Strona 3699 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2699 3199 3599 3649 3689 3697 3698 3699 3700 3701 3709 3749 3799 4199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 36,981 do 36,990 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar Winners
    Winners jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mississauga

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Shizuka ja mam prawie 35 lat i jeszcze nie dokonca mi powylazily zeby madrosci. :P A najgorzej ze wychodzily tak okresowo, wychodzil i bolalo przez kilka dni, potem spokoj na jakis miesiac i dalej sobie wychodzil. Okropnosc.
    A z tym wazeniem to u mnie jakas choroba, bo nawet jak bylam chuda, to jak przeszlam kolo wagi, to na nia wskakiwalam. Wiem nie powinnam.
    Dziewczyny czy tez tak mialyscie ze na tych posilkach bialkowych to najgorzej wam bylo wytrzymac? Dzien jak dzis wydaje mi sie okropny.

---------- Wiadomość dodana o 11:42 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:38 ----------

anaaanonim jestem pelna podziwu co do Twojej utraty wagi. Od kiedy tyle zrzucilas? Niskie poklony za wytrwalosc i sumiennosc.

Awatar marlenakn83
    marlenakn83 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Wpisy na blogu
    2

Mam do Was pytanie jak stosujecie diete to czy wasz organizm domaga sie slodkiego?? Bo ja to w sumie nic nie cukruje ale zwlaszcza na wieczor odczowa ogromna chec na cos slodkiego az mnie skreca i nie wiem jak zrobic , zeby tego uniknac.???? Znacie jakies skuteczne sposoby POMOCY

Judyssienka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kolbuszowa

czy mogłabym prosić o tą dietę? z góry ślicznie dziękuje:]

Greka69 Guest

Cytat Zamieszczone przez Judyssienka Zobacz posta
    czy mogłabym prosić o tą dietę? z góry ślicznie dziękuje:]
    zajrzyj na stronę 96 tego forum. jest do pobrania.

Awatar shizuka
    shizuka jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez marlenakn83 Zobacz posta
    Mam do Was pytanie jak stosujecie diete to czy wasz organizm domaga sie slodkiego?? Bo ja to w sumie nic nie cukruje ale zwlaszcza na wieczor odczowa ogromna chec na cos slodkiego az mnie skreca i nie wiem jak zrobic , zeby tego uniknac.???? Znacie jakies skuteczne sposoby POMOCY
    Można np possać miętowego cukierka. Wtedy odchodzi ochota na coś słodkiego. :P A najlepiej to nie trzymać nic słodkiego w domu.
    Ja nawet wytrzymuję bez słodkości. Ale jak jestem sama. Bo jak chłopak kupi sobie jakiegoś batona, to mu zawsze ugryzę trochę. :P Dziś zgrzeszyłam Pawełkiem toffi. :P Ale po spadku z I tury widzę, że to nie aż tak źle wpływa. Tzn doskonale wiem, że to źle, ale ten głupi ząb i kolokwia na głowie... Trudno, ten jeden batonik organizm mi wybaczy. :P

annaanonim jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez Winners Zobacz posta
    anaaanonim jestem pelna podziwu co do Twojej utraty wagi. Od kiedy tyle zrzucilas? Niskie poklony za wytrwalosc i sumiennosc
    Swoją walkę z kilogramami zaczęłam pod koniec czerwca zeszłego roku. Do listopada/ grudnia ( nie pamietam dokładnie ) z 78-80 kg zeszłam do 57 kg. Potem doszłam do wniosku, że można spokojnie przystopować z dietkowaniem bo jestem w miare zadowolona z wyglądu i samopoczucia więc powoli wychodziłam z dietki tak by zrzucić do 53 kg i zacząc odżywiać się już "normalniej". Pod koniec lutego moja waga wynosiła ok 56 kg, a potem niestety... załatwiły mnie kaszki które musiałam wcinać przez 2 miechy jako jedyne jedzonko (no... czasami jakiś kisiel czy budyń ale głownie kaszki dla dzieci).

---------- Wiadomość dodana o 21:19 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 21:15 ----------

Cytat Zamieszczone przez marlenakn83 Zobacz posta
    Ja po którejś turze nie mam już jako takiej ochoty na słodycze. Czasami mi się "pojawiają" przed oczyma, czasami o nich śnię... Ostatnio np wcinałam na jakimś przyjęciu ciacho z wiórkami kokosowymi chociaż nie lubie takich ciast
    W pierwszych turach kiedy posiadałam taką potrzebę starałam się to opanować silną wolą.. Przez 9 dni wmawiałam sobie, że to nie długo, że oszukaniec ect. a potem gdy nadchodził oszukaniec jadłam miseczkę lodów, czasami batona do tego bardziej po to bym nie miała wyrzutów, że miało to być na oszukańca bo wytrzymałam, chociaż faktycznie nie miałam na to zazwyczaj ochoty.

I TURA -3,3 kg
    II TURA -1,5 kg (infekcja)

grazynabud jest nieaktywny Nowy na forum

Witam!
    Czy zupe z soczewicy czerwonej można potraktować jako posiłek węglowodanowy? (w diecie zwykłej ONZ, nie turbo)

Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez shizuka Zobacz posta
    A najlepiej to nie trzymać nic słodkiego w domu.
    TO JEDNA Z LEPSZYCH RAD!
    Najtrudniej jest się powstrzymywać od słodkości ( i ogólnie pokus) jeśli wiemy, że wystarczy sięgnąć do szafki.

---------- Wiadomość dodana o 21:22 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 21:20 ----------

Cytat Zamieszczone przez grazynabud Zobacz posta
    Witam!
    Czy zupe z soczewicy czerwonej można potraktować jako posiłek węglowodanowy? (w diecie zwykłej ONZ, nie turbo)
    Ja bym takiej zupy nie jadła. Soczewicy nie ma na liście w ONZ, a sama zupa jako posiłek przetworzony ma dość wysokie IG.
    Jasne, lepiej zupę np jak się jest u znajomych niż lody, ciastka itp ale ogólnie wystrzegałabym się takiej zupy.

Doczytałam się nt. soczewicy. Bardzo wartościowa roślinka. Jeśli już to jedz taką zupkę jako WB z jakimś dodatkiem z gr. białkowej bo soczewica ma prawie 30g białka na 100g.
    Ostatnio edytowane przez annaanonim ; 21-05-2010 o 20:25

I TURA -3,3 kg

grazynabud jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez annaanonim Zobacz posta

Ja bym takiej zupy nie jadła. Soczewicy nie ma na liście w ONZ, a sama zupa jako posiłek przetworzony ma dość wysokie IG.
    Jasne, lepiej zupę np jak się jest u znajomych niż lody, ciastka itp ale ogólnie wystrzegałabym się takiej zupy.

Doczytałam się nt. soczewicy. Bardzo wartościowa roślinka. Jeśli już to jedz taką zupkę jako WB z jakimś dodatkiem z gr. białkowej bo soczewica ma prawie 30g białka na 100g.
    Bardzo dziekuję za szybką odpowiedź.

Mam taki przepis na zupę:
    Zupa indyjska z soczewicy

składniki:
    1 cebula,
    2 ząbki czosnku,
    2 łyżeczki curry,
    1 łyżeczka imbiru,
    1 kubek pomarańczowej soczewicy,
    1/2 szklanki mleka kokosowego,
    3 łyżki oleju,
    sól i pieprz do smaku,
    1 litr rosołu

Cebulę posiekać i razem z przeciśniętym przez praskę czosnkiem zeszklić na oleju.
    Dodać curry, imbir i soczewicę, wymieszać, zalać rosołem.
    Gotować, aż soczewica zmięknie.
    Przed podaniem dodać mleko kokosowe.
    Podawać posypaną grubo mielonym pieprzem.

Może dodać pierś kurczaka?

Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez grazynabud Zobacz posta
    Bardzo dziekuję za szybką odpowiedź.

Mam taki przepis na zupę:
    Zupa indyjska z soczewicy

składniki:
    1 cebula,
    2 ząbki czosnku,
    2 łyżeczki curry,
    1 łyżeczka imbiru,
    1 kubek pomarańczowej soczewicy,
    1/2 szklanki mleka kokosowego,
    3 łyżki oleju,
    sól i pieprz do smaku,
    1 litr rosołu

Cebulę posiekać i razem z przeciśniętym przez praskę czosnkiem zeszklić na oleju.
    Dodać curry, imbir i soczewicę, wymieszać, zalać rosołem.
    Gotować, aż soczewica zmięknie.
    Przed podaniem dodać mleko kokosowe.
    Podawać posypaną grubo mielonym pieprzem.

Może dodać pierś kurczaka?
    Dodać (chyba) można.
    Ja bym takiej zupki nie jadła ( może to dlatego, że nie lubie soczewicy ) Ale jeśli musisz to dodaj tego kurczaka i zjedz na początku tury w pierwszym WB ( wtedy nie powinno to specjalnie zaburzyć procesu chudnięcia), chociaż jak to mówią niektóre Panie na tym forum- DIETA TO NIE RELIGIA.
    Lepsza taka zupka ( i wartościowsza) niż ciastka, lody itp.

Zauważyłyście, że mamy ponad 150 gości obserwujących nasz wątek? :O

I TURA -3,3 kg

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów