Strona 3252 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2252 2752 3152 3202 3242 3250 3251 3252 3253 3254 3262 3302 3352 3752 4252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,511 do 32,520 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

betty_blue jakoś ta pogoda nie nastraja do śmiechu chyba RObiłam sobie taki piling ale z oliwka zwykła i też jest ok tylko ja robiłam go częściej nie wiedziałam że nie można ... Filmik to chyba jakaś komedia dzisiaj na ten humor
    kasienka0410 nie martw się tym rafaello zatkałaś jelita ja chyba się dzisiaj też zapcham a w ogóle chyba się trochę "zmrocze" %%%% U nas dzisiaj dennie i brak słoneczka i 0 stopni
    Gitarowa coraz bardziej mi się ta sukienka podoba Na pewno mam treme ale wiesz boję się tego że jak się "hajtniemy" to on przestanie się starać i boję się tego że on będzie taki jak jego ojciec (jego ojciec jesli o traktowanie ludzi i rodziny jest straszny) przeraża mnie to a teraz jestem strasznie wyczulona na wszystko co robi i mówi i wydaje mi się że coraz więcej z czasem "tych" cech z którymi nie wytrzymam widze Dziekuje za miłe życzenia

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar betty_blue
    betty_blue jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Gitarowa hmm... ściągnę go sobie i chętnie obejrzę Ach te pirackie filmy <3
    Hermenegida Filmik to chyba jakaś komedia dzisiaj na ten humor

Film to raczej obyczajówka ale mnie się i tak mega podobał, jest też wątek polskich budowlanców,np polonisty pracującego jako elektryk hehe życiea sam filmik jest pelen przepięknych krajobrazów i słońca i co najważniejsze z happy endem w sam raz na dzisiejszą pogodę

---------- Wiadomość dodana o 13:48 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 13:45 ----------

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    RObiłam sobie taki piling ale z oliwka zwykła i też jest ok tylko ja robiłam go częściej nie wiedziałam że nie można
    Z oliwką tez super pomysł, muszę spróbować a to, że nei można pewnie wynika z tego ze jest dosyc ostry i często sotosowany może podrażnić naskórek, ale myślę, że drobno mielona kawa nie zaszkodzi,tym bardziej stosowana (jak dla mnie np)w problematycznych miejscach z cellulitem

I tura ONZ 9.III-17.III-> -3kg!

agentkaaga Guest

Hej dziewczynki , dziś idzie mi dobrze ale niestety wieczorem wielka impreza urodzinowe koleżanki , już wiem że będą krokiety ...boziu jak ja to zniosę ...trzymajcie kciuki bo moja siła woli nie jest zbyt wielka po ujrzeniu taaaakiegoooo pachnącego krokiecika!!!!!!!!

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

betty_blue wiesz co ja ostatnio oglądałam fajną komedie "Powiedz tak" ryczałam ze śmiechu Wydaje mi się ze ten piling kawowy pomógł mi z tym celulitem w dużej mierze i zajerzyście skóra potem pachnie
    Spadam dziewczynki do domku dzisiaj na obiad makaronik a potem pizza i alkohol duuuużo alkoholu

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar betty_blue
    betty_blue jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez agentkaaga Zobacz posta
    ...boziu jak ja to zniosę ...trzymajcie kciuki bo moja siła woli nie jest zbyt wielka po ujrzeniu taaaakiegoooo pachnącego krokiecika!!!!!!!!
    kochana dasz rade!!!!ostatnio wpadła do mnie pzryjaciólka z piwem i chipsami a ja..ani łyczka nie wypiłam, ani chipsa nie ruszyłam sama byłam w szoku, że dałam rade hehe ale najlepszym sposobem jest nie sprobować wcale bo jak już zaczniesz wtedy ma się ochotę na więcej.Naturalanie na imprezie będzie ciężko, ale jak cos skubniesz to świat sie nie zawali byle nie za dużo.buziaki

I tura ONZ 9.III-17.III-> -3kg!

agentkaaga Guest

Betty masz rację , będę twarda , ale wina wytrawnego lampkę to chyba wypiję , najwyżej wezmę ze sobą swoje jedzonko.... dzięki i uciekam do Galerii na zakupki;-))))

Awatar Gitarowa
    Gitarowa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta

Gitarowa coraz bardziej mi się ta sukienka podoba Na pewno mam treme ale wiesz boję się tego że jak się "hajtniemy" to on przestanie się starać i boję się tego że on będzie taki jak jego ojciec (jego ojciec jesli o traktowanie ludzi i rodziny jest straszny) przeraża mnie to a teraz jestem strasznie wyczulona na wszystko co robi i mówi i wydaje mi się że coraz więcej z czasem "tych" cech z którymi nie wytrzymam widze Dziekuje za miłe życzenia
    Wiem o czym mówisz... Ojciec mojej mamy też był straszny jesli o to chodzi... Mama jak mi czasem opowiada co było u niej w domu to aż się wierzyć nie chce że tak się mogło dziać w rodzinie... Ale moja rodzinka jest ok więc Twój przyszły mąż na pewno sprosta Twoim wymaganiom i Cię nie zawiedzie bo na pewno Cię kocha

DO SUKCESU NIE MA ŻADNEJ WINDY - TRZEBA IŚĆ PO SCHODACH...

Awatar truskaffka2
    truskaffka2 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie

Apropos o zdjecia sie nie pokusze chyba.. malowałam dzisiaj pokój ale sie namachałam przy tym, przynajmniej cos spaliłam dzisiaj 4 dzien, jutro piaty-najlepszy

ONZ od 17.01.10

mania85 jest nieaktywny Banned

hej dziewczynki

Nie było mnie parę dni a tu tyyyyllleee stron do nadrobienia, nie wiem czy dam radę wszystko przeczytać, nie było mnie bo po prostu sił nie miałam, nawet czytać. w końcu wsrętna @ do mnie dzisiaj przyszła i już jakoś lepiej się czuję, jakby napięcie ze mnie schodziło oczywiście przez ostatnie 2 dni to były dla mnie bardziej grzeszne dni ale niestety @ tak na mnie działa i nie umiem się powstrzymać, wczoraj miałam ostatni dzień Turbo przez Weekend robie grzeszne, ale pod kontrolą, a od poniedziałku zaczynam ONZ mam nadzieję że jak @ sobie pójdzie to lepiej bedzie mi to wszystko szło.

Po pierwszej turze mam niestety tylko 1 kg mniej, ale i tak się cieszę bo myślę że jak @ sobie pójdzie to i waga może troszkę poleci. Będę musiała suwaczek przesunąć.

Awatar truskaffka2
    truskaffka2 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mania85 Zobacz posta

Po pierwszej turze mam niestety tylko 1 kg mniej, ale i tak się cieszę bo myślę że jak @ sobie pójdzie to i waga może troszkę poleci. Będę musiała suwaczek przesunąć.
    mania85 to przez grzeszki tylko 1kg spadł no i przez @, w nastepnej turze bedzie lepiej

ONZ od 17.01.10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów