Strona 3341 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2341 2841 3241 3291 3331 3339 3340 3341 3342 3343 3351 3391 3441 3841 4341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,401 do 33,410 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar centymetr
    centymetr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez kasienka0410 Zobacz posta
    Dziewczyny nie straszcie mnie!! ja mam egzamin za okolo 3 tygodnie a juz tak sie boje ze masakra

---------- Wiadomość dodana o 16:11 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:58 ----------

Dziewczynydodałam do galerii zdjęcie które przedstawia mnie aktualną i mnie w przyszłości zdjęcie z wczoraj
    to ja cie pociesze z nerwów też stracisz parę deko ,a może nawet kilo!!!!

---------- Wiadomość dodana o 10:35 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:19 ----------

Cytat Zamieszczone przez g_osiek Zobacz posta
    Wiem wiem powinnam korzystać ale ostatnio jak wracam z pracy to padam plackiem o 20 i tylko myślę o spaniu. Chyba to przesilenie wiosenne na mnie tak działa;/

A tacy trenerzy to niech spadają:P:P:P

Jak ćwiczyłam codziennie po 2-3 min (więcej nie dałam rady) to uda stają się bardziej zbite a nie jakiś żelek, i oczywiście jędrniejsze
    A w cm nie wiem jak bo się nie mierzyłam,

Chyba czas odkurzyć Lega, wczorajsze poranne ćwiczenie dobrze mi zrobiły bo miałam siłę i energię na cały dzień no i oczywiście WIOSNA też się do tego przyczyniła

Super fotki,
    Właśnie sobie uświadomiłam że też mam dziś 7 dzień dietki zobaczymy w środę rano co pokaże waga

Czy mogę jeść na ONZ Ogórki kiszone lub konserwowe???

no to widzę ,że nie tylko ja jestem na 7 dniu to fajnie jeśli chodzi o ogórki kiszone i konserwowe ,to ja myslę ,że można je jeść! ja też je jem jak np mam węglowodany, kroję sobie na kanapkę i wcinam ,albo np do sałatki

---------- Wiadomość dodana o 10:36 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:35 ----------

Cytat Zamieszczone przez KasiaN4 Zobacz posta
    No i znowu wracam na ONZ, po oszukańcach przybyło mi 0,7 kg.
    Nerwy mnie biorą. startuję tą turę z 54,3.
    To co gubię zaraz do mnie wraca.
    Ale nie dam się.
    Suwaczka nie zmieniam a będę go gonić :-(
    ale ty masz ładny wynik! też bym chciała tyle ważyć zazdroszczęz czego ty się chcesz odchudzać?

Awatar centymetr
    centymetr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

wiecie co...jestem zadowolona z dietki ,ale .... mój biust jest już prawie nie widocznynie wiem ile mi ubyło w biuście ,bo też go nie mierze,nie chce się przerazić ile straciłam ale widze po stanikach i wogule gołym okiem widać

Awatar Gitarowa
    Gitarowa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez centymetr Zobacz posta
    wiecie co...jestem zadowolona z dietki ,ale .... mój biust jest już prawie nie widocznynie wiem ile mi ubyło w biuście ,bo też go nie mierze,nie chce się przerazić ile straciłam ale widze po stanikach i wogule gołym okiem widać
    No wiesz coś za coś :/
    Niestety z biustu chyba najszybciej schodzi
    Mi już ubyło 4 cm
    I z każdym cm sobie powtarzam że trudno... będę szczupła i niestety z małym biustem
    Ale są staniki które powiększają biust.. może coś pomogą?

---------- Wiadomość dodana o 10:48 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:46 ----------

Idę na pyszne białkowe śniadanko...
    Wrócę za jakąś godzinkę i poczytam bo pewnie zaraz naskrobiecie parę stron

DO SUKCESU NIE MA ŻADNEJ WINDY - TRZEBA IŚĆ PO SCHODACH...

Awatar niki1983
    niki1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Myszków

ONZetki dodałam fotki do albumu z roku na rok jak waga rosła itp.
    i dodałam też adres profilu mojego na nk.Jeśli chcecie czekam na zaproszenia
    Ja dzisiaj jestem 6 dzień na ONZ i nadal gonie suwaczek!Już go prawie miałam ale mój mężuś zaprosił mnie wczoraj na romantyczną kolację!I nie mogłam i nie chciałam odmawiać bo ostatnio rzadko nam się zdarza.Na szczęście waga za dużo nie wzrosła także mam nadzieje że szybko zleci!
    Miłej niedzieli kochane

I tura -> -1,5 kg
    II tura -> -0,5 kg
    III tura -> -1,0 kg

Awatar kokusia31
    kokusia31 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki

Cytat Zamieszczone przez truskaffka2 Zobacz posta
    a na czym jedna i druga dieta polega tak mniej wiecej?
    Tak w skórcie to Haya polega na nie łączeniu a Dukan to proteinki a dokładniej to z tego co pamiętam ekspertą od Haya jest Halszka a na Dukanie jest obecnie Lady więc pewnie dziewczyny wyjaśnią Ci dokładnie o co chodzi w tych dietkach.

Cytat Zamieszczone przez Gitarowa Zobacz posta

Dziewczyny grzeszę...

Piekłam dziś ciasteczka owsiane.. no i się obżarłam... chyba z 5 zjadłam.. do tego wypiłam dwa kubki soku pomarańczowego (bez cukru i słodzików) i zjadłam jednego takiego mini cukierka "ciut"
    Ciastka owsiane niby zdrowe... Sok niby bez cukru.. ale to same węglowodany! A ja mam dzień 2w i 2b! (oczywiście zjadłam posiłki wg diety ale potem były grzeszki)
    Mam nadzieję że to jakoś masakrycznie się na diecie nie odbije... Jak nic nie przytyję w tej turze to będzie dobrze Do świąt już się na nic nie skuszę.. obiecuję!
    Taaaaka zmęczona jestem ale niedawno właśnie te ciastka zjadłam (jakąś godzinę temu) i nie mogę teraz iść spać :/
    Chyba sobie poćwiczę... :/ Szybciej spalę te węgle...
    Oj Gitarko nie ładnie tak grzeszyc. Chociaż ja też sie muszę przyznac że wczoraj poległam i w nocy wcięłam miseczkę orzechów bo mężowy miał piwo i orzeczki. Piwa nie lubię więc mnie nie kusiło ale te orzeszki No i wyszło mi 7 posaiłków. Całe szczęście waga dziś nawet łaskawa bo stała w miejscu jak zaklęta

OD MASZKARONA DO LACHONA

Awatar kokusia31
    kokusia31 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki

Cytat Zamieszczone przez demonka2 Zobacz posta
    Hej dziewczynki

Dziś 7 dzień Widze po sobie , że coś mi zeszło ale ile tego jeszcze nie wiem

Wczoraj został wciśnięty we mnie grzesiu w czekoladzie Sprzątałam ogród po zimie i w pewnym momencie padłam jak kłoda ... Dobrze , że mój chłop też był na dworze przetransportował mnie do domu wcisnął grześka żeby było mi trochę lepiej ugotował rosół (mam 2 grzechy) i kazał leżeć cały dzień ... Dostałam mały opr ... Stwierdził , że jak to się powtórzy to mam już się nie katować tylko zacząć normalnie jeść tak jak jadłam, bo nie będzie się tłumaczył przed moimi rodzicami jak znów wpadnę w bulimię . Tak, tak byłam bulimiczką , ale nic nie poradzę . 16 latenie marzenia modelki, które pewien fotograf wbił mi do głowy wpłynęły na to , miałam schudnąc tylko 5 kg a schudłam 18 i wylądowałam w ośrodku w którym z 42 kg utuczyli mnie do 85 kg ... Życie Tak więc wiecie już całą prawdę o mnie

Dodałam parę fotek żeby było wiadomo z kim piszecie

Trzymajcie się cieplutko Ajjjjj zapomniałam dodać mamy WIOSNĘ
    Demonka tym bardziej powinnaś na siebie uważac żeby nie wrócic do tej okropnej choroby. A dlaczego się głodzisz na tej diecie? Ty jesteś na ONZ-cie tak? No i ten grzeciek i rosołek w takim wypadku wybaczony.

Cytat Zamieszczone przez Halszka1000 Zobacz posta
    Odp. do zdjęcia .Na zdjęciu legitymacyjnym mam 15 lat.
    Bu no to nie zgadłam ale na tym pierwszym zdjęciu wydawałaś mi się poważniejsza niż na dwóch kolejnych. Oj czas się wybrac do okulisty

Cytat Zamieszczone przez niki1983 Zobacz posta
    ONZetki dodałam fotki do albumu z roku na rok jak waga rosła itp.
    i dodałam też adres profilu mojego na nk.Jeśli chcecie czekam na zaproszenia
    Ja dzisiaj jestem 6 dzień na ONZ i nadal gonie suwaczek!Już go prawie miałam ale mój mężuś zaprosił mnie wczoraj na romantyczną kolację!I nie mogłam i nie chciałam odmawiać bo ostatnio rzadko nam się zdarza.Na szczęście waga za dużo nie wzrosła także mam nadzieje że szybko zleci!
    Miłej niedzieli kochane
    Niki fajnie wyglądałaś w tych ciemnych włoskach

Wiecie co? Stwierdziłam że jak będę miała ochotę na słodkie to skorzystam z dukanowskich przepisów na ciasta.Zawsze to lepsze niż takie zwykłe nie dietetyczne. A teraz mężowy mi suszy głowę o szarlotkę więc chyba go muszę zawiezc do mamusi i niech mu piecze a że mamusia by zieńciunia najchętniej w ramki wsadziła to napewno się zgodzi

OD MASZKARONA DO LACHONA

Awatar niki1983
    niki1983 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Myszków

[QUOTEGłosy oddane
    Które miejsce macie? Weszło chociaż o jeno wyżej ? Bo ostatnio siódme było
    QUOTE]
    byliśmy już na 6 i znowu spadliśmy na 7

I tura -> -1,5 kg
    II tura -> -0,5 kg
    III tura -> -1,0 kg

ninka501 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Busko Zdrój

Cytat Zamieszczone przez centymetr Zobacz posta
    mój biust jest już prawie nie widoczny
    ja mam to samo i stało się to w tej turze, poleciał mi masakrycznie, normalnie patrzeć nie mogę

Awatar kasienka0410
    kasienka0410 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leeds

Dzień dobry wszystkim w ten niedzielne słoneczne południe
    u mnie również dzień 7 iii @ do mnie przyszła no i niestety uległam jej wczoraj batonikiem czekoladowym i dostałam już nauczkę, bo brzuch mnie bolał po nim i gazy miałam niby jest ta @ ale ja wcale się pełna nie czuję no i waga spada bo dziś rano było 58.6 ahh znowu 58 mam nadzieję że waga jeszcze spadnie a jak nie to chociaż aby się tak utrzymała
    i jeszcze powiem, że to stwierdzenie aby jeść białka przed snem działa wcześniej jak jadłam na ostatni posiłek węgle to rano waga nie była łaskawa, a teraz jem same białka i to nie dużo i waga spada

Awatar kasienka0410
    kasienka0410 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leeds

Cytat Zamieszczone przez demonka2 Zobacz posta
    Wczoraj został wciśnięty we mnie grzesiu w czekoladzie Sprzątałam ogród po zimie i w pewnym momencie padłam jak kłoda ... Dobrze , że mój chłop też był na dworze przetransportował mnie do domu wcisnął grześka żeby było mi trochę lepiej ugotował rosół (mam 2 grzechy) i kazał leżeć cały dzień ... Dostałam mały opr ... Stwierdził , że jak to się powtórzy to mam już się nie katować tylko zacząć normalnie jeść tak jak jadłam, bo nie będzie się tłumaczył przed moimi rodzicami jak znów wpadnę w bulimię . Tak, tak byłam bulimiczką , ale nic nie poradzę . 16 latenie marzenia modelki, które pewien fotograf wbił mi do głowy wpłynęły na to , miałam schudnąc tylko 5 kg a schudłam 18 i wylądowałam w ośrodku w którym z 42 kg utuczyli mnie do 85 kg ... Życie Tak więc wiecie już całą prawdę o mnie

Dodałam parę fotek żeby było wiadomo z kim piszecie
    Demonka smutna ta Twoja historia ale najważniejsze, że już wszystko jest ok no i szkoda by było jakbyś znowu w to popadła. dlatego nie zagładzaj się i dietkuj spokojnie a na pewno waga spadnie zdrowo
    i zdjęcia super ładnie wyglądasz

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów