Strona 3241 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2241 2741 3141 3191 3231 3239 3240 3241 3242 3243 3251 3291 3341 3741 4241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,401 do 32,410 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Koko999 Zobacz posta
    Halszka - kochana jesteś wiesz?
    Zabieram się do czytania o tej diecie Haya dokładnie i od poniedziałku ją uskutecznię
    Teraz na 2 posiłek zjadłam dwie małe kromki chleba razowego ze słonecznikiem f-my Oskroba posmarowanego twarożkiem z ziołami do tego sałatka z:
    3 liście sałaty lodowej , pół kolby dużej czerwonej papryki i garść liści rukoli.
    Sałatkę skropiłam 1 łyżeczką oliwy z oliwek i 1 łyżeczką octu winnego .
    Sałatka pycha i można się nieźle najeść z małą ilością kalorii.

Awatar bassiaaK
    bassiaaK jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta

Strasznie się ciesze i ogólnie jestem w szoku bo .... Kupiłam sukienkę.. i co i jestem w szoku.. w drodze kiedy szliśmy po sukienkę która wybraliśmy jakiś czas temu wstąpiliśmy do takiego małego nowego saloniku... i co i ubrałam sukienkę zobaczyłam błysk w oku maleństwa i stwierdziłam JEST !! Na razie jestem w drobnym szoku.. no może nie w drobnym dosyć sporym !! Ja nawet dokładnie nie wiem jak ona wygląda siedzę i oglądam zdjęcia na komórce i wybraliśmy wreszcie obrączki..
    Gratuluję zakupu - możesz uchylić rąbka tajemnicy?? (fotka)

Cytat Zamieszczone przez Ilonta Zobacz posta
    My znaleźliśmy zupełnie inne niż w Aparcie, ale obydwoje byliśmy nimi tak zachwyceni, że prawie na pewno je weźmiemy.
    Do dzieła Ilonta bierz przykład z Herme.

Jak się Wam któraś suknia bardzo podoba i pasuje to nie ma się nad czym zastanawiać.

Ja byłam mierzyć i kupować z koleżanką (może jestem trochę staroświecka, ale mój mnie nie widział przed ślubem w bieli)
    Złaziłyśmy w poszukiwaniu tej jedynej całe miasto i ta moja sobie czekała w oknie wystawowym.....jak ulał, w sam raz, jakby dla mnie szyta.

Jesteście takie podekscytowane, że aż kipi. Ale to dobrze.
    Czytam i wspominam z nostalgią jak to u mnie było (eh trochę dawno -w tym roku 17lat)

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

bassiaaK witam babiszona kochanego trochę szalonego chciałabym móc nie wychodzić przez tydzień ale niestety trzeba było jakieś pierdoły załatwiać i się nie nacieszyliśmy dopiero w niedziele czyli tydzień później ale po pierwszym dniu z łączeniem nóg był problem Tak przyznaje steper jest zajebiaszczy no ale wiesz jak to jest jak już masz ten kompleks dupny czy około dupny to wydaję Ci się ze niczym tego smalcu tam nie ruszysz a taki steper dla mnie lekka sprawa był mało wiarygodny (ja też w pracy)

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar bassiaaK

... jak już masz ten kompleks dupny czy około dupny to wydaję Ci się ze niczym tego smalcu tam nie ruszysz ....
    Ja mam kompleks brzuszno-taliowy i że tak powiem nad-cyckowy (pod pachami)
    Tylko mi nie mów że mam robić 6weidera -siada mi kręgosłup...
    A zresztą przy tej mojej trójce dzieciaków to i tak ledwo co wyrabiam z czasem

---------- Wiadomość dodana o 13:33 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 13:19 ----------

Jeszcze jedno dziewczyny, żeby nie robić błędów ortograficznych zainstalujcie sobie przeglądarkę Mozilla -będzie podkreślać złe wyrazy.
    Naprawdę super sprawa.

Przepraszam ale musiałam to napisać -czasem po prostu oczy bolą na te byki.

Pewnie zaraz grad posypie się na moją głowę, że się polonistka znalazła
    Jakoś to przeżyję

A teraz z innej (nie dietowej) beczki.

Moja nastoletnia córa ma bąble w gardle wielkości jakieś 3mm podobno już kilka dni i co najciekawsze nie boli ją to, ma tylko trochę chrypki czasem kaszel i lekko boli węzeł chłonny.
    Już się zastanawiałam czy to nie jakaś odmiana anginy ale chyba nie bo bez gorączki.
    Ona jak już jest chora to na jakieś dziwadła.
    Czy któraś spotkała się z podobnym przypadkiem.

Może Ola tu zaglądnie i mi odpisze, w końcu pielęgniarka

Mieszka w
    Rzeszów

bassiaaK uchylę rąbka w domu Ilonta coś nie może się zdobyć na mierzenie a to źlee.. bo mi się podobały sukienki w których wyglądałam "jak idź stąd i nie wracaj" Ja chce się podobać mojemu maleństwu dlatego zabrałam go za sobą zresztą wszelkie wybory podejmujemy razem.. i tak nam dobrze Ja jestem taka nie pewna tej sukni w sumie podoba mi się i takie tam ale .. no sama nie wiem.. moze to przez to że wiąże się to z tak wieloma różnymi sprawami ja się chyba denerwuje ooooo siedemnastka wam szczeliła
    Gratulejszyn

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Ywciaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Halszka i inne na HAYU -prosze o pomoc jako najwiekszych medrcow z haya
    ja chyba robie cos nie tak, jeszcze nie dawno pisałam ze mi spada waga a juz na drugi dziej o 1kg wiecej straszne za około 3 dni powinam dostac @ wiec moze tez dlatego ale mimo wszystko staram sie na hayu juz 2 tyg i tylko 0,5 kilo w doł ????
    zaczynam myślec ze cos źle robie prosze napiszcie co myslicie o moim jadłospisie:

8.00- codziennie jem jakis owoc przewaznie jest to jabłko albo banan-bo taka mam mozliwosc w pracy
    11.00- z powodu pracy zawsze sa to kanapki z ciemnego chleba, około 2-3 i np. z serkiem białym typu almette, albo ogórkiem , pomidorem itd wg przykazań
    14.00- albo reszta z kanapek jedna albo i tu częściej owoc-zalezy co mi zostaje w jakim dniu
    i te posiłki w tygodniu sa identyczne owoce i kanapki- taka mam prace nie mam jak robic sałatek itd
    16.00-17.00 ( w zaleznosci jak wroce z pracy) obiad i tu np:

-makaron zapiekany z warzywami
    -ziemniaczki duszone z cebulka i kwasnym mlekiem
    -jakas zupa np rosół
    -ryz ciemny z warzywami
    - schabowy albo jakies pieczone miesko z salatka z pekńskiej kapusty+pomidory+papryka+przyprawy
    -naleśniki z jogurtem
    -zdarzyło mi sie tez zjesc jajecznice na obiad jak juz nie bylo pomysłow i czasu

miedzy czasie codziennie pije 1 kawe rozpuszczalna i 1 herbate zielona w pracy
    do domu wracam na piechote tj minimum 30 minut szybkiego spacerku

i co ja robie jeszcze źle

mi jakos nie idzie ale za reszte ostro trzymam kciuki!!!

Awatar bassiaaK

ooooo siedemnastka wam szczeliła
    Małe sprostowanie - nie strzeliła tylko dopiero strzeli w listopadzie.

Ale gratulacje przyjmuje i dziękuję.

Mieszka w
    Rzeszów

bassiaaK ja mam talie osy tu akurat mam się czym pochwalić ale bioderka mam stosunkowo szerokie do reszty No już dobra dobra odpuszczam Ci tego Vadera .. ale jest takie cos jak kołyska że na tym machasz brzuszki i nie boli Nie trzeba mieć Mozilli ja to mam w Operze POLONISTKA SIĘ ZNALAZNEŁĄ
    Nie mam pojęcia co Twoja córka brała do ust ze takie bąble jej wystrzeliły ALe gdzies tu się kręciła pielęgniarka

Awatar bassiaaK

Trzymajcie się ciepło, zdrowo i chuudo do poniedziałku.

Ja za chwilę jadę do domciu, jeszcze tylko muszę poszperać na portalu niania.pl za opiekunką bo obecna od kwietnia już do mnie nie będzie przychodzić . A mały do przedszkola się jeszcze nie nadaje

Mieszka w
    Rzeszów

bassiaaK a to gratuluje szesnastki ile teraz biorą opiekunki?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów