Strona 3249 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2249 2749 3149 3199 3239 3247 3248 3249 3250 3251 3259 3299 3349 3749 4249 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,481 do 32,490 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar Ilonta
    Ilonta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    2

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta

Ilonta ja sobie narazie niczego nie wyobrażam.. chodzę taka podjrana czy ja dobrze zrobiłam? Ja sie w ogóle nie przyglądnęłam jak mnie koleżanka z pracy pyta o szczegóły to ja ich nie znam Wiesz nie czuję sie jakbym miała to za soba ogólnie czuje się mega niepewnie. Nie wiem czemu nie chcesz przymierzać.. ale w końcu musisz bo się okaże ze szukasz czegos co do Ciebie kompletnie nie pasuje (jak ja to robiłam na początku)
    Wiem, wiem, ale czegoś się boję. Może jak przymierzę pierwszą kieckę, to mi minie

renia_33 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Myszków

Ja też nie umiem robić takich fajnych emitonek,może pomożecie bo ja jeszcze nie łapę się w tych triczkach
    jak chcecie zobaczyć jaką ja miałam ślubną sukienkę to zapraszam dodałam zdjęcie ale to było przeszło 10 lat temu

Awatar Ilonta
    Ilonta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez bassiaaK Zobacz posta
    Do dzieła Ilonta bierz przykład z Herme.

Jak się Wam któraś suknia bardzo podoba i pasuje to nie ma się nad czym zastanawiać.

Ja byłam mierzyć i kupować z koleżanką (może jestem trochę staroświecka, ale mój mnie nie widział przed ślubem w bieli)
    Złaziłyśmy w poszukiwaniu tej jedynej całe miasto i ta moja sobie czekała w oknie wystawowym.....jak ulał, w sam raz, jakby dla mnie szyta.

Jesteście takie podekscytowane, że aż kipi. Ale to dobrze.
    Czytam i wspominam z nostalgią jak to u mnie było (eh trochę dawno -w tym roku 17lat)

Wezmę, wezmę i może już w tym tygodniu zacznę przymierzać. Ja będę robić wszystko, żeby mój Misio nie widział sukni, chociaż widzę, że już kombinuje, w jaki sposób mógłby mnie przekonać, a że ja mam silniejszy charakter, to nic z tego!!

---------- Wiadomość dodana o 08:43 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:35 ----------

Cytat Zamieszczone przez Ywciaa Zobacz posta
    Halszka i inne na HAYU -prosze o pomoc jako najwiekszych medrcow z haya
    ja chyba robie cos nie tak, jeszcze nie dawno pisałam ze mi spada waga a juz na drugi dziej o 1kg wiecej straszne za około 3 dni powinam dostac @ wiec moze tez dlatego ale mimo wszystko staram sie na hayu juz 2 tyg i tylko 0,5 kilo w doł ????
    Nie płakuniaj!! Mi waga na początku haya w ogóle nie spadała, bo i ja i mój organizm dopiero się uczyliśmy tej diety, a potem ruszyło. Nie przejmuj się zastojami, bo każdemu się zdarzają i nie waż się codziennie, bo coś Ci zostanie w jelitkach, albo woda się zatrzyma. A ten 1 kg, to na pewno wina @. Trzymaj się!!

Awatar KasiaN4
    KasiaN4 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Betty blue

Gratuluję, pięknie Ci waga spada. Jest czym się pochwalić :-)

Mnie odwiedziła dzisiaj @. Więc zważe się dopiero pod koniec tury.
    Jestem wkurzona zimą za oknem. Co z tego że pięknie świeci słońce jak znowu napadał śnieg.
    Już mam dosyć, gdzie ta wiosna???

A tak na marginesie, wczoraj wylądowałam na pogotowiu bo mi coś do oka się wbiło w rogówkę (rano z bólem oka się obudziłam) i cholera musieli mi wyciągać pod mikroskopem jakieś cholerstwo ) a teraz wyglądam jak jednooki pirat i nigdzie wyjść nie mogę, i tak jeszcze 3 dni .
    No po prostu ryczeć się chce. A nerwy na krańcu wytrzymałości.
    To wszystko to chyba przez tą @. Hormony buzują.
    Ostatnio edytowane przez KasiaN4 ; 13-03-2010 o 09:34

Awatar Koko999
    Koko999 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Cytat Zamieszczone przez apropos Zobacz posta
    Wiem że chciałabyś[/COLOR]
    wiedzieć ile dała Ci ta tura ale nic nie zginie
    jak teraz wzrosło to w następnej z odjazdem @
    spadnie.Bądź cierpliwa a może jutro rano już będzie
    lepiej.....Życzę Ci tego!!!
    Następnej na razie nie będzie... Od poniedziałku przechodzę na Haya... Potrzebuję zmiany.

Walczę od 12.2009
    Cel obecny: 85

Moja historia

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

niki1983 – dziękuje za miły komentarz
    hala09 – dziękuje – powiem maleństwu to on wybierał ucieszy się 
    Halszka1000 – dziękuje jeszcze raz za komentarz
    Gitarowa – o Matko aż mi „szklanki” w oczach stanęły jak przeczytałam Twoje słowa  Niedługo zmieścisz się w taką samą  „Ogonka” miało nie być mojemu maleństwu się nie podobało  ale zobaczył tą i powiedział że musi być.. tak samo ze „sznurówkami” z tyłu też nie chciał a jak zobaczył te to stwierdził że takie musi być.. i to niby kobieta zmienną jest, tak 
    apropos – wiesz teraz jak patrzę na tą sukienkę (ja tak często mam) to coraz bardziej mi się podoba .. beza powiadasz.. jak byłam mierzyć te wszystkie sukienki to kobiety się wściekały że przychodzą szczupłe dziewczyny to mierzą takie skromne subtelne.. a jak przyjdzie jakaś przy kości to zabiera się za najbardziej wyozdobianą a to pogarsza efekt i „uwypukla” wage
    Ilona – mniej ozdobną? Kurcze ja cały czas przymierzałam mniej ozdobne jak przymierzyłam tą i zobaczyłam oczy maleństwa stwierdziłam ze bierzemy a potem zastanawiałam się właśnie czy nie z dużo a może za mało. Zwykle mierzyłam sukienki skromniejsze z mniejszą ilością ozdób, ale te ozdoby wydawały się bardziej wyraziste a tu jest więcej, ale takie delikatne.. Tak mi się przynajmniej zdaje…
    kasienka0410 – dziękuje bardzo strasznie się cieszę że się podoba 
    efta1983 – zapomniałam się rano i się nie warzyłam sorki 

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez renia_33 Zobacz posta
    Ja też nie umiem robić takich fajnych emitonek,może pomożecie bo ja jeszcze nie łapę się w tych triczkach
    jak chcecie zobaczyć jaką ja miałam ślubną sukienkę to zapraszam dodałam zdjęcie ale to było przeszło 10 lat temu
    Sukienka bardzo ładna Wy wyglądaliście pięknie.

Awatar kokusia31
    kokusia31 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki

Centymetr, Ilonta, Sama niewiem, Ninka, Apropos, Hermenagida, Halszka dziekuje Wam dziewczynki Jesteście kochane
    Właśnie takich wiader zimnej wody na głowę było mi potrzeba. Wzięłam się wkońcu w garśc i wczoraj już prawie nie grzeszyłam. Nie licząc kilku łyżeczek serduszka waniliowego.
    Na głupie napady na słodkie kupiłam sobie orzechy w miodzie i tic taki i do tego pyszną kawkę dietetyczną

Od wczoraj mężowy wzioł sobie wolne więc troszkę zaległości rodzinnych też nadrobione i od razu humorek lepszy

Co do bulimii i tym podobnych to też jestem zdecydowanie przeciwna bo wiem jak ciężko sobie z tym potem poradzic. Niestety jest to jeden z tych wstydliwych grzechów z czasów gdy byłam młoda i strasznie głupia. Ale UROCZYŚCI OŚWIADCZAM że nie pozwolę sobie już nigdy więcej na nic tak głupiego

Jeszcze raz dzięki że jesteście i zawsze można na Was liczyc
    A teraz biorę się za nadrabianie prawie tygodniowych zaległości

OD MASZKARONA DO LACHONA

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

apropos – mam nadzieję że się już wykręciłaś  ja dzisiaj tez jakaś ciężka zjadłam tuńczyka w oleju i to trochę i mnie przytkało ..jeszcze moje maleństwo mnie prosi o pizze hmmm może się zgodzę.. nie potrafię odmówić.. na dodatek waga „grzeczna”  Ja sobie chyba Activie zakupie dzisiaj w Biedronce (sama nie wiem – nie idę do sklepu w niedziele )
    kasienka0410 – jutro wielki dzień wagowy 
    hala09 – hmmm więc po cichutku mówię że nam się udało bo była promocja (ze względu na to że otworzyli ten salon jakieś 2 może 3 tygodnie temu ) sukienka w oryginale kosztowała 2430 zł a zapłaciliśmy za nią około 1700 zł + Pani stwierdziła że nie dawno był dzień mężczyzny więc dodała nam do tego jedwabny krawat i spinki 

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Gitarowa i Ilonta ,miło mi ,ze podoba Wam się sukienka mojej synowej. Na żywo wyglądała ładniej a gorsecik ładnie wyszywany perełkami czego na zdjęciu nie widać.
    A co do zdjęcia to fotografem była matka chrzestna a zarazem ciocia mojej synowej w jej własnym zakładzie foto
    Było to 8 lat temu i moda inna ale na tamte czasy była piękna .

---------- Wiadomość dodana o 09:57 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:51 ----------

Herme,nie mam porównania , bo nie wiem ile kosztują ślubne suknie ale myślę ,że dobra cena za Twoją , znaczy że nie drogo za taką śliczna suknię.
    Kurcze ale ona mnie się podoba . Już widzę jak ślicznie będziesz w niej wyglądała.

Herme, takie rękawki dają wspaniały efekt ale musisz skonsultować z modystką czy do Twojej sukienki pasowałyby , ona ma niepowtarzalny fason.
    Ostatnio edytowane przez Halszka1000 ; 13-03-2010 o 10:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów