Strona 4099 z 4555 PierwszyPierwszy ... 3099 3599 3999 4049 4089 4097 4098 4099 4100 4101 4109 4149 4199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 40,981 do 40,990 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar Margaretka74
    Margaretka74 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radzymin
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Hej dziewczyny!!!
    Ja już nie wiem co mam robic,żeby schudnąc...jak sobie chociaż troszkę odpuszczę,waga rośnie jak szalona...Zaczęłam Dukana na nowo,wczoraj zjadłam 2 pierogi ruskie i dziś waga o 1,5 kg do góry Nie mam siły,żeby trwac w diecie i nie mam siły,żeby znów byc grubą....Jakaś jestem zryta...żadna dieta na mnie nie działa albo może chciałabym za szybkich efektów.I don't know.
    Koleżanka z pracy przyniosła mi ulotkę dla grupy wsparcia w moim mieście,zapiszę się tam i zobaczę co oni tam powiedzą.Z tego co wiem, promują tam jakieś suplementy diety ale dużo osób schudło po 20-30 kg bez efektu jo-jo
    OSTATNIE PODEJŚCIE-start 13.09.2011

Awatar ilajla
    ilajla jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Kochani, jestem na onz turbo i tak martwi mnie to, że jem i jem żeby się wyrobić z tymi 6 posiłkami i jem tego jedzenia tyle by nie być głodna i tu mam takie wrażenie, że w ogólę się nie odchudzam... mieliście coś takiego a waga jednak szła w dół? bo nie mam dostępu do wagi do przyszłej środy martwi mnie to, może robię coś źle?

Awatar incredible87
    incredible87 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Margaretka74 Zobacz posta
    Hej dziewczyny!!!
    Ja już nie wiem co mam robic,żeby schudnąc...jak sobie chociaż troszkę odpuszczę,waga rośnie jak szalona...Zaczęłam Dukana na nowo,wczoraj zjadłam 2 pierogi ruskie i dziś waga o 1,5 kg do góry Nie mam siły,żeby trwac w diecie i nie mam siły,żeby znów byc grubą....Jakaś jestem zryta...żadna dieta na mnie nie działa albo może chciałabym za szybkich efektów.I don't know.
    Koleżanka z pracy przyniosła mi ulotkę dla grupy wsparcia w moim mieście,zapiszę się tam i zobaczę co oni tam powiedzą.Z tego co wiem, promują tam jakieś suplementy diety ale dużo osób schudło po 20-30 kg bez efektu jo-jo
    Nie wierz w cuda, ja znam koleżankę, która zamawiała "suplementy" na necie, raz przeczytałam ulotkę do tych leków. Nie dość, że były na receptę, czyli kupywała je na "czarnym rynku". Nazwy są ich różne Zelixa, Merida.. i owszem schudła, powodują brak łaknienia to też nie jadła przez dłuższy okres czasu co spowodowało w późniejszym czasie skurczenie żołądka, niby ok, ale są one robione na bazie amfetaminie. Miała po nich dużo energii itd o matko jak się nie nachwaliła. A po całej "kuracji" miała problemy z sercem, szybko skurcz, później jeszcze inne problemy zdrowotne.
    Trzeba poprostu MŻ i jeść zdrowo i koniec wywodu.
    Ja np. mam tak 3-4 dni super utrzymywana dieta, później 2 dni obżarstwa i waga stoi, no ale cóż się dziwić jak taka głupia jestem. Trzeba się zawziąść i już! Może więcej ruchu ?

Cytat Zamieszczone przez ilajla Zobacz posta
    Kochani, jestem na onz turbo i tak martwi mnie to, że jem i jem żeby się wyrobić z tymi 6 posiłkami i jem tego jedzenia tyle by nie być głodna i tu mam takie wrażenie, że w ogólę się nie odchudzam... mieliście coś takiego a waga jednak szła w dół? bo nie mam dostępu do wagi do przyszłej środy martwi mnie to, może robię coś źle?
    Nie martw się narazie, jedz nadal tak jak masz jadłospis. Zważ się po całej turze i sprawdzimy, ale myślę, ze to może być tylko takie Twoje wrażenie.
    Staraj się nie jeść na mus, zawsze jakoś tak próbuj, żeby tak czuć się syta, ale nie za bardzo. Może szklanka wody przed każdym posiłkiem ?

Cytat Zamieszczone przez kornelia84kuczek Zobacz posta
    Wiem, pewnie upierdliwe są te moje pytanie o makaron, ale co myslicie o makaronie ryżowym lub sojowym? Moze któryś z nich? Ale nie tak na wymuszenie, tylko, żeby iść zgodnie z dietą.
    Kochanie raczej nie bardzo Nie jestem pewna co do sojowego, bo w diecie niby można produkty sojowe...

Ja "córka marnotrawna" zaczynam dietę jeszcze raz, zepsułam cały system (tutaj dobrze by było zamieścić niecenzurowane słowo, czego oczywiście Wam wolę oszczędzić).
    Nie warze się, bo obawiam się, że może być bardzo źle... baaa DRAMATYCZNIE.
    No ale moja głupota nie zna granic...
    I dzień:
    Jadłospis:
    I. 2 jabłka, 2 gruszki
    II. Warzywa na patelnie na parze.
    dalej jeszcze nie wiem się zobaczy.. jeszcze W i WB.

W "kupie" siła !!

Awatar centymetr
    centymetr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez kornelia84kuczek Zobacz posta
    Ja sobie login faktycznie powinnam zmienić na "dziecko we mgle"
    Wiem, pewnie upierdliwe są te moje pytanie o makaron, ale co myslicie o makaronie ryżowym lub sojowym? Moze któryś z nich? Ale nie tak na wymuszenie, tylko, żeby iść zgodnie z dietą.
    no ... zawsze lepszy sojowy niż normalny z mąki ryzowy na pewno odpada,bo ryż jest zabroniony ,a już nie mówie o makaronie ryżowym

---------- Wiadomość dodana o 10:07 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:59 ----------

no a ja muszę się wam przyznać do czegos i prosze o solidne baty ,bo inaczej się zapuszcza jeszcze bardziej dzisiaj rano na śniadanie zjadłam domowego hod-doga!!!! bułka razowa,sałatka z czerwonej kapusty,ketchup,musztarda i parówka! a to miał być lekki posiłek węglowodanowy! no ale mój M narobił mi wczoraj takiego smaka... kupił bułki i parówki i wieczorem robił hod-dogi ja sie ledwo powstrzymałam ,ale wytrwałam ,jak widac nie do końca ,bo nadroiłam rano!w ogole czuje sie źle... są takie chwile ,że myślę o słodkościach...

Awatar incredible87

Cytat Zamieszczone przez centymetr Zobacz posta
    no a ja muszę się wam przyznać do czegos i prosze o solidne baty ,bo inaczej się zapuszcza jeszcze bardziej dzisiaj rano na śniadanie zjadłam domowego hod-doga!!!! bułka razowa,sałatka z czerwonej kapusty,ketchup,musztarda i parówka! a to miał być lekki posiłek węglowodanowy! no ale mój M narobił mi wczoraj takiego smaka... kupił bułki i parówki i wieczorem robił hod-dogi ja sie ledwo powstrzymałam ,ale wytrwałam ,jak widac nie do końca ,bo nadroiłam rano!w ogole czuje sie źle... są takie chwile ,że myślę o słodkościach...
    Z dwojga złego lepiej, że zjadaś to właśnie rano, a nie na wieczór. Spalisz to przez resztę dnia i nie powinno być tragedii Tylko nie rozkręcaj się i przypadkiem tych słodyczy nie jedz!!!

OOO matko powiem Wam, że coś to dietowanie ostatnio nam nie wychodzi...
    co jest nie tak.. kurcze felek :/

W "kupie" siła !!

Awatar sylwunia2505
    sylwunia2505 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lubartów

Smile Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Margaretka74 Zobacz posta
    Hej dziewczyny!!!
    Małgosia nie łam się dasz radę i naprawdę nie bierz tych świństw !!!!Moja koleżanka też ma przez Zelixę problemy zdrowotne
    Jak już zaczęłaś Dukana to może dołącz do naszego wątku tam naprawdę jest tyle fajnych osób i tyle schudły ,mi też juz na Onz waga przestała spadać przez caly miesiąc stała w miejscu a na Dukanie już tyle spadło,a założycielka naszego wątku to taka "mądra główka" jak ją nazywamy to na pewno ci coś poradzi bo naprawdę obcykana w Dukanie Tak że nie namawiam ,ale serdecznie zapraszam Dieta ketogeniczna - metoda Dukana - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    A na pierwszej str. wątku masz masę przepisów i najważniejsze potrzebne rzeczy dotyczące diety

Awatar wielo_ryb
    wielo_ryb jest nieaktywny Znany na forum

Tak jak pisze Incredible, lepiej z rana tego hot-doga niż z wieczora. Słodkości nie nie broń cie ręka Boska... bo będą klapsy.

A ja dzisiaj 8 dzień ONZ
    jadłospis:
    I 6 mandarynek
    II Warzywa na patelnię (na parze)
    III Grejpfrut + 2 mandarynki
    IV tuńczyk w sosie własnym z 2 jajkami

Awatar centymetr
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez incredible87 Zobacz posta
    Z dwojga złego lepiej, że zjadaś to właśnie rano, a nie na wieczór. Spalisz to przez resztę dnia i nie powinno być tragedii Tylko nie rozkręcaj się i przypadkiem tych słodyczy nie jedz!!!

OOO matko powiem Wam, że coś to dietowanie ostatnio nam nie wychodzi...
    co jest nie tak.. kurcze felek :/
    może to sprawa łysego? albo to ta pogoda tak działa...eh szkoda gadać,ja dietkuję jeszcze dziś i jutro potem wychodzi mi oszukańczy ,miałam zrobić 3 dni ,ale cos mi się zdaje ,że zrobie tylko jeden i to taki lekki i dietkowy,bo waga raczej wiele nie spadła,a gonie suwaczek i narazie musze go dogonić zobaczymy w czwartek rano jaka będzie waga...

Awatar incredible87

Cytat Zamieszczone przez wielo_ryb Zobacz posta
    A ja dzisiaj 8 dzień ONZ
    jadłospis:
    I 6 mandarynek
    II Warzywa na patelnię (na parze)
    III Grejpfrut + 2 mandarynki
    IV tuńczyk w sosie własnym z 2 jajkami
    Kurcze aleee Ty dzielny jesteś facet Kurcze wymiękam Byle tak dalej, powodzenia!!!

---------- Wiadomość dodana o 15:00 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 14:59 ----------

może to sprawa łysego? albo to ta pogoda tak działa...eh szkoda gadać,ja dietkuję jeszcze dziś i jutro potem wychodzi mi oszukańczy ,miałam zrobić 3 dni ,ale cos mi się zdaje ,że zrobie tylko jeden i to taki lekki i dietkowy,bo waga raczej wiele nie spadła,a gonie suwaczek i narazie musze go dogonić zobaczymy w czwartek rano jaka będzie waga...
    No to będziemy czekać w czwartek na wiadomość od Ciebie
    A pogoda do bani.. może w tym cały problem.. jeszcze do tego wiatr i wogóle meksyk :/

W "kupie" siła !!

Awatar centymetr
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a tu takie coś na poprawę humoru

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów