Strona 2800 z 4555 PierwszyPierwszy ... 1800 2300 2700 2750 2790 2798 2799 2800 2801 2802 2810 2850 2900 3300 3800 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,991 do 28,000 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar kasienka0410
    kasienka0410 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leeds

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Koko999 Zobacz posta
    Aha i dodałam album do profilu...
    Koko widac znaczna roznice na zdjeciu!! lecisz z kiloskami i centymetrami powodzenia w dalszym odchudzaniu

enamorada89 jest nieaktywny Nowy na forum

dziewczyny moją dietę zawiesiłam przed świętami hhaha i dopiero teraz będę znów zaczynać. Mam pytanie czy któraś z Was ćwiczy przy tej diecie? tzn czy jeśli będę chodzić na fitness i aerobic wodny to nic mi to nie zaszkodzi? bo mam kartę benefitu i szkoda by było to zmarnować. pozdrawiam
    enamorada89

Awatar kasienka0410
    Mieszka w
    Leeds

Cytat Zamieszczone przez Brzoskwinkaa Zobacz posta
    A ja jestem Kasia znajomi mówią do mnie Katarina miło mi
    Witaj Katarino imienniczko

iwonkaiwonka Guest

Cytat Zamieszczone przez misia_tom Zobacz posta
    potrzebujemy: bakłażan, mrożona włoszczyznę (taka poszatkowana) koncentrat pomidorowy - 2 łyżeczki, łyżka oliwy
    przygotowanie: myjemy bakłażana i odcinamy końcówkę, przecinamy go wzdłuż i wydrążamy go łyżeczka zostawiając 1cm warstwę w środku. delikatnie solimy i odstawiamy. miąższ kroimy drobno i podsmażamy na patelni, następnie dodajemy mrożona włoszczyznę według uznania. 10min prużymy, mieszając. dodajemy koncentrat, posiekany koper i przyprawy. przekładamy na łódki bakłażanów, kładziemy na blachę i wkładamy do piekarnika nagrzanego do 180st. zapiekamy 20-25min. (można posypać delikatnie potartym serem żółtym, chociaż jeżeli mają to być same węglowodany to średnio...)
    a czy ten baklazan to ze skorka zapiekamy, czy obieramy???? swietny przepis. na pewno wyprobuje:-)

kikulek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sośnica

Domyślnie Odp: odchudzanie na zawołanie

Cytat Zamieszczone przez Gitarowa Zobacz posta

Ale w sobotę kończe turę więc w niedzielę zrobie sobie jeden dzień oszukańczy i zjem tego pączka... To mnie trzyma przy tym żeby wytrzymać do końca tury i nie jeść nic kalorycznego...

O widze ze ide prawie" leb w leb" bo moja tura konczy sie w piatek a z prosby meza zrobilam makowiec wiec ochotka nie zmierna ALE rowniez poczekam te kilka dni ( odkroilam kawalek i czeka zamkniety w pudeleczku) i mysle ze warto odkladac... bo moze jak przyjdzie ten dzien a waga pokaze spadek ( OBY ) moj makowiec wyladuje u meza na talerzu z radosci...(oby)....

Awatar misia_tom
    misia_tom jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

Cytat Zamieszczone przez iwonkaiwonka Zobacz posta
    a czy ten baklazan to ze skorka zapiekamy, czy obieramy???? swietny przepis. na pewno wyprobuje:-)
    ze skórka!

---------- Wiadomość dodana o 19:54 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 19:53 ----------

Cytat Zamieszczone przez enamorada89 Zobacz posta
    dziewczyny moją dietę zawiesiłam przed świętami hhaha i dopiero teraz będę znów zaczynać. Mam pytanie czy któraś z Was ćwiczy przy tej diecie? tzn czy jeśli będę chodzić na fitness i aerobic wodny to nic mi to nie zaszkodzi? bo mam kartę benefitu i szkoda by było to zmarnować. pozdrawiam
    na pewno ci nie zaszkodzi jak juz to pomoze, wiekszy ruch jest wskazany przy każdej diecie, to zawsze pomaga.

Awatar kasienka0410
    Mieszka w
    Leeds

Cytat Zamieszczone przez enamorada89 Zobacz posta
    Enamorada witaj zakochana dziewczyny na tej diecie cwicza, silownia, aerobic i takie domowe cwiczonka duzo dziewczyn wlacznie ze mna robia a6w na brzuszek aerobic na pewno ci nie zaszkodzi, wrecz przeciwnie!!

enamorada89 jest nieaktywny Nowy na forum

och to super! zazdroszczę Ci zacięcia w a6w ja był nie dała rady a jak efekty? Pozdrawiam i życzę sukcesów :*
    enamorada89

Awatar scarlet40
    scarlet40 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Koło

Red face Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Witam
    Jestem nowa na tym forum, trafilam tu przypadkiem. Bardzo mnie zainteresowala dietka, wlasnie ja dzisiaj zdobylam. Moze tak krociutko o sobie. Mam 45 lat, 5 lat temu przeszlam zawal serca i oczywiscie przestalam palic. Przybylo mi 20kg... W pazdzierniku trafilam na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] gdzie zakupilam diete. Od tamtego czasu stracilam prawie 10kg i mialam dobry kontakt z dietetyczka. Martwi mnie tylko to ze chudne bardzo powoli, niby to dobrze bo nie grozi mi efekt jojo, ale bym chciala troszke przyspieszyc spadek wagi. Nie zawsze czuje sie dobrze zeby cwiczyc, ale w dobrych dniach dotarlam do 50minut na rowerku stacjonarnym i 30 brzuszkow. U mnie najgorzej jest z brzuchem, mam tzw "otylosc brzuszna" i wygladam jak w ciazy)). Mam do Was kochane kobietki pytanie czy ktoras jest juz po tej diecie i jakie byly efekty? Czy nie ma efektu jojo? Przeczytalam kilka stron na poczatku tego postu i widzialam ze dziewczyny były zadowolone, wiec czemu nie sprobowac. Ja oczywiscie mam diete ktora mi ustalila dietetyczka i mam ja stosowac do uzyskania swojej wagi, ale tak jak juz pisalam troche dlugo to trwa). Pozdrawiam wszystkich i zycze sukcesow ))

Awatar kasienka0410
    Mieszka w
    Leeds

Posty nadrobione
    Laski ale dzisiaj u mnie ziiiiiimnooooo!!
    bylam z mama w miescie i nagle zaczal snieg z deszczem padac!! a ja na cienkim plaszczyku bylamzmarzlam jak cholera! zaraz ide goraca herbatke wypic bo jeszcze mam dreszcze...
    Wyjazdu do Hiszpanii nie bedzie, ale za to bedzie do Polski jakos tak jednym natchnieniem moje kochanie kupilo bilety tak wiec wyjezdzam juz 10 lutego wiec tak sie zastanawiam czy przerwac diete na czas wyjazdu (9dni) bo bedziemy u mojego chlopaka rodzicow przez ten czas no i nie chce wybredzac z jedzonkiem przyszlej tesciowej a na dodatek jak to w Polsce sie bywa - trzeba duzo spraw pozalatwiac, odwiedzic rodzine znajomych, no i jedzonko o regularnych porach pojdzie w zapomnienie... co wy byscie zrobily na moim miejscu? ogolnie nawet do wyjazdu sie nie zmieszcze z cala tura, bo w czwartek mam oszukanczy, no i jak zaczne w piatek to skoncze dopiero w nastepna sobote, wiec zrobie tylko 6 dni kolejnej tury. ehh ale dylematy i problemy z tym wyjazdem

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów