Strona 2251 z 4555 PierwszyPierwszy ... 1251 1751 2151 2201 2241 2249 2250 2251 2252 2253 2261 2301 2351 2751 3251 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,501 do 22,510 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

ninka501 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Busko Zdrój

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez enamorada89 Zobacz posta
    dziewczyny a więc tak po pierwszej serii nie czułam żebym coś schudła no może trochę mi zmalał brzuch później zrobiłam 3 dni przerwy ... na drugiej serii poddałam się po 5 dniu .. i teraz zaczęłam 3. kurde ja nie wiem czuję, że nic się nie rusza ... boję się, że to wszystko na darmo jedzenie już mi się znudziło nawet zbrzydło mi mięso bo to gotowane już mi wychodzi bokami. myślę nad turbo ale cieżko będzie mi jeść 6 posiłków np. w pracy ech już sama nie wiem. czy na tej diecie nie można jeść w ogóle zup? i używać np. oliwy z oliwek? no i mam problemy z piciem tej wody. chciałam się zapytac również czy słodzik też jest niedozwolony? pomóżcie bo już nie mam siły

enamorada, też zawalam wszystko, przerywam dietę, też się boję, że to wszystko na darmo, też jestem na onz, bo pracuję i ciężko by było z turbo, z tego co wiem to zupki - warzywka na jakimś wywarze można, ale bez mięsa w ramach węgli i smażyć na niewiwlkiej ilości oliwy z oliwek też, słodzik też dziewczyny stosują, jedna z koleżanek nawet pisała do producentów diety i można go stosować

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Ilonta cholera daje nam ten zakichany księżycek popalić !! Spada mi ten nadbagaż co jakiś czas ale wiesz jaka sie ma satysfakcje jak ludzie pisza ze po kilka kilo im spada a mi 0,20 na ture ehhhh

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Mieszka w
    Busko Zdrój

Głowa do góry Maleńka, razem podołamy

---------- Wiadomość dodana o 18:32 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 18:31 ----------

Ilonta, a cóż to za zielone masełko wcinasz?

---------- Wiadomość dodana o 18:34 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 18:32 ----------

Cytat Zamieszczone przez ninka501 Zobacz posta
    Głowa do góry Maleńka, razem podołamy
    To oczywiście do enamorada

---------- Wiadomość dodana o 18:36 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 18:34 ----------

bBeata, decydujesz się na to Vacu, chyba też się rozejrzę u siebie, bo normalnie desperacja...

Awatar Ilonta
    Ilonta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    Ilonta cholera daje nam ten zakichany księżycek popalić !! Spada mi ten nadbagaż co jakiś czas ale wiesz jaka sie ma satysfakcje jak ludzie pisza ze po kilka kilo im spada a mi 0,20 na ture ehhhh
    Wiem, wiem. Mnie wkurza, że zawsze jak poczuję się lżejsza, moja kochana waga pokazuje więcej kilogramów. Jeszcze jak się napatrzę na te paniusiowate laseczki u mnie w pracy, to już w ogóle załamka. Już nie wiem, co mam ze sobą zrobić

Mieszka w
    Busko Zdrój

Cytat Zamieszczone przez Ilonta Zobacz posta
    Już nie wiem, co mam ze sobą zrobić
    no to jesteśmy we dwie

Awatar Ilonta
    Ilonta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    2

no to jesteśmy we dwie
    Wiesz Ninka, chyba jest nas stanowczo więcej, ale po to jesteśmy tutaj, żeby się nawzajem wspierać.

---------- Wiadomość dodana o 18:48 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 18:42 ----------

Ilonta, a cóż to za zielone masełko wcinasz?
    A wytworzyłam sobie takie z masełka, natki pietruchy, szczypiorku, koperku i czosnku i wcinam na chlebek z malutką ilością soli

Awatar concordia
    concordia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zielona Góra

Wiem, wiem. Mnie wkurza, że zawsze jak poczuję się lżejsza, moja kochana waga pokazuje więcej kilogramów. Jeszcze jak się napatrzę na te paniusiowate laseczki u mnie w pracy, to już w ogóle załamka. Już nie wiem, co mam ze sobą zrobić
    ajj też tak mam Ilonta.. ale co zrobimy? uszka do góry! też już miałam 5 z przodu i naprawde czułam się lekko! a tu znów klops. Ale sie nei dam, zadna z nas sie nie da
    TYLE JUŻ SCHUDŁAM!

Awatar beata5555
    beata5555 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków
    Wpisy na blogu
    16

bBeata, decydujesz się na to Vacu, chyba też się rozejrzę u siebie, bo normalnie desperacja...
    Kusi mnie bo za 1 trening wychodzi teraz 15 zł a bez promocji 25 zł kosztuje, ale nie mam kasy narazie, chyba że mikołaj przyniesie mi karnet od wczoraj zaczęłam A6W muszę trochę wzmocnić mięśnie brzucha.

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Thumbs up Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Moja droga , coś sobie wkręciłaś ,że jesteś gruba.
    Albo masz złe lustro albo się tak krygujesz?
    Zobacz na swoje BMI i pooglądaj siebie w innym lustrze.
    Ostatnio edytowane przez Halszka1000 ; 17-11-2009 o 19:11

Awatar concordia
    concordia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zielona Góra

ja tylko przeczytalam co pisalyscie, nie mialam czasu niesttey odpisywac, ale Beatko rzucilo mi sie w oczy to co pisalas o Twojej córeczce. Biedna niunia, tak cierpi... nasza słuzba zdrowia jest okropna. Dzis bylam u nas w Aldemedzie po wyniki cytologii i przede mną stała Pani, która chciala sie zarejestrowac do dermatologa. Była w trakcie leczenia. Recepcjonistka jej powiedziala, ze w tym roku juz nie rejestrują, bo NFZ zabraklo pieniedzy i juz nie finansuja wizyt- jezeli chce sie isc do lekarza, t prywatnie. To jest skandal! Ja cytologii tez nie moge odebrac,Pani mi powiedziala, ze musze sie zarejestrowac, ale w tym roku juz nie ma terminow.. dobrze ze zarejestrowalam sie juz 3 miesiace wczensije, bo nie mialabym recepty na plastry.. koszmar jakis.
    TYLE JUŻ SCHUDŁAM!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów