Strona 3353 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2353 2853 3253 3303 3343 3351 3352 3353 3354 3355 3363 3403 3453 3853 4353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,521 do 33,530 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar Nemanja
    Nemanja jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Chciałem wstawić swojego strażnika wagi ale nie chce mi się wyświetlić ;p

A zrobiłem wszystko tak jak było opisane w instrukcji heh

---------- Wiadomość dodana o 11:35 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:34 ----------

Ooo już jest ;p

A jak edytować wage na suwaczku?

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez Nemanja Zobacz posta
    Chciałem wstawić swojego strażnika wagi ale nie chce mi się wyświetlić ;p

A zrobiłem wszystko tak jak było opisane w instrukcji heh

---------- Wiadomość dodana o 11:35 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:34 ----------

Ooo już jest ;p

A jak edytować wage na suwaczku?
    Suwaczek nie wyszedł kompletny , nie ma na nim BMI . Nie podałeś w tabeli wzrost , stąd ten niekompletny suwaczek. Większość robi od nowa za każdym razem Jak chcesz edytować to powinieneś zapamiętać hasło i zapisać link żeby go używać przy edycji

renia_33 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Myszków

Cytat Zamieszczone przez Halszka1000 Zobacz posta
    renia_33 , Po nowiu księżyca przybywa do pełni i wówczas gorzej się chudnie a zwłaszcza jak się je coś zakazanego . organizm zatrzymuje wodę . Po pełni księżyc maleje i są lepsze efekty odchudzania
    dzięki za wyjaśnienia teraz będę uważać i obserwować fazy księżyca

Awatar sama_niewiem
    sama_niewiem jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wyszków
    Wpisy na blogu
    8

Owoce jem prawie wszystkie oprócz bananów
    Warzywa oprócz gotowanej marchwi. i oprócz ziemniaków
    Mięsa prawie wszystkie chude
    Ryby wszystkie oprócz pangi
    Chleb razowy, graham i także może być waza żytnia.

Halszko napisz proszę rozkłąd dnia Haya - ile posiłków i z jakiej grupy, bo jakoś nie mogę się połapać chyba zacznę hayować

---------- Wiadomość dodana o 11:44 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:44 ----------

Cytat Zamieszczone przez Nemanja Zobacz posta
    Widze, że ładnie wszystkie chudniecie, teraz czas przyłączyć się do tego i też troche kilo pozrzucać ;p

Witaj Piotrze!!! NIE JEDZ ZUPEK CHIŃSKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez sama_niewiem ; 22-03-2010 o 11:47

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

kokusia31 cholernik jeden nie chce iść do lekarza mówi ze teraz go nic nie boli.. Tylko że krecik nadal wodnisty .. tego bulionu nie chciał pić.. w sumie to czuje się niby ok dzisiaj zażyczył sobie ryż z jabłkami ..no to mu zrobie nie wydaje mi się żeby to było jakieś duże zło.. daje mu tabletki Taninal polecone mi kiedyś przez Halszke (dziękuje Ci bardzo uratowały mnie)
    Za sukienkę zapłaciliśmy razem mamy już kilka lat wspólne konto i mieszkamy razem tylko papirusa nam brakuje Twoja siostra owdowiała strasznie szybko musiała strasznie cierpieć nawet nie chcę sobie tego wyobrażać.. a co się stało jeśli mogę wiedzieć? Nie wiem jakie będzie moje wesele i życie ale postaramy się żeby było szczęśliwe .. Wczoraj oglądaliśmy sobie projekty domów i marzyliśmy sobie jakby było cudnie mieć taki ehh

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar Halszka1000
    Halszka1000 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez sama_niewiem Zobacz posta
    Halszko napisz proszę rozkłąd dnia Haya - ile posiłków i z jakiej grupy, bo jakoś nie mogę się połapać chyba zacznę hayować
    Moja droga wejdź na wątek " Nasze życie -nasza dieta onz i turbo" Tam na 1 stronie jest spis treści i tam znajdziesz gdzie jest wszystko odnośnie tej diety . Umieściłam tam wiele info a także mój przykładowy jadłospis na 16 dni a także niektóre przepisy na potrawy.

---------- Wiadomość dodana o 11:51 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:47 ----------

Herme, te tabletki za każdym razem ratowały mnie jak miałam problemy w wiadomych sprawach
    Jeżeli nie ma większych problemów to one mu pomogą powinno się je brać 3x dziennie po 2 szt Na pewno nie zaszkodzą - są ziołowe.
    żadna chemia.

Awatar sama_niewiem
    sama_niewiem jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wyszków
    Wpisy na blogu
    8

Cytat Zamieszczone przez Ilonta Zobacz posta
    Cześć Dziewczynki!!
    Na początek gratulacje dla wszystkich, które zrzuciły te wredne kilogramy i pocieszonko dla tych, co stoją w miejscu. Nie załamujcie się chwilowymi przestojami, dacie radę.

Ostatnio nie miałam czasu na wchodzenie na forum, a wczoraj poszliśmy na piwko z ludźmi z firmy. Niby było fajnie, ale mój Misiek popsuł mi całkowicie humor, a po powrocie do domu dołożyła się babcia. Misiek najpierw się obraził, że pojechałam swoim samochodem, a powinnam siedzieć w domu i czekać, aż łaskawie mnie zawiezie, a potem przysyłał smsy, że miło, że dbam o jego samopoczucie, że się martwi, a ja mam to gdzieś i takie tam. Babcia wystrzeliła, że jako narzeczona powinnam siedzieć w domu i pilnować faceta, bo jeszcze mnie zostawi za wychodzenie ze znajomymi. Dziś nadal jestem wyprowadzona z równowagi i wściekła. Miałam iść na przymierzanie sukien z siostrą, ale straciłam na to ochotę. Sorry, że smęcę, ale musiałam się komuś wygadać.

Buziaki Kochane Chudzielce!!

leć mierzyć te kiecki !!! na pewno humor wróci i na pewno ze swoim Lubym się pogodzisz

Awatar Nemanja
    Nemanja jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

W sklepach są takie rzeczy jak Warzywa na patelnie, czy jest to odpowiednie na tą diete czy lepiej samemu coś zrobić?

Można jeść te warzywa smażone czy muszą być tylko gotowane?

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Ilonta miło jest słuchać jakim jest się pieknym ... ale jesteśmy próżne hihihihih

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar kokusia31
    kokusia31 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki

Cytat Zamieszczone przez kasienka0410 Zobacz posta
    Dzień dobry wszystkim w ten niedzielne słoneczne południe
    u mnie również dzień 7 iii @ do mnie przyszła no i niestety uległam jej wczoraj batonikiem czekoladowym i dostałam już nauczkę, bo brzuch mnie bolał po nim i gazy miałam niby jest ta @ ale ja wcale się pełna nie czuję no i waga spada bo dziś rano było 58.6 ahh znowu 58 mam nadzieję że waga jeszcze spadnie a jak nie to chociaż aby się tak utrzymała
    i jeszcze powiem, że to stwierdzenie aby jeść białka przed snem działa wcześniej jak jadłam na ostatni posiłek węgle to rano waga nie była łaskawa, a teraz jem same białka i to nie dużo i waga spada
    Kasieńko super że waga mimo tej wrednej małpy nadal łaskawa. Tak trzymac.

Cytat Zamieszczone przez sama_niewiem Zobacz posta
    przez 3 dni opiekowałam się 3 letnią siostrzenicą, totalna porażka. powiedziałm siostrze, że jest niegrzeczna, cała rodzinka strzeliła FOCHA i sobie poszli
    Coś mogłabym na ten temat powiedzieć
    Także było mi przykro jak syn z synową nie zwrócili uwagi córce ,że źle się w stosunku do mnie zachowała.
    Wiecie co a mi się takie zachowanie wydaje bardzo dziwne. Sama mam niezłą łobuzicę w domu i nieraz musi za karę dostac w dupę albo sieziec zamknięta w pokoju ale nie wyobrażam sobie żebym nie zwróciła uwagi jak się zle zachowuje szczególnie w towarzystwie. Mi to się nawet zdarzało że mama zwracała mi uwagę że za bardzo stresuję małą i że to tylkodziecko które ma prawo byc niegrzeczne. Oki ale jeśli nie nauczę jej teraz szacunku do starszych to potem mogę zapomniec

---------- Wiadomość dodana o 12:04 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 12:03 ----------

Cytat Zamieszczone przez centymetr Zobacz posta

....BBBBBUUUHHHAAAAAAAAAAAAAHHHAA!!!!!!! JAKIŚ KICZ! KTO BY WYTRZYMAŁ JEDZĄC SAMĄ KASZE I TO BEZ SOLI,PRZEZ 10 DNI !? A JAK TO WPŁYNIE NA ŻOŁĄDEK? MASAKRA!!!
    Moja znajoma była kiedyś na takiej gdzie tylko kaszę gryczaną mogła jeśc i na początku kilka kg ładnie poleciało ale potem to już na tą kaszę patrzec nie mogła

Cytat Zamieszczone przez betty_blue Zobacz posta
    Co do mojej II tury to totalna PORAŻKA;(;(, cały weekend był u mnei narzeczony i przez Niego nagrzeszyłam,oj i to bardzzo, zasłużyłam na samozlinczowanietak namieszałam pory i rodzaje posiłków ze tragos, no i nagrzeszyłam z jedzeniem boje się na wagę wchodzić, więc nawet tego nie robie.... Chyba przerwę turę i zaczne od nowa.Kurna az mi wstyz za siebie i ogólnei niefajowo się czuje.
    I stosuję polecony przez którąś z kobietek(przepraszam,ale nie pamiętam ktora) syrop, coby kret bez grymaszenia opuszcał kretowisko no i stwierdzam wszem i wobec, że DZIAŁA i to bardzo dobrze
    Bety pod żadnym pozorem nie przerywaj tury. Najwyżej ukończysz ją z gorszym wynikiem.

OD MASZKARONA DO LACHONA

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów