Strona 3250 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2250 2750 3150 3200 3240 3248 3249 3250 3251 3252 3260 3300 3350 3750 4250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,491 do 32,500 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Gitarowa – jak się spodobały przepisy Twojej mamie? Wiesz z tym ślubem to jest tak ze kiedyś chciałam go bardzo, (chociaż trochę też dlatego a może bardziej niż trochę żeby na legalu móc mieszkać z maleństwem bo wszyscy się nas czepiali) ale moje maleństwo nie chciało  i całe szczęście  teraz mi już nie zależy i trochę się boje.. na wszystko jestem teraz mega wyczulona („patrzę mu na ręce”) może za bardzo się czepiam nie wiem.. Cholera po prostu nie wiem.. ślub to w końcu nie więzienie nie mamy dzieci gdyby się coś działo zawsze można się rozwieść teraz to już nie jest taka tragedia jak kiedyś.. po prostu jest we mnie taki strach momentami i to nie jest fajne.. Kocham go oczywiście ale ta moja wolność gdzieś zniknie
    Halszka1000 – dziękuje bardzo za zdjęcie.. mam co do niego pytanie.. nie przeszkadzały Twojej synowej te rękawy w tańcu ? Bo chciałabym takie..
    betty_blue – dokładnie  nie ważne że to woda ważne że mniej na wadze  i tu jest radocha
    agentkaaga – jak nie nadążasz z 6 jedzonkami to może pomyśl o ONZ
    apropos – nie przejmuj się ja też mam dzisiaj baniaka zamiast brzucha siedzę w pracy i wchłaniam drugą duuuużą czerwoną herbatę ale siku jak nie było tak nie ma 

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    Halszka1000 – dziękuje bardzo za zdjęcie.. mam co do niego pytanie.. nie przeszkadzały Twojej synowej te rękawy w tańcu ? Bo chciałabym takie..
    Nie przeszkadzały , bardzo dobrze się czuła w tej sukience.

Mieszka w
    Rzeszów

Sabionka – dziękuje Ci bardzo za miły komentarz dobra kobieto  niedługo i Ty się zmieścisz we wszystko co będziesz chciała 
    Agentkaaga – wiecie co tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na temat diet i myślę sobie że co się dzieje po diecie zależy od tego jak nasz organizm zareaguje na dane jedzonko albo czego się nauczymy.. pisze tak bo jeszcze nie słyszałam żeby po Dukanie było takie jojo..
    renia_33 – bieganie to fajowa sprawa myślę że jak będziesz to robić regularnie to szybko przyniesie efekty u nas też śnieg w sumie tak ładnie.. nie długo zacznie się błoto.. ale za to może jakiś kwiatuszek wyjrzy z ziemi wreszcie Suknia robi ogromne wrażenie 
    control_freak – gdybym winko zaliczała do wpadek to już bym dawno miałabym całą gromadkę 
    Jeśli chodzi o literki to robicie tak: Wchodzisz w swój PROFIL potem po lewej stronie w EDYCJE OPCJI i na dole masz Interfejs edytora postów i tam zmienisz sobie na Zaawansowany edytor.. załapałyście?
    Ilona – przymierz wreszcie jakąś sukienkę i szybko wrzucaj na forum Ja chciałam żeby maleństwo mi pomógł wybrać sukienkę i co chodziłam z siostrą (potem pokazałam jemu wybrał inną niż moja siostra) potem poszłam z bratową (w sumie ta dosyć mu się spodobała mieliśmy ją wziąć) a potem wpadliśmy tak zobaczyć do jednego salonu i wreszcie się mu spodobało nie wiem czy zdecydowałabym się sama..
    KasiaN4 – wiosny obawiam się że jeszcze w tym miesiącu nie zobaczymy  Matko a co Ci do oka wpadło?
    Koko999 – miłego Hayowania
    kokusia31 – jeśli chodzi o porządną zjebkę  jeszcze teraz kiedy ja taka podenerwowana chodzę.. to polecam się bardzo  nadrabiaj zaległości z „wężowym” łącz przyjemne z pożytecznym 
    Halszka1000 – no właśnie najgorsze jest to ze na zdjęciach często tak mało widać  Cena na prawdę dobra ogólnie suknie teraz stoją średnio około 2500 zł. Dziękuje Ci za tak wiele miłych słów.. w któryś dzień pójdę do salonu i zrobię sobie w niej zdjęcie  Już pytałam o rękawy i będą pasowały.. będą z takiej samej koronki co na niej jest  tylko moje chyb będą na gumce już kiedyś takie miałam i się sprawdziły a będę machać rękami w tańcu przecież 

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar Halszka1000
    Mieszka w
    Wrocław

Herme,nie chcę być złym prorokiem ale rękawki na gumce zabiorą tej sukience elegancję.
    Ja bym zostawiła taka jaka jest tylko z koronki kazałabym sobie tam uszyć króciutkie bolerko.
    Przemyśl to i poradź się w salonie stylisty

piekielna Guest

witam ponownie
    bardzo prosze czy może mi ktoś tą dietę przesłac?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mieszka w
    Rzeszów

Halszka1000 tej gumki w ogóle ma nie być widać zresztą nad tym mają pracować plastycy i krawcowe więc myślę że zaproponują mi coś "godziwego" sukienki. Bolerko już mam wybrane tylko w innym salonie dlatego tutaj muszą mi dopiero uszyć

emotion jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    gdańsk

Witam.
    Po raz pierwszy pojawiam się w tym wątku.
    Odchudzam się od trzech tygodni stosując diete 1000kcal.
    jest jak jest i zgubiłam już 5 kg. to celu jeszcze mi daleko.
    A pryzmat nadchodzącego lata nawiedza mnie nawet w snach
    czas schudnąc i zacząć być dumną ze swojego ciała latem.

Awatar Halszka1000
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    Halszka1000 tej gumki w ogóle ma nie być widać zresztą nad tym mają pracować plastycy i krawcowe więc myślę że zaproponują mi coś "godziwego" sukienki. Bolerko już mam wybrane tylko w innym salonie dlatego tutaj muszą mi dopiero uszyć
    To jeżeli będziesz i tak miała bolerko to ja bym sukienkę zostawiła tak jak jest ,

---------- Wiadomość dodana o 10:54 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:53 ----------

Cytat Zamieszczone przez emotion Zobacz posta
    Witam.
    Po raz pierwszy pojawiam się w tym wątku.
    Odchudzam się od trzech tygodni stosując diete 1000kcal.
    jest jak jest i zgubiłam już 5 kg. to celu jeszcze mi daleko.
    A pryzmat nadchodzącego lata nawiedza mnie nawet w snach
    czas schudnąc i zacząć być dumną ze swojego ciała latem.
    W takim razie witam Cię wśród nas.
    Będzie Ci łatwiej z dużym naszym wsparciem

Awatar Sabionka
    Sabionka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Kochane moje, jaka bylam nieszczesliwa przez te 3 dni...Ninka to nie tak, ze was olewam, nie moglam was odwiedzac, bo kuzwa cos mi net szwankowal, nie moglam was nawet poczytac, nie mowiac tu o odpisywaniu Przylazla moja @ wczesniej, ale juz niedlugo (dzisiaj mam nadzieje) odchodzi no i wystawiam wam dupsko do batow przez nia i przez to, ze was nie bylo grzeszylam...kuzwa sloik nutelli sama przez te 3 dni wciagnelam oj durna ja durna...na wage nie wchodze, boje sie stanac, bo nie dosc, ze @ to jeszcze te grzechy...dzis 7 dzien onz...chyba za kare polece od razu ta druga ture, polacze je w jedna...

Halszka wiem, ze kawki sie nie wlicza do plynow, ale mimo to i tak mam te prawie 2,5litra dziennie wiec chyba nie jest zle?

HermenegidaDzieki za wrozbe mam nadzieje, ze sie sprawdzi suknie masz idealna...bedziesz piekna panna mloda Anita, wiesz o swiecie mezczyzn, to zupelnie zapomnialam, ale flaszke obalilismy i tak jakby wyswietowane bylo

Czytelniczka nie zrobilam niczego z litosci sledze wszystkie wasze losy i uwazam was za swoich przyjaciol, zawsze mozna na was liczyc

Gitarowa ja tez jestem wysoka, kiedys mialam 179cm wzrostu, ale z wiekiem sie zdeptalam a tak na prawde mam skrzywiony kregoslup i przez to zeszlam do 176cm mi na poczatku, tez sie rozkladalo rownomiernie..ale nagle najwiecej mi przybylo w tylku i udach...i sa to moje koszmary..do tego przez te tycia i chudniecia, mam mnostwo rozstepow wlasnie w tych miejscach i paskudny celulit...mam nadzieje, ze mi sie zmniejszy jak Apropos, jak schudne..licze na cud..

sania81, control_freak, indigo, renia_33 witajcie moje drogie!! zycze powodzenia w dietkowaniu!!dacie rade!! z nami zawsze trzymam kciuki

apropos Kochana, jak sie czujesz, jak dzieci? mam nadzieje, ze juz z wami lepiej jak ja nie lubie, jak wy mi tu piszecie o chorobach..mnie tez ostatnio cos lapalo, ale dalam temu rade...

kokusia31
    nie bede cie tu juz batowala, ale bardzo mnie zdenerwowal twoj post, jak mozesz pisac, ze nigogo nie obchodzi, ze sie odchudzasz i ze masz dola!!!nie ladnie!! mnie obchodzi i to bardzo!! normalnie w tylek bym ci nalala za to mam nadzieje, ze wezmiesz sie w garsc i przestaniesz sie uzalac nad soba i nie wymiotuj wiecej, wiesz do czego to prowadzi.. mam nadzieje, ze dzisiaj humor lepszy.
    Ostatnio edytowane przez Sabionka ; 13-03-2010 o 11:27
    START ONZ 9.01.2010 -20KG

RESTART 21.03.2011

Mieszka w
    Rzeszów

emotion gratuluje 5 kilosków - trzymam kciuki za dalsze sukcesy
    Halszka1000 wiesz co prawda jest taka ze ja do końca sma nie wiem czego jeszcze chce wszystko dzieje się teraz tak szybko .. za szybko...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów