Strona 3751 z 4555 PierwszyPierwszy ... 2751 3251 3651 3701 3741 3749 3750 3751 3752 3753 3761 3801 3851 4251 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 37,501 do 37,510 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar aTakiMalyChrupek
    aTakiMalyChrupek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lubartów
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez szkrabuch Zobacz posta
    Kochane Witajcie,

czytam i nadrabiam zaleglosci, a poki co uslysalam wlsnie w telewizjii ze na TVN DZISISJ O GODZ 23,20 idzie program Suoperwizjer i mowia o TABLETKACH NA ODCHUDZANIE . Wydaje mi sie, ze warto ogladnac, bo tabletki to naprawde swinstwa.
    Wczesniej probowalam roznych tabletek - Linea, Bio cla, term line i innych ale kazda po jakims czasie odstawialam, po pierwsze nie przynosily rezultatow a po drugie to zawsze dawaly skutki uboczne. To glowa, to nerki, to znowu mroczki przed oczami, zatrzymywanie wody w organizmie, oslabienie i wiele wiele innych. Oczywioscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania,i w zadnym wypadku nie chche negowac nikogo kto je lyka. ja sie przekonalam i uwazam ze to swinstwo nic nie warte. Dopiero teraz bez tabletek a trzymajac sie dietki widze efekty w odchudzaniu i samopoczucie rewelacja.
    w studium kosmetycznym na dietetyce dużo mówiło się o tabletkach, i faktycznie SZKARBUCH masz kompletną rację i to co oglądałaś to na pewno NIE żadna ściema!
    Tabletki psują nasz organizm od wewnątrz i to nie koniecznie od razu po ich spożywaniu. Skutki uboczne mogą się nasilić po kilki, kilkunastu latach! no i niestety lecz są NIE odwracalne!!!! DZIEWCZYNY - NIE WARTO
    "człowiek szanuje zdrowie dopiero w chorobie..." M.K....

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych,
    nigdy ich nie osiągnie"

Awatar Katerina71
    Katerina71 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez klaudia77 Zobacz posta
    ps. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Głosik oddany!

DIETA ONZ I TURA - 1,5 Kg
    DIETA ONZ II TURA - szkoda gadać ;/ OSZUKANIEC
    DIETA ONZ III TURA - MUSZĘ WYTRWAĆ!

klaudia77 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry

Cytat Zamieszczone przez Katerina71 Zobacz posta
    Głosik oddany!
    dziękuję :* Ciekawe czy mi się uda coś wygrać, raczej nie mam szczęścia w żadnych konkursach

Awatar aTakiMalyChrupek
    Mieszka w
    Lubartów
    Wpisy na blogu
    1

dziękuję :* Ciekawe czy mi się uda coś wygrać, raczej nie mam szczęścia w żadnych konkursach
    nie wiem ocb. ale ja też oddałam głosik na żywca ;P

nigdy ich nie osiągnie"

klaudia77 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry

Cytat Zamieszczone przez aTakiMalyChrupek Zobacz posta
    nie wiem ocb. ale ja też oddałam głosik na żywca ;P
    Bo jest taki konkurs na żywcu, że trzeba było napisać jaka woda do ciebie najbardziej pasuje, i zbierać głosy. Konkurs trwa do końca czerwca, a jest do wygrania weekend w Zakopanym jakieś zestawy obiadowe i plecaki

W każdym bądź razie dziękuję :*

Awatar aTakiMalyChrupek
    Mieszka w
    Lubartów
    Wpisy na blogu
    1

aaa no to spoxik jak nie zapomnę to do konca czerwca masz 30 głosów ode mnie

nigdy ich nie osiągnie"

Awatar marlenakn83
    marlenakn83 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Wpisy na blogu
    2

Witam wszystkich dzis kolejny dzien turki grugi..jest oki wiec nie ma co narzekac jedynie na pogode ale to chyba u wszystkich obled.
    KLAUDIA77 glos oddany
    BETA242 ciesze sie ,ze Ci sie humor poprawil i oby byl coraz lepszy a napewno bedzie bo idziesz do fryzjera wiec to powinno cie rozweselic przynajmniej ja tak mam.

Butterfly92 Guest

Cytat Zamieszczone przez sylwunia2505 Zobacz posta
    No to rzeczywiście trudna sprawa
    A może za mało wody w siebie wlewasz ?Może musisz więcej pić wody mineralnej ,skoro tak dużo ćwiczysz jak wcześniej pisałaś i może organizm zatrzymuje wodę
    Hym pije duuuuuuuuuuuzo herbaty czerwonej.

i po Lineii nie chce mi sie tak duzo jesc
    i ZERO ochoty na słodycze
    <jupi>

rysiekasia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rumia
    Wpisy na blogu
    13

Hej dziewczyny,ostatnio wzięłam się za czytanie 30 stron zaległości i mi nie wyszło,musiałam skończyć, bo mi coś wypadło.Widze na forum same świeżnki i dobrze przynajmniej forum ożywiło się i znów nie można nadążyć z czytaniem.WITAM WSZYSTKIE SERDECZNIE.
    WIELKIE GRATULACJE ZA SPADKI WAGI.
    Jesli chodzi o chlebek, to piekłam i zamrażałam po 2 kromki żeby nie kusiło na więcej, sa w sklepach gotowe mieszanki np w Lidlu jest super rustykalny chlebek ,przepis jest dolewacie tylko wody i gotowe do pieczenia.
    Koleżanka dała mi przepis też ten chlebek, zawsze wychodzi:

1 g mąki,1 łyżka soli,1 szklanka płatków owsianych,1 czubata szklanka mieszanki-słonecznik,siemie lniane,dynia,mogą też być zioła np.tymianek, 10 dkg drożdży, 4 do 4,5 szklanek letniej wody

wszystko razem dobrze wyrobić niech lekko podrosnie, znów wyrobić ,włozyć do 2 keksówek niech jeszcze podrosnie i piec 1-1 1/2 godziny, po upieczeniu posmarowac zimną wodą aby lekko zmiekł.

A te spadki niektórym nie wychodzą tak jak mi ponieważ ta aura w tym roku jest okropna,jest zimno brak słońca i to wszystko msci sie na naszych organizmach,ja juz straciłam wiare że bedzie lato

Butterflay92 ja Ci wierze że mozna w jeden dzień przybrać na wadze 1,5 kg po całodziennych grzeszkach, ja mam to samo 3 dni swiąt i 3 kg wiecej.
    Ostatnio edytowane przez rysiekasia ; 01-06-2010 o 15:50

Awatar Winners
    Winners jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mississauga

Cytat Zamieszczone przez migotka13 Zobacz posta
    WItam Drogie Panie! Ja dziś zaczynam onz. Przerwałam turbo, bo jednak 6 posiłków to za dużo. Ale wydaje mi się, że jakoś mało tych kalorii. 1. 3kromki chleba z pomidorem i ogórkiem - 250kcal 2. gruszka i pomarańcza - 100- 120kcal 3. sałatka - 100kcal 4. kotleciki sojowe + sałatka - max. 200kcal
    Moim zdaniem stanowczo zamalo. Dorzuc troche kalorii i bedzie git
    Cytat Zamieszczone przez Butterfly92 Zobacz posta
    I znowu dołka złapałam... Dzisiaj tylko zjadłam truskawki + czerwona herbata pu ehr z grejpfrutem... ... I zapomniałam dodać.. Przytyłam 1,5 KG
    Nie mozliwe zebys tyle przytyla nawet jedzac 1kg czekolady. Musi byc inna przyczyna. I przestan sie tak dolowac z byle powodu. Zycie jest piekne i nikt nie powiedzial, ze bedzie latwo, ale za to Ci mowie, ze WARTO.
    Dziwczyny mam taką małą prośbę, a w sumie to taką dużą.. Czy mogłbyście mi pomóc w konkursie? Żywiec Zdrój też trzeba głosować raz dziennie, z góry baardzo dziękuję! i czy nie miałbyście nic przeciwko jak bym tu raz dziennnie swojego linka podrzuciła? :*
    Glos oddany i wrzucaj codzienni link do tej stronki, to bedziemy glosowac. Zycze Ci szczerze tego weekendu w Zakopanym

---------- Wiadomość dodana o 07:42 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:38 ----------

Cytat Zamieszczone przez beta242 Zobacz posta
    Nastrój troszeczkę się poprawił , zakupiłam sobie nowe buciki na weselicho i dzisiaj idę zrobic porządek na głowie.Obiecałam zrobic zdjęcia i wrzucic ale jakoś ciągle brakuje mi czasu (może dzisiaj po wizycie u fryzjera)
    Czekamy na zdjecia i dolom mowimy bye bye
    Greka przygotuj sobie wode gdzies w widocznym miejscu np w Twoim pokoju jesli tam duzo przebywasz i pij za kazdym razem jak ja zobaczysz. Nawet sie nie ogladniesz i zniknie. Ja sie nie rozstaje z woda. Na zakupy ide z woda, na spacer tez, na silowni wypijam przynajmniej 1l i zawsze wypijam na czczo 0,5l tak dla przeplukania Dziala.

---------- Wiadomość dodana o 07:45 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:42 ----------

Wczoraj zgrzeszylam i zjadlam 5 posilek i to chleb ale bylam tak glodna ze mnie trzeslo. Ja tak mam jak sie przeglodze, to mi cukier spada i normalnie slabne. Jedno wiem glodowki to nie dla mnie. Dzis trzeci dzien i mam nadzieje, ze bedzie bezgrzesznie. Dodam sobie wiecej kalorii na kazdy posilek i nie powinnam zglodniec pomiedzy.
    Milego dnia a teraz ide poskakac

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów