Strona 2970 z 4555 PierwszyPierwszy ... 1970 2470 2870 2920 2960 2968 2969 2970 2971 2972 2980 3020 3070 3470 3970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,691 do 29,700 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar Bromba40
    Bromba40 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Cambridge

Talking Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Witajcie dziewczynki!!!
    Poczytalam was troche,bo od wczoraj naplodzilyscie postow,ze nie nadazam.

Halszka!!!
    Diete poczytalam szczegolowo,ale stwierdzam,ze jest dosc trudna.Mysle jednak,ze jak skoncze ONZ to sprobuje diety punktowej,musze tylko nauczyc sie przeliczac wszystko.
    Szczerze mowiac,podoba mi sie o tyle,ze mozna wiecej rzeczy jesc,ale ja sie tak przyzwyczailam do jedzenia samych owocow i warzyw,ze juz mi to nie przeszkadza

Dzis stanelam na wage,tak sobie wlasciwie nie wiem czemu i ........................z przodu 6...)
    Co prawda jest 69,8 ale to zawsze pare deko
    Suwaczek jednak poprawie dopiero pod koniec tury,bo nigdy nic nie wiadomo co jeszcze sie wydarzy.Moze znow waga sie zbuntuje!!!!

Na kolacje zjadlam fasolke szparagowa i to byl chyba blad....jest mi strasznie ciezko

Co nas nie zlamie,to nas wzmocni

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Brzoskwinkaa wiesz z ta bielizną nie moge przesadzić bo naprawde niektóre wyglądają tak że ja leje ze śmiechu i wolałabym nie ryć ze miechu jak on zacznie się brać za "robotę" a ogolnie byłam zobaczyłam i coś mam tzn czarną tunikę bawełnianą, tylko że ona krótka i wąska i ja mam dylemat w niedziele będe na zakupach z bratową to mi doradzi ehhh

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar hofmokla
    hofmokla jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Płock

Cytat Zamieszczone przez Ilonta Zobacz posta
    Witajcie Wszyscy!! Szczególnie powitanie dla Bartosza- martwiłyśmy się o Ciebie. Dostałeś pieska??

Wszystkim Nowym życzę powodzenia!! A "Starym" gratuluję spadków.

U mnie kolejny dzień załamki. Znów czuję się grubo, waga nawet nie drgnie, chyba wrócę na ONZ, chociaż będzie to baaaaaaaaaaardzo trudne, ale nie chcę sobie wyrzucać, że nic ze sobą nie robię. No ale cóż muszę przetrwać jeszcze tydzień, bo w przyszłym wyjeżdżam w delegację i żadna dieta nie wchodzi w grę (pewnie jeszcze przytyję). Oj będzie płacz.
    NO BEZ WYTYKANIA WIEKU MOJA DROGA....oj przyda się ten spadek, bo kieszeń pusta a i kilosków przybyło. Wszystkie nowe witam a stare pozdrawiam Wlazłam tu dziś przez Herme, bo się bidula martwi...Żyję, pracuję (delikatnie mówiąc). A do wszystkich nowych, dietę potrakujcie jak odwyk na całe życie, bo jak zaczniecie żreć to tłuszczyk wróci. Mówi to wam stara wyga w odchudzaniu, walczę z tłuszczem od 17 lat i wiem co to znaczy...

Awatar hala09
    hala09 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zamość

Cytat Zamieszczone przez Halszka1000 Zobacz posta
    Ok.
    Wczoraj jadłam:

1. 1 jabłko ok.300g.
    2.1 kr.chleb razowoowsiany -80g +twarożek tartare-25g.+ kiełki słonecznika 10g+ pół papryki.
    3.Mięso od szynki duszone -150g + brokuły -300g
    4.kiwi 2 szt.
    5.Jogurt naturalny bez cukru - 135ml+ chrupiące musli Granola czekoladowa -20g
    Orzeszki nerkowca 30g, 2x kawa z mlekiem 1,5% (50ml), 3 szkl.herbaty zielonej, 1, l wody niegazowanej .
    Dzisiejsze meni napiszę wieczorem.
    Witam Halszka dodajesz za kiwi punkty bo napisane jest jeżeli zjada się owoce więcej jak 300g.to za każde następne 100 g dolicza się punkt

anad_a jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Sabionka Zobacz posta
    Kobitki ocenicie moje dzisiejsze menu? 1 dzien onz
    1- dwie kromeczki chlebka owsianego z ogorkiem, pomidorem i cebulka
    2- pomarancza i gruszka, chcialo mi sie cholernie kwasnego (@ przylazla) to jeszcze 3 ogorki kiszone
    3- piers kurczaka z warzywami na patelnie
    4- zaraz ide jesc - salata: kapucha pekinka, pomidor, ogorek, papryka, cebulka, z bazylia, czosnkiem i troszku oliwki

Jak myslicie, moze byc, czy cos nie tak? oczywiscie butla wody, 2 kawy i jeszcze herbatki beda
    Sabionka wg mnie jedzonko w porządku
    zupełnie jak mój 1 dzień onz

Awatar hala09
    hala09 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zamość

Cytat Zamieszczone przez Halszka1000 Zobacz posta
    Ja już mam te materiały. Jak je chcesz to podaj mi na priva swojego meila to Ci je wyślę. ---------- Wiadomość dodana o 23:20 ----------
    Halszka napisz jakie to są materiały ,czy bardzo różnią się odtych co ja mam na chomiku.Mnie po wczorajszych pączkach nie wzrosla waga,ale do suwaczka brak 1,10 kg,

---------- Wiadomość dodana o 20:40 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 20:31 ----------

Cytat Zamieszczone przez hofmokla Zobacz posta
    NO BEZ WYTYKANIA WIEKU MOJA DROGA....oj przyda się ten spadek, bo kieszeń pusta a i kilosków przybyło. Wszystkie nowe witam a stare pozdrawiam Wlazłam tu dziś przez Herme, bo się bidula martwi...Żyję, pracuję (delikatnie mówiąc). A do wszystkich nowych, dietę potrakujcie jak odwyk na całe życie, bo jak zaczniecie żreć to tłuszczyk wróci. Mówi to wam stara wyga w odchudzaniu, walczę z tłuszczem od 17 lat i wiem co to znaczy...
    Witaj ,my stare dietowiczki to znaczy stażem nie wiekiem wiemy że to dieta na całe dalsze zycie ,bo jak się troszkę pofoguje to kilosy dopadną nas znowu ,nie ma co ryzykować,pozdrawiam.

Awatar Sabionka
    Sabionka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Cytat Zamieszczone przez Bromba40 Zobacz posta
    Dzis stanelam na wage,tak sobie wlasciwie nie wiem czemu i ........................z przodu 6...)
    Co prawda jest 69,8 ale to zawsze pare deko
    Suwaczek jednak poprawie dopiero pod koniec tury,bo nigdy nic nie wiadomo co jeszcze sie wydarzy.Moze znow waga sie zbuntuje!!!!
    Bromba ekstra gratuluje ci 6 z przodu no moze wreszcie ci waga ruszyla :0 melduj koniecznie co bedzie dalej a to drugie o buncie maszyny to wypluj za lewe ramie tfu tfu!!! bedzie dobrze zobaczysz :

Cytat Zamieszczone przez hofmokla Zobacz posta
    Wszystkie nowe witam a stare pozdrawiam Wlazłam tu dziś przez Herme, bo się bidula martwi...Żyję, pracuję (delikatnie mówiąc). A do wszystkich nowych, dietę potrakujcie jak odwyk na całe życie, bo jak zaczniecie żreć to tłuszczyk wróci. Mówi to wam stara wyga w odchudzaniu, walczę z tłuszczem od 17 lat i wiem co to znaczy...
    Witaj!! dawno cie nie bylo, super ze wpadlas Herme to jakies czary uprawiala by cie sciagnac i jeszcze Wikule nam cos wcielo A i wcale nie jest z ciebie taka stara ta wyga
    Cytat Zamieszczone przez anad_a Zobacz posta
    Sabionka wg mnie jedzonko w porządku
    zupełnie jak mój 1 dzień onz
    Fajnie, juz sie zastanawialam czy moze cos zle zjadlam, no i kurcze mialam byc silna i co?! i d... pozarlam nadprogramowo garsc rodzynek... a ty ktory masz dzien teraz?
    START ONZ 9.01.2010 -20KG

RESTART 21.03.2011

Awatar Gitarowa
    Gitarowa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez apropos Zobacz posta
    Nie powiedziane że nie schudniesz
    w tej turze,możesz jeszcze być mile
    zaskoczona.
    No ja wiem. Ale dziś ostatni raz weszłam na wagę, @ się skończyła dziś więc sprawdziłam.. Na wadze 85 :/
    Ale powiem wam że w sumie nie jestem aż tak zawiedziona bo niedawno też było 85.. to mi się wydaje że chyba powyżej 85 już nie wzrośnie, czyli 5 kg na 100% mam mniej i chyba już się w miarę ustabilizowało bo jednak niby dwa dni stracone a z 85 nie rusza... To teraz jak ruszę z dietką to waga też pewnie ruszy.. tyle że w dół!

I dziś kupiłam sobie bluzeczkę... Założę na wiosnę

DO SUKCESU NIE MA ŻADNEJ WINDY - TRZEBA IŚĆ PO SCHODACH...

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

czytelniczka skąd tyle wiesz o tym kalogenie Byłam H&M no wpadło mi w oko pare wdzianek ale niestety tunika która mi sie podoba kosztuje dwa razy tyle ile chciałm wydac nie wiem będe musiała jakoś pokombinować z kasą i kupić coś jeszze taniej w H&M takie rzeczy są w granicy 60 zł
    Sabionka Ty szatanie jeden ale Cię wzieło na tę kokarde Życzę Ci żebyś w przyszłe walentynki ubierała się już dziesiąty raz w kokarde (myśle że przed walentynkami pogonisz kiloski)

hofmokla witaj kochana

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar apropos
    apropos jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Nowa Sól
    Wpisy na blogu
    9

Witam pięknie!!!
    Kocham moją wagę,wczoraj zjadłam
    3 pączki a ona dzisiaj udawała że nic się
    nie stało.Nawet nie drgnęła
    A i jeszcze jedno skończyłam ONZ+HAY.
    Jutro generalka ale na cuda nie liczę
    za dobre rzeczy jadłam,do tego tłusty
    czwartek i jeszcze @.

Porady,przepisy,jadłospisy Nasze życie - Nasza Dieta ONZ i TURBO - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Moja dieta ONZ i przepychanki z jojem...Grupy Wsparcia Dieta.pl MÓJ BLOG

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów