonoterapię.
    Teraz mogę już spokojnie o tym mówić i pisać, więc apeluję- badajcie się dziewczyny. Ja nie zaniedbywałam badań nigdy, dlatego mój guz był mały.
    furaga, Jolinkaa, Makosza and 1 others like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Przytulasy Agnieszko i życzenia zdrowia

Dobry wieczór tak w ogóle i dla wszystkich kciuki za powodzenie w Akcji i zdrowia oczywiście również

syrfina jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Agnieszko 111 zdrówka.
    Jolinkaa, Makosza and Agnieszka111 like this.

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów