Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Co myslicie o tej diecie???

Awatar Alitia
    Alitia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dublin

Smile Odp: Co myslicie o tej diecie???

Witam-widzę że postępy są 1.3 kg w 7 dni to fajny spadek wagi-pozdrawiam!!!!

peanutbutter Guest

Domyślnie Odp: Co myslicie o tej diecie???

alitia, podejrzewam, że nie propagowałabyś diety, na której sama nie jesteś...
    napisz coś więcej. jak ci idzie? ile już dietujesz?

Awatar littleflower
    littleflower jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    62

No to dziewczyny od jutra i ja zaczynam. Troche przerazaja mnie te owoce na sniadanie, bo nie lubie :/ Ale przekonala mnie peanutbutter - ja mam straszne problemy z codzienna wizyta.. i brzuch ciagle taki wielki nadety..
    Za to woda - jak najbardziej pycha. Czytalam ze najlepiej pic zimna, wtedy organizm musi zuzyc najpierw energie na jej "pogrzanie"
    Jutro dzien pierwszy - waga 62,5 kg.
    KURCZE SIE!

peanutbutter Guest

uwielbiam tę dietę mimo, że waga dziś nie spadła. dawno nic mi tak nie smakowało jak dzisiejsze piure z ziemniaków z gotowanymi buraczkami i lekko podduszoną marchewką (dzień skrobiowy). najlepsze jest to, że ja właściwie nie lubię ziemniaków tzn. tak sobie od lat wmawiałam.

Awatar Alitia
    Alitia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dublin

Smile Odp: Co myslicie o tej diecie???

peanutbutter to nie do końca tak jak piszesz!!! Byłam kiedyś na tej diecie, a nawet całe 3 tygodnie,zrzuciłam wtedy tyle ile potrzebowałam i skończyłam ją......Tak jak pisałam wcześniej u mnie w pracy ona była stosowana przez wiele osób.....Ja jestem na diecie 1000 kal już od jakiś prawie 4 tygodni ,idzie mi powolutku ale ze skutkami...Moim celem jest nauczyć się zdrowo jeść(wiem że to śmiesznie brzmi ,ale wiecie o co mi chodzi) a przy tym zrzucić ten zbędny balast bo jest mi do niczego nie potrzebny.....Pozdrawiam mocniutko i dobrej nocy.....

peanutbutter Guest

u mnie wahania wagi, ale z mojej winy, bo ostatnio naginam dietę.
    nie, nie rezygnuję podoba mi się to, że zaczęłam dzięki niej jeść "normalne" produkty ale w mniejszej ilości. utrzymywać efekty diety (jak już schudnę 2-3 kilo) zamierzam licząc kalorie i jedząc wszystko.

dosqaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    jaworzno

Thumbs up Odp: Co myslicie o tej diecie???

Moja koleżanka schudła na niej 10 kg w miesiąc. Ja zaczelam ta diete w poniedzialek. Mozna przyrzadzic z produktow dostepnych jednego dnia naprawde pyszny posilek. I nie tyrzeba jesc tego mało tylko nie wszystko jednego dnia tak jak pisze. Problem mam tylko z tymi dwoma litrami wody dziennie, zawsze pilam ok litra (wiem ze za malo) a teraz co chwile latam do ubikacji. Schudłam juz 3 kilo wiec naprawde polecam ta diete dla wszystkich ktorzy nie lubia chodzic glodni

martysia99 jest nieaktywny Nowy na forum

Kurcze, ja myślałam o diecie kapuścianej, ale jak tak czytam Wasze wypowiedzi i jak trudno jest wytrzymać na jednym składniku, to sama nie wiem czy dam rade Na tym blogu znalazłam kilka diet odchudzających i rad [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], może któraś z Was próbowała i coś doradzi? Podobno efekty po kapuściance nie utrzymują się długo, wiecie coś o tym?

leszek87 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja polecam catering dietetyczny, duzo pracuje i nie mam czasu by przyrządzać zdrowe posiłki, dlatego zamawiałem jedzonko na dowóz. Myśle że takie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] każdemu pomoże, jednak to czasochłonny proces.

Artur42 jest nieaktywny Nowy na forum

dieta wygląda spoko, ja osobiście zacząłem jeść więcej razy ale w mniejszych ilościach i waga leci w dół
    Zbilansowana dieta, trening, odpowiednie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz dążenie do celu, dadzą ci wymarzone efekty.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5