Strona 3201 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2201 2701 3101 3151 3191 3199 3200 3201 3202 3203 3211 3251 3301 3701 4201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,001 do 32,010 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Gitarowa Zobacz posta
    Skoro się tak wszystkie chwalą centymetrami to ja też chcę!
    Znaczy jeszcze nie bardzo mam czym ale co tam:
    Licząc od stycznia:
    Biust: -2cm
    Pod biustem: -1 cm
    Talia: -2 cm
    Pas: -4cm
    Biodra: -2cm
    Udo: -1,5cm
    (mało )
    Gratuluję ubytku cm!!!!!!

mania85 jest nieaktywny Banned

Cytat Zamieszczone przez niki1983 Zobacz posta
    ja dziś rano weszłam na wagę po 1 dniu ONZ III tura.Dogoniłam suwaczek a nawet nieznacznie przegoniłam.Może wkońcu więcej mi zleci na tej turze
    niki gratulacje- 3 mam kciuki żeby waga leciała w dół :O)

Awatar Sabionka
    Sabionka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Cytat Zamieszczone przez mania85 Zobacz posta
    Powiem wam dziewczyny że już mam trochę dość tych białek :O( wczoraj ostatniego posiłku już nie zjadłam bo nie dałam rady, strasznie mnie zatykają :O( też tak macie??

A mam jeszcze do was ważne pytanie, jakie macie pomysły na posiłek w diecie TURBO jak trzeba zjeść 3 lub 4 produkty z grupy 3-ciej, bo ja szczerze mówiąc nie mam za wielu pomysłów na dania z tej grupy, a czasem sa 2-3 posiłki w ciągu jednego dnia z tej grupy- pomóżcie błagam, z góry dziękuję za pomoc

---------- Wiadomość dodana o 08:48 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:41 ----------

Centymetr rozumiem cie mi też zbliża sie @ i też czuję że chyba zaczyna się mi zbierac powoli woda, czuje sie właśnie taka napuchnięta, okropne uczucie no i demotywuje jak człowiek widzi że waga stoi a czasem to nawet podskoczy
    Mania ja jak bylam na turbo, to jak mialam 3 gr, to jadlam oszukany bigosik : kapucha kiszona, cebula i grzyby, albo gotowalam aldente kalafiora, brokula i potem na moment na patelnie w towarzystwie cebulki i czosnku mniam, no i te standardowe salatki z pekinki, choc powiem, ze kumpela wymyslila i calkiem to dobre : kapuche szatkujemy, na patelni podsmazamy cebulke i goraca wrzucamy do pekinki, sol, pieprz do smaku i vegeta, palce lizac . mozesz jeszcze sprobowac faszerowac warzywa, czy robic zapiekanki warzywne z sosem np pomidorowym a tak poza kontekstem, mi tez juz sie woda zbiera...malapa ma byc kolo piatku, ale sie nie zdziwie jak bedzie szybciej, bo co mnie ciagnac zaczyna dzieki za gratki

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    Wszystkiego najlepszego kobietki dużo chudych dupek, szczupłych bioderek i talii osy
    Podlaczam sie pod zyczenia!!!wszystkiego najlepszego Kochane moje!!!

Cytat Zamieszczone przez centymetr Zobacz posta
    centymetr właśniesobie sprawdziłam i @ ma przyjść za parę dni, więc może ten kilosek, o którym pisałam wyżej to przez małpę ?
    tia, już widzę te ilości L-4 -> bo maja okres, w paluszek się skaleczą a robią rwetes jakby im rękę urwało, niektórzy niewrażliwi na widok krwi, czujesz? mdlejąca pierdoła na chorobowym, a my kobiety latające wokół nich - never!

atunia
    no ale dzisiaj to oni będą gonić! mam nadzieje ,że chociaż kwiatka dostanę!!! bo jak nie to....wrrrrrrrrr zreszta i tak nie mam na co narzekać,jak sobie pomyślę jakiego faceta ma moja kumpela to....

no to dzisiaj my rządzimy!!!!!juuuupiiiii!!!
    dziękuje za rade,spróbuję zastosować magnez
    Centymetr, wiesz juz, ze ta @ lubi mieszac, na pewno to przez nia ten kilosek a te l4 facetow, to by byla istna epidemia... ja tez po cichu licze na kwiatka chociaz...

Sabionka ja bym zrobiła dwie turki pod rząd prze świętami
    Powiem, ci, ze jeszcze sie zastanwaiam, bo jakos w polowie turki @ mnie nawiedzi, wiec bede miala chcice na rozne takie...wiec chyba po prostu zrobie dzien oszukiwania by zaspokoic jej zadze i dopiero po tym polece te 2 turki, moze mnie bardziej wyssie na te swieta?
    Ostatnio edytowane przez Sabionka ; 08-03-2010 o 10:23
    START ONZ 9.01.2010 -20KG

RESTART 21.03.2011

Cytat Zamieszczone przez Sabionka Zobacz posta
    Mania ja jak bylam na turbo, to jak mialam 3 gr, to jadlam oszukany bigosik : kapucha kiszona, cebula i grzyby, albo gotowalam aldente kalafiora, brokula i potem na moment na patelnie w towarzystwie cebulki i czosnku mniam, no i te standardowe salatki z pekinki, choc powiem, ze kumpela wymyslila i calkiem to dobre : kapuche szatkujemy, na patelni podsmazamy cebulke i goraca wrzucamy do pekinki, sol, pieprz do smaku i vegeta, palce lizac . mozesz jeszcze sprobowac faszerowac warzywa, czy robic zapiekanki warzywne z sosem np pomidorowym a tak poza kontekstem, mi tez juz sie woda zbiera...malapa ma byc kolo piatku, ale sie nie zdziwie jak bedzie szybciej, bo co mnie ciagnac zaczyna dzieki za gratki
    Sabionka- wielkie dzięki widzisz nie pomyślałam o oszukańczym bigosie, straszne miałam problemy z wymyśleniem czego z tej grupy, ja wymyśliłam tylko cukinie kroję duszę w wodzie bez tłuszczu dodaję trochę wegety pożniej kalafior i na koniec daję zieloną fasole z puszki dosyć to dobre ale już mi się to danie znudziło jem je codziennie a nie raz 2 razy dziennie to juz mi to uszami wychodzi, wi,ec jeszcze raz wielkie dzieki za pomysły na pewno skozystam, WIELKI BUZIAK DLA CIEBIE ZA TO :O)

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Halszka1000 ja też boję się więcej schudnąc z jednej strony bo już całkiem nie będe miała w czym chodzić.. nie jestem "szkieletor" ale jestem taka w sam raz (przynajmniej tak się czuje) ale musiałam zainwestować w dwie pary spodni bo normalnie we wszystkich wyglądałam strasznie .. tyłek mi wisiał, a jak ubrałam pasek to wyglądałam nieco śmiesznie z przodu (jeśli wiecie co mam na myśli ). Przykro mi że nie udaje Ci się z pracą.. JA znowu szukam czegoś na wieczory.. chociaż teraz zbliżają mi się matury w szkole i będzie szał ciał.. potem egzaminy zawodowe noi przygotowania do ślubu.. czy ja podołam ehhh ostatnio też zaczęłam oszczędzać ..

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar kokusia31
    kokusia31 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki

Witam Lasencje i z okazji naszego święta

Doskonałości w każdym calu
    Byśmy nigdy nie czuły smutku i żalu
    Poczuły miłość w pełni smaku
    I największej jego sile ataku
    Uśmiechu na twarzy przez cały rok
    Byśmy do marzeń miały tylko drogi krok
    Aby na Nasze zakupy pieniądze rosły nisko na drzewie
    A książę z bajki zbierał je dla Ciebie
    W tym szczególnym dniu życzę Wam kochane wszystkiego co pragnie Wasze serce
    I żeby to nie był tylko zwykły list w szklanej butelce…

OD MASZKARONA DO LACHONA

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

W dniu naszego święta życzę wszystkim kobietkom mega super figurki
    i zadowolenia z życia

Awatar kokusia31
    kokusia31 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki

kokusia31 mam nadzieję że lepiej się juz czujesz zwiększaj sobie kroki co 100, ja w tym momencie robie 3500 kroków w około 35 minut Włączyłam do ćwiczeń skakankę zrobiłam normalnie 50 potem 50 żabką i znowu normalnie 50 pomiędzy miałam jakieś 3 minuty przerwy i mam takie straszne zakwasy w tyłku i prawej nodze ehhh muszę się nauczyć skakać od lewej nogi bo będę mieć jedną zgrabniejsza od drugiej
    kokusia31 wiecie co mój steper wcale nie jest taki duży jest naprawde zgrabny, wysoki fakt ale bardzo wąziutki ale wymysliłas z tym oparciem o rowerek Dobrze Ci mówiła siostra, mnie na początku coś tam zaczynało bolec ale jak się nie poddawałam to wszystko mijało
    Herme no ja narazie robię tak 1000-1200 w 20 minut ale jak na tydzień posiadania sprzęciocha to uważam że nie jest zle i już nic nie boli nawet przy tym tysiu myślę że mięśnie już się przyzwyczaiły.
    Teraz siora zwiozła mi twister ale narazie dziewczynki mnie nie chcą do niego dopuścic bo robią sobie karuzelę

OD MASZKARONA DO LACHONA

Cytat Zamieszczone przez Halszka1000 Zobacz posta
    W dniu naszego święta życzę wszystkim kobietkom mega super figurki
    i zadowolenia z życia
    Cytat Zamieszczone przez kokusia31 Zobacz posta
    Witam Lasencje i z okazji naszego święta
    dzięki Kobitki i Wzajemnie dla WAS :O)

aniamalaania jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Smile Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cześć Dziewczyny!

Jestem nowa.

Dziś dzień kobiet, więc postanowiłam w końcu zacząć dietę ONZ, każda motywacja chyba się liczy

Byłam już na róóóżżżnych dietach, udało mi się schudnąć tak naprawdę tylko raz tak solidnie. Ok. 8 kg na diecie nisko węglowodanowej , potem 2 lata niejedzenia chleba. Niby spodnie luźne, ale nikomu nie polecam, zbyt dużo wyrzeczeń, wyniszczenie organizmu w tym, np. kłopoty z nerkami. Dopiero po tych 2 latach poszłam do dietetyka, to polecam wszystkim, ale niestety nie wiem czy aż tak to działa, bo w trakcie 'dietetykowania' wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, więc schudłam tylko 1kg. Teraz przytyłam sporo od tamtego czasu <to był maj>. Waga rośnie, leki przyjmuję regularnie, ale podejrzewam, że będę musiała się sporo namęczyć. Od miesiąca utrzymuję dietę 1200-1400kcal i nic.
    W każdym razie zaczęłam dziś ONZ, zamierzam jeść tylko produkty wypisane w zaleceniach, jeździć na rowerku treningowym jakieś 20-30min dziennie. No i po 9 dniach wejść na wagę

Mam choć cień nadziei, że to coś pomoże... Trzymajcie kciuki proszę!

Dziś dzień kobiet, więc dieta powinna działać podwójnie ;p

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów