Strona 4197 z 4555 PierwszyPierwszy ... 3197 3697 4097 4147 4187 4195 4196 4197 4198 4199 4207 4247 4297 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41,961 do 41,970 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar incredible87
    incredible87 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Podaje trzy pewne przepisy na świąteczne, pyszne ciasteczka:
    U nas znikają w mgnieniu oka.. a goście zajadają się nimi, że aż uszy im się trzęsą, polecam. A no i jak się w to człowiek wprawi to proporce można sobie zmieniać wedle gustu
    Szyszki
    Ok. 45 dkg krówek koniecznie ciągnących (tzw. mordoklejki)
    2 paczki ryżu preparowanego
    0,5 kostki margaryny
    2 łyżki kakao
    Margarynę rozpuścić na patelni lub w rondelku,
    dodać krówki, tak żeby wszystko się ze sobą połączyło w jednolitą masę,
    następnie dodać kakao, jak wszystko już będzie połączone.
    To na tą gorącą masę wsypać ryż i szybko (na gorąco) trzeba robić w rękach kulki-szyszki,
    ułożyć tak, żeby się nie posklejały ze sobą. I gotowe 

Rogaliczki orzechowe
    50 dkg mąki
    ¾ szklanki cukru pudru
    15 dkg orzechów włoskich zmielonych (w realu można kupić, bo w auchanie nie było, chyba, że macie od kogoś )
    250 dkg masła lub margaryny (my dodajemy trochę masła plus trochę margaryny)
    2- 3 żółtka jajka
    ½ paczki cukru waniliowego- do obtaczania rogalików wyjętych z piekarnika
    Wszystkie składniki szybko zagniatamy, takie ciasto po zagnieceniu wkładamy do lodówki na ok. 30min. (nie do zamrażalnika!)
    Po wyjęciu robimy z niego walec, ucinamy małymi kawałkami, i ugniatamy w rękach małe rogaliczki, można też rozwałkować na stolnicy i foremkami wycinać ładne ciasteczka . Po wypieczeniu można posypać cukrem pudrem z dodatkiem cukru waniliowego.

Orzeszki (do orzeszków potrzebne są foremki- ja kupiłam na allegro, ale podobno tanio można kupić w Czechach)
    Ciasto:
    30dkg mąki
    20dkg margaryny
    10 dkg cukru pudru
    10 dkg orzechów włoskich mielonych (można zrobić bez orzechów, bo orzeszki dodajemy też do masy)
    Wszystkie składniki łączymy i wykładamy cieniutko foremki. Dobrze jest robić na 2 serie jak jedne się pieką to już następne foremki wykładać i na wymiennie piec.
    Takie ciasteczka wypieczone bez masy jeszcze mogą kilka dni poleżeć, można zrobić dwukolorowe jasne i ciemne, aby wyszły ciemne dodać trzeba kakao.
    Masa:
    25 dkg cukru pudru
    2 żółtka (chociaż my nie dodajemy, bo to surowe.. i jakoś tak boimy się, więc można dodać wedle gustu)
    25 dkg masła
    kakao, orzechy włoskie mielone, spirytus.
    Następnie przekładamy łyżeczką masę do orzeszków, można na koniec polać polewą czekoladową i posypać kokosem

W "kupie" siła !!

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez EjSynekKochamRap Zobacz posta
    Herme powiedz mi prosze w jakim czasie schudłaś do takiej wagi? jestem ciekawa bo ważyłaś prawie tyle ile ja jak zaczynałam i teraz ważysz tyle ile chciałabym miec no i powiedz mi jeszcze prosze czy to turbo czy onz?
    wiesz co to jest tak zarejestrowałam się w kwietniu ale zaczęłam hmm troszkę później.. od Turbo na której schudłam 4 kilo i sobie odpuściłam... pojechałam do niemiec na wakacje i tam u siostry wróciły kilogramki (zresztą tutaj w polsce tez sie nie oszczędzałam mój wężowy złapał bakcyla i zamawiał pizze aż 3 razy w tygodniu.. No nikt by tego nie wytrzymał i tak szlak trafił efekt.. Potem zaczęłam ONZ i już się w miarę trzymałam schudłam chyba 6 kilo i tu zaczął się opór... bo strasznie to szło chudłam na turę po 0.8 albo po 0.2 potem poleciało chyba kolejne 2 i juz naprawde zaczęło być nawet nie tyle pod górkę tylko pion noi mój wężowy pojechał do niemiec na półtora miesiąca.. Więc wściekłam się bo juz waga wcale nie spadała i chyba osttanie 1,5 kilograma spadłam w tym czasie co go nie było ale skróciłam godziny jedzenia.. osttani posiłek jadłam o 16 i ani troszeczkę nie odbiegałam od diety + ćwiczyłam na steperze codziennie około 6000 kroków i tony herbaty i wody spijałam
    Teraz kochanie ważę 61 albo 60 to zależy jaki dzień.. niestety najbardziej (jak juz pewnie zauważyłaś) zależy mi na zgubieniu z bioder i ud a tam mi już nie poleciało za to wyleciało powietrze z cycków i zapadły sie policzki.. przy 61 mam normalną buzie i krągłę "bańki" (a żeby było świątecznie) a żeby cos zrobić z tym czego nie lubie i z czym walcze ćwiczę callanetics (obecnie 14 h) A trwało to kurcze sama nie wiem.. gdzies tak około 8 miesięcy (strzelam)
    Ale Ty sama musisz wyczuć swoją wagę..
    Ostatnio edytowane przez Hermenegida ; 13-12-2010 o 09:47

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar incredible87

Cytat Zamieszczone przez LadyShadowFlame Zobacz posta
    Incredible87. Bardzo ładna. Te kurtki to takie modne są teraz. Ja miałam kupić podobną, z takim wielkim kołnierzem, ale droga była:P nie dam 120zł za kurtkę którą będę miala na rok:P

Wolę moją jesienną, pod nią ubrać się ciepło i jest spoko:P Nie przemaka ( bo jest ze skóropodobnego twórstwa:P) I jest w porządku
    No pewnie, jak zamierzasz dużo kilosów jeszcze zrzucić do przyszłego roku, to nie ma co garderoby zmieniac, bo szkoda będzie przechodzonej tylko jeden sezon kurtki. Buty idź niech Ci pieniądze oddają i kup sobie jakieś lepsze, bo się pochorujesz.

W "kupie" siła !!

Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez emanuell Zobacz posta
    Czesc dziewczyny mam ta diete onz ale jeszcze nie jej wyprobowalam wiec nie wiem czy jest skuteczna napiszcie czy stosujecie sie rygorystycznie do tej diety bo widze ze macie niemale osiagniecia
    na początku stosowałam się mocno.. motem luźno.. potem trochę sie przyglądałam a potem juz musiałam zacisnąć dupę mam nadzieję że zobrazowałam ale każdy ma inaczej ja miałam tak

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar incredible87

Cytat Zamieszczone przez kornelia84kuczek Zobacz posta
    A teraz konkrety. Zważona wymierzona i fakty są następujące. 54,7 waga ostateczna.
    Ale pozwoliłam sobie rano na kilka frytków i wieczorem poprawiłam, więc na własne życzenie...
    Talia 69, brzuchol 79.5, biodra 91.5, udo 49, ramię 24.5.
    Piszę z wymiarami, bo chciałam oświadczyć, że moje potyczki rozpoczęłam 4 miesiące temu ( i 7 dni ). Straciłam 8.8 kg i 36.5 cm. Mogłoby byc lepiej, ale i tak uważam, że jest dobrze biorąc pod uwagę, że nie chodzę na żadne zajęcia fizyczne, nie jestem pod opieką dietetyka instruktora, ogólnie żadnego specjalisty.
    Chudzielec :P Gratuluję zrzucenia prawie 9 kilo !!!
    i 36, 5 cm tam i uwdzie
    Jak mogłoby być lepiej?
    Niby, że chcesz jeszcze schudnąć, toś Ty chyba na głowe upadła.. ??

W "kupie" siła !!

Awatar kornelia84kuczek
    kornelia84kuczek jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Cytat Zamieszczone przez incredible87 Zobacz posta
    Matko, jak mnie wkurzają tacy złośliwi ludzie, normalnie tak bym wzięła za fraki i powiedziała do słuchu.. Czasami ludzie nie mają serca..

Idę teraz dziecko położyć spać, później zrobię grzańca, którego mi poleciła kurczakowa (mogłam tak napisać?) - (Kupiłam Grzaniec Galicyjski, ale tam pisze, że już jest doprawiony do smaku, mimo wszystko dodajesz tą przyprawę z kamisa do grzańca)? Następnie będzie kąpiel taka GORĄCA i z duuuuuą ilością piany Z Mążczyzną obejrzymy ze 3 odcinki "Pamiętnika wapirów", może jakaś wieczorynka będzie? i do nynania, jutro nowy dzień

Tak też możesz, ale jakbys chciała poprawnie, to kuczkowa
    I jak grzaniec???

---------- Wiadomość dodana o 08:46 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:44 ----------

Nie, tego już się nie doprawia. Wszystko jest w środku tak jak ma być.

Talia 69, (-10.5 )Biodra 91.5 (-11 )Uda 49 (-7 )Walka rozpoczęta 06.09.2010.

Mieszka w
    Rzeszów

apropos ale miałaś przeboje z tym prądem.. szkoda że nie zapytałaś jak wysoka taka kara za przyjazd do prądu który przestał działaś z Twojej winy.. Ja myślę że to była kwestia 40 czy 50 zł )wiem droga nie chodzi) ale po co się męczyć cały dzień w zimnie Ale dobrze że juz wszystko działa mam nadzieję że Cię nie wzieło chorubsko bardziej
    Cytat Zamieszczone przez apropos Zobacz posta
    Od poniedziałku chcę zrobić kolejną turę może trochę
    bardziej kombinowaną.
    Też w tajemnicy zaczęłam ale nic nie pisałam żeby się nie okazało że przerwę.. jednak wczoraj miałam mieć 3x B i 1x W ale zrobiło się (byłam u mamy) 2X B i 2X W i to tak mocno podciągając.. ale powtórzę ten dzień oj tak dla samej siebie

Awatar incredible87

Cytat Zamieszczone przez kornelia84kuczek Zobacz posta
    Tak też możesz, ale jakbys chciała poprawnie, to kuczkowa
    I jak grzaniec???

Nie, tego już się nie doprawia. Wszystko jest w środku tak jak ma być.
    No to widzisz, ja to doprawiłam i powiem Ci, że niby dobre-węzowemu smakowało, ale ja uważam, że zdecydowanie za słodkie, myslałam, żeby wypróbować z jakimś innym winem, albo poprostu piwem.

W "kupie" siła !!

Awatar kornelia84kuczek
    kornelia84kuczek jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Cytat Zamieszczone przez katarina71 Zobacz posta
    Jeju przeanalizoowalam sobie wiekszosc postow, to wlasciwie kazda zmaga sie z tym zeby nie przytyc cholera jasna nie ma jakiejs diety zeby nie bylo zmagan z jojo ze poprostu jemy to co lubimy ale mniej wiecej warzyw.
    Mi się wydaje, że ONZ jest idealna jako nie tylko dieta ale racze sposób odżywiania. Bo jak się już uzyska mniej więcej te kg o których się marzy, to potem wystarczy się stosować do tprzyswojonych prawd. Nie jeść w panierce, smażonych na głębokim oleju, unikać słodkości, pszennych pokarmów I NIE ŁĄCZYĆ. Tak jak już pisałam mi troche w krew dobre rady weszły i jem naprawdę inaczej niż do tej pory. Powiedziałabym świadomiej. A jak się pilnuje człowiek, zobaczy, że kilka kilosików zaczyna wracać, to się trzeba oczochrać i zrobić ze 3 turki i lecieć dalej. No niestety tylko wybreani mogą bezkarnie się objadać i nie beknąć za to:/ Wiadomo, nie dajmy się zwariować, ja sobie i na słodkie i na fast fooda i na pieczywko baiłe i pierożki pozwalać będę i na mieszanie, ale od czasu do czasu.
    Taki mój skromny komentarz, ale chyba mam dość dużo racji, co?

Talia 69, (-10.5 )Biodra 91.5 (-11 )Uda 49 (-7 )Walka rozpoczęta 06.09.2010.

Mieszka w
    Rzeszów

Sabionka Narzekaj ile wlezie masz teraz na prawde dyspensę na to i wszystkie to rozumiemy
    Nigdy nie miałam znieczulenia z/o więc nie pomogę.. Myślisz że to nic groźnego może lepiej skontaktuj się z lekarzem nawet telefonicznie i zapytaj czy tak ma być..
    Jesli chodzi o faceta to ja bym zje..ła jak psa i poprostu żyła dla siebie i córki a on niech sobie żyje oddzielnie.. Nie masz się gdzie wynieść.. hmm .. a masz drugi pokój?? Przenieś jego rzeczy i niech śpi tam.. niech sam sobie gotuje i sam pierze .. i popatrz co sie stanie.. tylko przed tym powiedz bez ogródek jak to wszystko wygląda i jak chcesz żeby było daj czas max 3 dni jak sie nic nie zmieni to przeprowadź go do drugiego pokoju Jak kocha to zareaguje jak kochający facet.. Takie jest moje zdanie
    Trzymaj się..
    Cytat Zamieszczone przez sylwunia2505 Zobacz posta
    No nie bo padnę hahahahaha
    No tylko mi nie mów że chociaż dotknąć nie masz ochoty

---------- Wiadomość dodana o 10:08 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:06 ----------

Cytat Zamieszczone przez EjSynekKochamRap Zobacz posta
    no co zrobić w końcu to facet...czego od nich wymagać:P móżdżki małe i tyle
    nie przesadzaj!!! ja będę bronić swojego maleństwa!! ma ogromny mózgol

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów