Strona 3253 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2253 2753 3153 3203 3243 3251 3252 3253 3254 3255 3263 3303 3353 3753 4253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 32,521 do 32,530 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

mania85 jest nieaktywny Banned

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez betty_blue Zobacz posta
    hej kochane, muszę się wam czymś pochwalić, stanęłam dziś na wagę a tam.....1,5 kg mniej!!!!
    betty_blue Wielkie gratulacjeee, świetnie Ci idzie i to możliwe bo ja miałam identycznie tak samo jak ty po pierwszych 3 dniach 1,5 kg mniej. świetne uczucie i bardzo podbudowuje

---------- Wiadomość dodana o 15:35 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:32 ----------

Cytat Zamieszczone przez truskaffka2 Zobacz posta
    mania85 to przez grzeszki tylko 1kg spadł no i przez @, w nastepnej turze bedzie lepiej
    truskaffka2 dzięki za miłe słowa, też wierze w to że następna tura będzie bardziej udana

Milvanka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Preston

Witam! Jestem nowa na tym forum a zapisałam się bo stosuję tę dietę od 2 tygodni bez dnia przerwy, ścisle jej przestrzegając i trochę załamuje mnie, że po pierwszym tygodniu było -3kg a po drugim tylko -1kg. Nigdy wczesniej nie odchudzalam sie, bo nie musialam, jednak po urodzeniu dziecka zamoast schudnac przytylam. Dlatego zaczęłam stosować tę dietę. Nie mogę znieść swojego wyglądu i tego że nie mieszczę się w swoje ubrania, najwięcej mi zostało wokół talii, wygląda to fatalnie, brzuch tez nie jest płaski jak wczesniej. Co niektórzy mi mówią ze nie będę już nigdy tak szczupła jak przed ciążą ale ja w to nie wierze, bo moje koleżanki wróciły do swoich figur, co prawda po kilku latach (u mnie minęło od porodu 9 miesięcy).
    Zazdroszczę kobietkom które przy stosowaniu tej diety są najedzone bo ja jestem ciągle głodna.
    Chciałabym się spytać co to jest ta wersja turbo?

Awatar truskaffka2
    truskaffka2 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez niki1983 Zobacz posta
    hej wszystkim!Niestety nie mam czasu na nadrabianie ale wpadłam podać oficjalny wynik III tury. -1,0 kg .Dzisiaj urodzinki męża,więc troszke pogrzesze!
    niki gratuluje!!

ONZ od 17.01.10

Cytat Zamieszczone przez Milvanka Zobacz posta
    Witam! Jestem nowa na tym forum a zapisałam się bo stosuję tę dietę od 2 tygodni bez dnia przerwy, ścisle jej przestrzegając i trochę załamuje mnie, że po pierwszym tygodniu było -3kg a po drugim tylko -1kg.
    Milvanka witaj i nie nażekaj bardzo ładnie Ci poleciała waga pomyśl że przez 2,5 tygodnia schudłaś 4 kg to świetny wynik, gratulacje

---------- Wiadomość dodana o 15:55 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:52 ----------

Cytat Zamieszczone przez niki1983 Zobacz posta
    wynik III tury. -1,0 kg
    niki świetny wynik wielkie gratulacje

Awatar truskaffka2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Milvanka Zobacz posta
    stosuję tę dietę od 2 tygodni bez dnia przerwy, ścisle jej przestrzegając i trochę załamuje mnie, że po pierwszym tygodniu było -3kg a po drugim tylko -1kg.
    Milvanka moze powinnas sobie zrobic jeden dzien oszukanczy, ja tak zrobilam i pozniej 3,5kg mi spadlo w nastepnej turze warto sprobowac

ONZ od 17.01.10

Cytat Zamieszczone przez KasiaN4 Zobacz posta
    Mnie odwiedziła dzisiaj @. Więc zważe się dopiero pod koniec tury. Jestem wkurzona zimą za oknem. Co z tego że pięknie świeci słońce jak znowu napadał śnieg. Już mam dosyć, gdzie ta wiosna??? A tak na marginesie, wczoraj wylądowałam na pogotowiu bo mi coś do oka się wbiło w rogówkę (rano z bólem oka się obudziłam) i cholera musieli mi wyciągać pod mikroskopem jakieś cholerstwo ) a teraz wyglądam jak jednooki pirat i nigdzie wyjść nie mogę, i tak jeszcze 3 dni . No po prostu ryczeć się chce. A nerwy na krańcu wytrzymałości. To wszystko to chyba przez tą @. Hormony buzują.
    KasiaN4 mnie też dzisiaj wkońcu nawiedziła @ i cieszę się bo będę miała juz ją z głowy i nową turę zacznę bez nerwów I powiem Ci że mnie też tak już wnerwia ta zima że głowa mała,

---------- Wiadomość dodana o 16:02 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 16:00 ----------

Cytat Zamieszczone przez emotion Zobacz posta
    Witam. Po raz pierwszy pojawiam się w tym wątku. Odchudzam się od trzech tygodni stosując diete 1000kcal. jest jak jest i zgubiłam już 5 kg. to celu jeszcze mi daleko. A pryzmat nadchodzącego lata nawiedza mnie nawet w snach czas schudnąc i zacząć być dumną ze swojego ciała latem.
    Emotion witaj, ja też na początku byłam na tej diecie i chudłam ale po pewnym czasie waga zaczęła stac wiec przeszłam na tą dietę, świetny wynik Gratulacje

Awatar truskaffka2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez agentkaaga Zobacz posta
    Hej dziewczynki , dziś idzie mi dobrze ale niestety wieczorem wielka impreza urodzinowe koleżanki , już wiem że będą krokiety ...boziu jak ja to zniosę ...trzymajcie kciuki bo moja siła woli nie jest zbyt wielka po ujrzeniu taaaakiegoooo pachnącego krokiecika!!!!!!!!
    agentkaaga oj ja tez uwielbiam krokieciki trzymam kciuki zebys nie dala sie skusic

ONZ od 17.01.10

Cytat Zamieszczone przez Sabionka Zobacz posta
    Kochane moje, jaka bylam nieszczesliwa przez te 3 dni...Ninka to nie tak, ze was olewam, nie moglam was odwiedzac, bo kuzwa cos mi net szwankowal, nie moglam was nawet poczytac, nie mowiac tu o odpisywaniu Przylazla moja @ wczesniej, ale juz niedlugo (dzisiaj mam nadzieje) odchodzi no i wystawiam wam dupsko do batow przez nia i przez to, ze was nie bylo grzeszylam...kuzwa sloik nutelli sama przez te 3 dni wciagnelam oj durna ja durna...na wage nie wchodze, boje sie stanac, bo nie dosc, ze @ to jeszcze te grzechy...dzis 7 dzien onz...chyba za kare polece od razu ta druga ture, polacze je w jedna...
    Sabionka jak ja Cię rozumiem to nie masz pojęcia, tez taka zła byłam na siebie, i też niestety dopadłam 1|4 opakowania nutelli, Powiem ci że zastanawiałam się nad połączeniem 2 diet ale stwierdziłam że podczas weekendu cięzko i tak przetrwać bez grzeszków więc na spokojnie zaczynam od poniedziałku

Iga612 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

prosze o przesłanie mi tej diety na emaila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bede bardzo wdzięczna pozdrawiam

Milvanka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Preston

Cytat Zamieszczone przez truskaffka2 Zobacz posta
    Milvanka moze powinnas sobie zrobic jeden dzien oszukanczy, ja tak zrobilam i pozniej 3,5kg mi spadlo w nastepnej turze warto sprobowac
    Taki dzień oszukańczy to z radościa zrobię

Chyba rzeczywiście nie powinnam narzekać bo coś tam schudłam, ale oczywiście miałam nadzieje że w II tury schudne 13 kg ;-)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów