Strona 2952 z 4555 PierwszyPierwszy ... 1952 2452 2852 2902 2942 2950 2951 2952 2953 2954 2962 3002 3052 3452 3952 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,511 do 29,520 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar niki1983
    niki1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Myszków

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez _atunia_ Zobacz posta
    LaGitarra czego nie wiesz? że jak jest ciężko to płacz i lament, a jak leci waga to słonecznie i happy?? że jak jest @ to waga wariuje? no? przecież wiesz to wszystko, jedyne co musisz, to trzymać się przez te cholerne 9 dni

gdy na Ciebie łypie ciacho, a słodko woła batonik powiesz: kysz siło nieczysta! zeżrę Cię w dniu 10 i oto nastanie dzień dziesiąty, kiedy to Gitarowa pożre z lubością i ciacho i batonik! ale przez te piekielne 9 dni masz być święta niby dziewica
    podczas @ wagę odstaw w kąt!! uprzyj się i trzymaj dietę na złość i na przekór, gap się na foty zgrabnych dziuń, oglądaj ciuchy które chciałabyś nosić aż zaczniesz rzygać i tymi dziuniami i ciuchami i zagotujesz się ze złości!! grrrr ja chcę być lachoneeeeemmmm i LaGitarra stanie się lachonem
    amen
    jaaaa ale niezła motywacja!!!Aż na mnie podziałało!Miałam zamiar wchamać dziś tego pączka ale już mi się odechciało!!!!Zjem za to w niedziele WALENTYNKI jakieś ciacho!Bo wybieramy się z mężusiem do knajpki jakiejś,oooo i wypije piwko!Ale to w 10 dniu,jak skończę turę!!!!!!!!!

I tura -> -1,5 kg
    II tura -> -0,5 kg
    III tura -> -1,0 kg

Awatar Koko999
    Koko999 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Domyślnie Odp: Problem!

Cytat Zamieszczone przez Brzoskwinkaa Zobacz posta
    też muszę zainwestować w jakiś sprzęt.. wczoraj nawet oglądałam te wszystkie cuda.. ale i tak teraz nie mam gdzie ustawić to.. jak dostaniemy mieszkanie to trzeba by pomyslec.. na razie to musi mi wystarczyc hula-hop i twister ;P
    Ja kupiłam mini orbitreka, bo normalny by mi nie wszedł chyba do mieszkania a poza tym drogie są! :P [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] takiego mam dziada... Lepsze to niż nic

Walczę od 12.2009
    Cel obecny: 85

Moja historia

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

paulinka129 wiesz ja niestety tak nie mam chyba ze przesadze to wtedy coś mnie tam żołądek boli, ale np pizzy potrafie zjeśc straszne ilości i nic i dobrze ja herbat pije od 4 - do około 7 ale mi się bardziej poprzewracać w głowie już nie może

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar Brzoskwinkaa
    Brzoskwinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Cytat Zamieszczone przez _atunia_ Zobacz posta
    zapatrz sobie mięty i przejdzie
    piję czerwoną herbatkę, to myślę, że mi pomoże, bo na ból brzucha ciepła hebrata mi zawsze pomagała

tak nawiasem mówiąc, to od kiedy jestem na onz, to tak mnie przeczyszcza, ze szok.. ale to pewnie sprawka zielonej herbaty, która piję w dużych ilościach...

---------- Wiadomość dodana o 10:48 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:45 ----------

Cytat Zamieszczone przez Koko999 Zobacz posta
    Ja kupiłam mini orbitreka, bo normalny by mi nie wszedł chyba do mieszkania a poza tym drogie są! :P Mini-orbitrek magnetyczny HMS H2052 | Sprzęt fitness | Orbitreki | Sklep Sportowy Presto: narty | okulary | sprzęt narciarski | kurtki narciarskie | sklep narciarski | bielizna termoaktywna | odzież sportowa | buty sportowe | piłkarzyki | łyżwy | łyżwy figurowe | deski snowboardowe | kurtki zimowe | buty zimowe takiego mam dziada... Lepsze to niż nic
    ale tam mają ceny hehe masakra.. 6 tysiakow za orbiterka.. taaa. stać mnie na takie trzy <lol>

sprżet to mają niezły, ale te ceny..

ale ten Twój to kurde fajny i przede wszystkim nie jest drogi

Awatar niki1983
    Mieszka w
    Myszków

a ja mam zamiar kupić steper ,ale to za jakiś czas,jak zrzuce więcej sadełka,albo będzie jakaś okazja na allegro a następną turę połączę z ćwiczeniami

I tura -> -1,5 kg
    II tura -> -0,5 kg
    III tura -> -1,0 kg

Awatar Ola2631
    Ola2631 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Czuję się psychicznie podle po tych pączkach. Chyba zaraz pokręcę hula-hopem!

I etap 93 = > 80 - walczę!!!
    II etap 80 => 70 - motylem będę....

Awatar Brzoskwinkaa
    Brzoskwinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Cytat Zamieszczone przez niki1983 Zobacz posta
    a ja mam zamiar kupić steper ,ale to za jakiś czas,jak zrzuce więcej sadełka,albo będzie jakaś okazja na allegro a następną turę połączę z ćwiczeniami
    ja wczoraj w tesco widziałam fajny steper za 59zl..
    twister też jest fajny z tymi expanderami, moja siostra to ma, to sobie ćwiczę na tym czasem, ale od dziś zacznę chyba codziennie.. bo ostatnio leniwiec mi się włączył :/

---------- Wiadomość dodana o 11:02 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:00 ----------

Koko999 znalazłam taki sam orbiterek jaki masz nawet za 160zl..

Awatar paulinka129
    paulinka129 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Płock

haha
    cel I - pierwsze roztopy: 85kg - successful!
    cel II - koniec z bałwankiem: 79kg (już blisko)
    cel OSTATECZNY - wesele (nie moje! ;d ) 01.06.2013r.: 72kg

Awatar niki1983
    Mieszka w
    Myszków

a ja mam pytanko : czy jeśli np.jem o godzinie 8 rano śniadanie,następny posiłek mam zamiar zjeść o 11,30 to czy w między czasie gdybym poczuła głód mogę zjeść jakiegoś owoca?Czy to już będę musiała liczyć jako posiłek W?

na innym potralu jest to:

klaro...tutaj na onecie...a na dieta.pl jestes monika ...
    09.02.2010 23:29
    ~olenka814
    klaro...tutaj na onecie...a na dieta.pl jestes monika k.....

pewnie tobie chirurgicznie obciosali....w tych niemczech...a teraz reklamujesz jakiś shit i naciągasz....

taki sam wątek na dieta.pl...schudła 43kg w 10miesięcy w niemczech na jakiejś głupiej diecie strażników wagi...

i nie mów że to nie ty...

a to zdanie ze w necie kazdy może być kazdym Cię spaliło...i wydało malutka...

ahaaaa góra fajna oprócz obwisłego biustu ale dupcia i nóżki dalej świnkowate...więc bierz się do roboty i ciosaj....

no bardzo fajnie,dlaczego ktoś podaje że klara41 to monikaK!!!!!!!!!
    To była Madzia K a nie ja!!!!BArdzo fajnie,teraz wyjdzie ze to ja założyłam tamten wątek może
    Ostatnio edytowane przez niki1983 ; 11-02-2010 o 11:32

I tura -> -1,5 kg
    II tura -> -0,5 kg
    III tura -> -1,0 kg

Awatar Koko999
    Koko999 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Cytat Zamieszczone przez Brzoskwinkaa Zobacz posta
    ale ten Twój to kurde fajny i przede wszystkim nie jest drogi
    Wiesz ile ja dałam za swój? Śmiech na sali. 149. Bo wyobraź sobie był w okolicznym Kauflandzie ostatni i chcieli sprzedać i zrobili przecenę o 50%!

---------- Wiadomość dodana o 11:40 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:37 ----------

Cytat Zamieszczone przez niki1983 Zobacz posta
    a ja mam pytanko : czy jeśli np.jem o godzinie 8 rano śniadanie,następny posiłek mam zamiar zjeść o 11,30 to czy w między czasie gdybym poczuła głód mogę zjeść jakiegoś owoca?Czy to już będę musiała liczyć jako posiłek W?

na innym potralu jest to:

klaro...tutaj na onecie...a na dieta.pl jestes monika ...
    09.02.2010 23:29
    ~olenka814
    klaro...tutaj na onecie...a na dieta.pl jestes monika k.....

pewnie tobie chirurgicznie obciosali....w tych niemczech...a teraz reklamujesz jakiś shit i naciągasz....

taki sam wątek na dieta.pl...schudła 43kg w 10miesięcy w niemczech na jakiejś głupiej diecie strażników wagi...

i nie mów że to nie ty...

a to zdanie ze w necie kazdy może być kazdym Cię spaliło...i wydało malutka...

ahaaaa góra fajna oprócz obwisłego biustu ale dupcia i nóżki dalej świnkowate...więc bierz się do roboty i ciosaj....

no bardzo fajnie,dlaczego ktoś podaje że klara41 to monikaK!!!!!!!!!
    To była Madzia K a nie ja!!!!BArdzo fajnie,teraz wyjdzie ze to ja założyłam tamten wątek może
    Może się pomylili... Zawsze można tam sprostować! A poza tym widać na wątku kto go założył.

Walczę od 12.2009
    Cel obecny: 85

Moja historia

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów