Strona 3552 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2552 3052 3452 3502 3542 3550 3551 3552 3553 3554 3562 3602 3652 4052 4552 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 35,511 do 35,520 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar emanuella
    emanuella jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Ola2631 Zobacz posta
    Jeśli o mnie chodzi to mam w ogóle awersję do ziemniaków. Zimne mają bardzo specyficzny dla mnie obrzydliwy zapach. A jak mieszkałam w internacie to zawsze dawali już letnie. Wsypywali w czasie ubijania natkę mrożoną pietruszki, która z czasem nabierała brunatnego koloru. Mówię Wam coś obrzydliwego. Ja uwielbiam ryż i mogłabym go jeść codziennie. Dlatego dietę ryżową zapisuję i na pewno kiedyś wykorzystam.
    marzy mi sie zeby ktos mi tak obrzydził ziemniaki chociaz takich tłuczonych moge sobie bez problemów odmówic,ale młodych albo pieczonych w zadnym wypadku!!UWielbiam<mniam>

Awatar Ola2631
    Ola2631 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Za to placki ziemniaczane................. W każdej ilości i w każdej postaci.

I etap 93 = > 80 - walczę!!!
    II etap 80 => 70 - motylem będę....

Sara_18 jest nieaktywny Nowy na forum

Dziś mój pierwszy dzień ONZ. Mam do zgubienia 2 cm z talii i 3 cm z bioder. Liczę że 2 tury wystarczą!
    Posilek 1 (WB) : jajecznica i jabłko
    Posilek 2(W) : 3 kromki chleba owsianego z pomidorem
    planuje:
    Posilek 3(W) : 2 gotowane marchewki z 1 kromka chleba
    Posilek 4(W) : 2 jabłka, śliwka i pomarańcz

szczerze mówiąc jestem trochę głodna bo ostatnio przyzwyczialam się do ciągłego podjadania miedzy posilkami jakis slodyczy czy chipsów.

jeśli chodzi o owoce, to moge zjesc np. suszone jabłka (bez zadnych dodatkow typu cukier itp)? czy tylko swieze?

Awatar Nemanja
    Nemanja jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Cytat Zamieszczone przez Sara_18 Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to gotowana marchewka odpada na ONZ

---------- Wiadomość dodana o 10:32 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:31 ----------

Wczoraj w Biedronce znalazłem wode mineralną niegazowaną za niecałe 1,50 zł 5 litrów i ma minerały ponad 800 mg/l wystarczy czy szukać dalej? ;p

Awatar Ola2631
    Ola2631 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez Nemanja Zobacz posta
    Wczoraj w Biedronce znalazłem wode mineralną niegazowaną za niecałe 1,50 zł 5 litrów i ma minerały ponad 800 mg/l wystarczy czy szukać dalej? ;p

Myślę, że wystarczy. Za taką cenę to i tak bardzo dobrze. Ja się ostatnio przerzuciłam na Piwniczankę. Ma bardzo dużo wapnia i magnezu. Pijam duze ilości kawy a Piwniczanka świetnie uzupełnia niedobory elektrolitów. Ogólna zawartość rozpuszczonych składników w Piwniczance to 1729,4 mg/l.

I etap 93 = > 80 - walczę!!!
    II etap 80 => 70 - motylem będę....

Awatar fatbody
    fatbody jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódź
    Wpisy na blogu
    1

witam was dziewczyny! onz zakonczone nie wiem z jakim wynikiem bo wagi nie mam:] dzis mam dzien przerwy i jem pizzeeeeeee!!!!!!!!!!!od jutra zaczynam od poczatku

--------------------------------------------
    KAŻDA CHWILA TO SZANSA, ŻEBY WSZYSTKO ZMIENIĆ!

Nowy rok - nowa ja!!! Czyli realizujemy postanowienie noworoczne. Start 04.01.2010! - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar emanuella
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez Nemanja Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to gotowana marchewka odpada na ONZ

---------- Wiadomość dodana o 10:32 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:31 ----------

to dla porównania np. staropolanka ma ponad 2000mg/l. tyle tylko ze jest dosc droga...

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez Ola2631 Zobacz posta
    Za to placki ziemniaczane................. W każdej ilości i w każdej postaci.
    ooooooo placuchy po węgiersku z sosem i mięsidłem i jeszcze z gęsta zimna smietaną - Jezzzuuuu...
    Znalazłam raz przepis na placki po węgiersku z żółtym serem i zrobilismy własnie takie teraz tylko takie robimy - polecam

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar emanuella
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez Sara_18 Zobacz posta
    Dziś mój pierwszy dzień ONZ. Mam do zgubienia 2 cm z talii i 3 cm z bioder. Liczę że 2 tury wystarczą!
    Posilek 1 (WB) : jajecznica i jabłko
    Posilek 2(W) : 3 kromki chleba owsianego z pomidorem
    planuje:
    Posilek 4(W) : 2 jabłka, śliwka i pomarańcz

szczerze mówiąc jestem trochę głodna bo ostatnio przyzwyczialam się do ciągłego podjadania miedzy posilkami jakis slodyczy czy chipsów.

jeśli chodzi o owoce, to moge zjesc np. suszone jabłka (bez zadnych dodatkow typu cukier itp)? czy tylko swieze?
    marchewki nie wolno, a owoce jemy tylko do południa, nie na noc

---------- Wiadomość dodana o 11:23 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:22 ----------

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    ooooooo placuchy po węgiersku z sosem i mięsidłem i jeszcze z gęsta zimna smietaną - Jezzzuuuu...
    Znalazłam raz przepis na placki po węgiersku z żółtym serem i zrobilismy własnie takie teraz tylko takie robimy - polecam
    ja za to za plackami nie przepadam, za ciezkie są dla mnie:/ zjem 2-3 i mam juz dosyc:P

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez fatbody Zobacz posta
    dzis mam dzien przerwy i jem pizzeeeeeee!!!!!!!!!!!
    a ja sobie robie pare dni wolnych od pizzy
    Cytat Zamieszczone przez emanuella Zobacz posta
    ja za to za plackami nie przepadam, za ciezkie są dla mnie:/ zjem 2-3 i mam juz dosyc:P
    no własnie dlatego ich nie jem bo mega ciężkie chociaz ja od jakiegoś czasu smaże tylko na oliwie z oliwek i nie sa takie tłuste (przynajmniej nie czuje aż takiej cięzkości) a swoja droga ciekawa jestem ile teraz byłabym wstanie wsunać takich placków

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów