Strona 4200 z 4555 PierwszyPierwszy ... 3200 3700 4100 4150 4190 4198 4199 4200 4201 4202 4210 4250 4300 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41,991 do 42,000 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

rysiekasia musiałam wypolerować bo nie będę mieć juz na to czasu przed świętami muszę wypolerować cały dom
    Dziękuje za przepisy
    Cytat Zamieszczone przez Margaretka74 Zobacz posta

Mam dziwne wrażenie,że moje posty trafiaja w próżnię Jak mnie nie lubicie,to mi to po prostu powiedzcie
    Twoje wrażenie jest mylnę

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar aTakiMalyChrupek
    aTakiMalyChrupek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lubartów
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    marcel574 ja jestem cały czas w trakcie nadrabiania nie przejmuj się wagą grunt że czujesz że jest mniej tez mi się marzy dzianinka na święta muszę se zakupić jeszcze
    Nie naskakujcie już tak na tych facetów oni na prawde potrafią być cudowni.. jak sobię pomyślę o tym jaki mój jest teraz dla mnie (ale musiałam przejść koszmarną rozmowę) to aż źle mi się czyta
    Widzę że nie tylko ja zauważyłam Philipa ale akurat Tobię się nie dziwie bo mamy podobne upodobania tylko chyba jedynie u siebie mozemy takiego czegos dokonać

mi się w tamtym miesiącu spóźnił 13 dni.. Kochanie a może Tobie się spóźnia przez to godzenie? Bo chyba juz wszystko w porządku?
    aTakiMalyChrupek
    nie wiem jak jest z Twoim facetem .. ale mojemu się nie chciało nigdzie wychodzić i nic mu się nie chciało bo praca go wykańczała .. może w tym jest problem..
    Fajna ta historia ktos kiedyś opowiadał podobna na forum tylko tu była akcja że kobieta sie wzięła za siebie jeszcze mając małe dzieci znalazła sobie faceta i zostawiła jego i dzieci (troche jednak szuja była bo żal dzieci no ale..)
    ale miałaś numer z tymi pijaczynom.. Dobrze że jechała policja za Tobą przynajmniej mu się dostało
    wielo_ryb gratuluje 1,5 kilogramka mniej smalcu
    kornelia84kuczek czy ty jesteś rocznik 84?? Czy tak przypadkiem te liczby? Ja tez nie ćwiczę jak mam @ chociaż ostatnio tak się wściekłam że odczekałam 2 dni i na drugi dzień juz brykałam callana Gdzie jeździcie na narty?? Strzyżów? Babica? A może gdzieś w góry?

aż 13 dni? o ja cie kręce! masakra, ja już bym wyciągała stare ciuchy ciążowe z garderoby.... nie źle..
    wiesz ja sie nie głodzę, jem normalnie, i dzięki temu smalcówy mi sie nazbierało troche szczerze mówiąc no i przydałoby sie coś z Tym Zrobic

ale na szczęście już zaokresowałam w niedziele @ uderzyła z zwiększoną siłą :P no ale jest.... stress minął

---------- Wiadomość dodana o 15:42 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:39 ----------

wielorybku no gratuluję rewelacja!!! pamiętajcie że każde zgubione nawet 0,5 kg to już jest krok do sukcesu!!! No i życzę dalszych spadeczków... i tak po nitce do kłębuszka!!

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych,
    nigdy ich nie osiągnie"

Awatar Sabionka
    Sabionka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Halszko
    wiesz rozmawialam z ciotka pigulka i mowila,z e tak moze sie zdarzyc, ze bedzie mnie bolal ten kregoslup, pozostaje mi tylko czekanie..dziekuje za dobre slowo odnosnie mojej sytuacji z R. musze sie nad tym wszystkim powaznie zastanowic i przedsiewziac jakies kroki..

incredible87 wiesz, moze twoj maz bal sie, ze jak sobie wypije to mu sie jezyk rozwiaze i cos do kogos chlapnie a powiedz mi dlaczego ty sie dziwisz, ze szef siedzial i krecil sie blisko ciebie? moglabys sie dziwic gdyby tego nie robil super babka jestes i juz! a kawal ekstra

marcel574 wiesz, z ta waga tak juz jest, ja tez myslalam, ze mam inna niz w rzeczywistosci, dobrze ze tez dietkujesz, no w koncu trzeba pogonic reszte kiloskow, co nie? a taka obcisla kiecke to bym sobie baaaardzo chetnie zalozyla, ale to gdzies za jakies 20kg
    -+
    aTakiMalyChrupek wiesz co? z tym @ to mamy podobnie, mi tez sie co rok kolo tej daty spoznia nie wiem co w tym jest, ale tak jest no a czy jakby sie okazalo, ze bedzie flipsik to bys sie zalamala? no ja mysle, ze raczej bys sie ucieszyla a ja jeszcze bardziej a co do twojej historyjki z ta babeczka, to powiem ci, ze ja mam tez isc zamiar do pracy i mam nadzieje, ze zycie ulozy mi sie wlasnie w ten scenariusz i wogole to bardzo ci wspolczuje z tym pijusem, jak dobrze, ze byla pod reka policja, a ty bylas spostrzegawcza i mialas refleks, oj nawet nei chce myslec co by potem byly za kompikacje..no, cale szczescie rozeszlo sie po kosciach, ale co przezylas to przezylas, wspolczuje i podziwiam, ze pojechalas dalej, ja chyba bym wymiekla
    START ONZ 9.01.2010 -20KG

RESTART 21.03.2011

Awatar Sabionka
    Mieszka w
    Gdańsk

wielo_ryb fajnie, ze znow sie pojawiles a waga i tak ladnie ci spada, wiec nie marudz Kochany dzieki za dobre slowo

rysiekasia no kobieto ty normalnie serca nie masz takimi pysznosciami nas tu kusisz...mrrrr na pewno zrobie makowca przynajmniej sprobuje, ciekawe co mi z tego wyjdzie

Margaretka74oj lubimy cie lubimy, tylko ciezko tak odpisywac na wszystkie posty mam nadzieje, ze sie nie gniewasz obiecuje poprawe a co do szefa to tez mialam takiego upierdliwca..momentami mialam ochote go delikatnie mowiac "uszkodzic" a wogole to obejrzalam sobie twoje fotki, boze ale z ciebei laska, kobietko, a jak teraz fajnie wygladasz, ja na twoim miejscu juz bym sie ni eodchudzala..wygladasz cudownie, i strasznie podoba mi sie twoja sukienka..tez bym taka chciala

EjSynekKochamRap wiesz pilnuj bardzo tych kalorii, chyba nie chcesz by cie jojko dopadlo? najlepiej pierwszy no drugi posilek zjedz jakis solidniejszy kalorycznie bedzie dobrze, a 5 na przedzie na pewno bedziesz miala

---------- Wiadomość dodana o 16:06 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:57 ----------

apropos szkoda, ze mieszkamy dosc daleko od siebie, bo tak to bym podeslala do ciebie mojego tate pracuje w Enerdze, jest elektromonterem i na pradowych sprawach zna sie jak nikt inny

incredible87 kurtka fajna, tez taka chcialam kupic, ale to za rok, jeszcze pare kilo przede mna a ty to mnie zadziwiasz, juz masz prezenty? porzadki? ech dobrze bedzie jak ja chociaz w tym roku podlogi umyje nie no na pewno upieke makowca wedlug przepisu kasi ale prezenty? to juz nierealne...

kornelia84kuczek gratuluje utraty tylu kiloskow i centymetrow..efekty baaardzo ladne jak na 4 miesiace gratuluje!!!

Hermenegida wiesz tez myslalam o tym wypierniczeniu do innego pokoju jak mnie wkurzy to tak zrobie

RESTART 21.03.2011

Awatar Sabionka
    Mieszka w
    Gdańsk

kornelia84kuczek wiesz jak czytalam twoja historie z tym kolesiem to tak jakbym widziala sama siebei..matko ja tez tak mialam..spotykalam sie pare miesiecy z kolesiem i stwierdzilam, ze to nie to, ze nic nie czuje poza przyjaznia, zerwalam i pooootem to sie dzialo..tez grozby, prosby, gluche telefony, nachodzenie..masakra jakas i tez meczylam sie z tym kolo pol roku..potem sie okazalo, ze zaczal sie spotykac z moja kolezanka i ona tez po pewnym czasie z nim zerwala i tak samo sie zachowywal w stosunku do niej jak do mnie po prostu jakis psychol...

Cytat Zamieszczone przez Justyna_nj6 Zobacz posta
    Czy ktoś mógłby mi przesłać dzietę odchudzanie na zawołanie + dietę turbo na mojego maila: justyna.pellowska@wp.pl .Muszę zgubic kilka kilogramów,a myśle, że już nic na mnie nie działa.Całe życie sie odchudzam, a kilogramy ciągle wracają.
    Witaj! dietke mozesz pobrac z 96 strony naszego watku powodzenia i do dziela! w razei watpliwosci pytaj pomozemy

---------- Wiadomość dodana o 16:15 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 16:11 ----------

Cytat Zamieszczone przez aTakiMalyChrupek Zobacz posta

co do dzieci to Chrupek się nie rozmnoży, wczoraj zaokresował i dupka rzepka! a miałam już we wtorek wybrać się do gina a tak.. już nie trzeba
    eee szkoda juz myslalam, ze zostane ciocia

---------- Wiadomość dodana o 16:17 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 16:15 ----------

Kochani wymiekam...wreszcie nadrobilam weekend tak z grubsza
    nie no musze codziennie popisac do was, bo inaczej robi sie tego tyle, ze az strach..
    uciekam do obowiazkow, musze obiadek jakis skombinowac, salate pokroic i takie tam
    takze do przeczytania!! milego popoludnia!!!
    Ostatnio edytowane przez Sabionka ; 13-12-2010 o 16:49

RESTART 21.03.2011

Awatar incredible87
    incredible87 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez kornelia84kuczek Zobacz posta
    Eh ah oh, no chce jeszcze, żeby mi się 52 na wadze pojawilo...i zostało! To juz niby nie daleko, mam nadziej, że zastuj w wadze juz mi przeszedł, bo mało przez ostatni miesiąc schudłam, chociaż to podjadanie... Tylko jeszcze ten brzuch. ten fuj fuj fuj fafluch jeden niemiły paskuda a be, trzeba go wykosic, poszczuc
    Powiedz mi dziecko drogie, gdzie masz ten brzuch przy takiej wadze chyba na piętach

Cytat Zamieszczone przez marcel574 Zobacz posta
    Ja od dzisiaj znowu dietka po weekendowym obżarstwie niestety ciągły brak umiaru.
    Incredible niestety nie udało mi się dogonić suwaczka i daleko mi do niego, ale nawet jak jeszcze trochę zgubię do Świąt to i tak będzie lepiej niż teraz.
    Ja się od piątku obżeram, aż mi nie dobrze i wyrzuty sumienia mam koszmarne, zważyłam się dzisiaj w ciągu dnia i jest 56kg, chyba zrobię sobie kilku dniową dietę przed świętami (tak na wszelki wypadek), bo będzie tylko gorzej, nie chcę się spotkać z jojem..
    Dużo Ci zostało do dogonienia suwaczka? Na święta jeszcze może zrobisz z 2 tury i będzie GIT`es ?

Cytat Zamieszczone przez sylwunia2505 Zobacz posta
    U nas sypie i sypie zima na całego
    Właśnie niedawno przyszło moje hula hop z masażerem I nie zapomniałam jak się kręci hurrra A więc będę teraz totalnie zakręcona
    U nas też zasypane, na parkingu nie odśnieżone - samochody tańczą, baaa ja wyrżnełam dzisiaj jak długa Zazdoszczę umiejętności kręcenia hula hopem, mi to jakoś nie wychodzi nic a nic, nie czaje bazy, albo jakaś niewymiarowa jestem :/

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    incredible87 ja tez ostatnio mało snu ale jest nieźle nawet zdziwiona jestem swoim wigorem Ty nie podrywaj szefa wężowego chyba że wiąże sie z tym podwyżka
    Eeee tam gdzie ja bym go podrywała, nie mój typ..

Sabionka Fajnie, że zaczęłaś dietę Pomyśl, że na święta i sylwestra będziesz jak ta lala Powodzenia życzę , omijaj grzeszki szerokim łukiem!
    No i szybko dogoń ten suwaczek !

Temat Twego chłopa zakończony, jak sobie życzysz , zasuwam buzie

No to mnie uspokoiłaś, bo przyznam szczerze już zaczęłam się o Ciebie martwić i o Twoje zdrowie, jak Cię nie było w weekend to już myślałam, że może w szpitalu znowu wylądowałaś, ale na szczęście wszystko w porządku, nadal obserwuj swój ORG, tak na wszelki wypadek.

W "kupie" siła !!

Awatar incredible87
    incredible87 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez aTakiMalyChrupek Zobacz posta
    incredible87 - hihihihii,,, ejj ejjj..:P:P
    co do dzieci to Chrupek się nie rozmnoży, wczoraj zaokresował i dupka rzepka! a miałam już we wtorek wybrać się do gina a tak.. już nie trzeba
    Hehehe, a już chciałam opijać dwupaka

Cytat Zamieszczone przez Sabionka Zobacz posta
    incredible87 wiesz, moze twoj maz bal sie, ze jak sobie wypije to mu sie jezyk rozwiaze i cos do kogos chlapnie a powiedz mi dlaczego ty sie dziwisz, ze szef siedzial i krecil sie blisko ciebie? moglabys sie dziwic gdyby tego nie robil super babka jestes i juz! a kawal ekstra
    Czaruj mnie, czaruj, chcę jeszcze ...

incredible87 kurtka fajna, tez taka chcialam kupic, ale to za rok, jeszcze pare kilo przede mna a ty to mnie zadziwiasz, juz masz prezenty? porzadki? ech dobrze bedzie jak ja chociaz w tym roku podlogi umyje nie no na pewno upieke makowca wedlug przepisu kasi ale prezenty? to juz nierealne...
    No nie wszystko jest.. pierogi dzisiaj już zrobiłam z kapustą i grzybami (najadłam się farszu, aż mnie brzuch bolał) i zamroziłam na wigiliję, w meblach zrobiłam przewrót totalny, wężowy jak wrócił pytał, czy kupiłam nowe meble, a gdybyś zobaczyła jego minę jak otworzył każdą szafkę i szufladę..
    tylko wyjękał "Mi by się nie chciało".. hehe
    Jutro przewrót u córka w pokoju (zrobię jakiś remament w zabawkach i ciuchach) umyje okna (mam w planach dwa, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu), potem firanki uprać i założyć, pościel przemrozić i zmienić...
    A w środę może ciasteczek porobię...
    Wolę to zrobić teraz póki Lenek w przedszkolu.
    Dodaje sprostowanie, mam na to czas, bo nie pracuje więc Miśku, żebyś nie miała wyrzutów sumienia, że ja tu tyle robię, a Ty nic ( Ty masz odpoczywać i nie forsować się!!!). Nie pracuje, siedzę w domu, dziecko w przedszkolu, moja mama też w domu, więc razem robimy posiłki świąteczne, szybciej idzie
    Ostatnio edytowane przez incredible87 ; 13-12-2010 o 18:01

W "kupie" siła !!

Awatar Sabionka
    Mieszka w
    Gdańsk

Cytat Zamieszczone przez incredible87 Zobacz posta
    Powiedz mi dziecko drogie, gdzie masz ten brzuch przy takiej wadze chyba na piętach
    Sabionka Fajnie, że zaczęłaś dietę Pomyśl, że na święta i sylwestra będziesz jak ta lala Powodzenia życzę , omijaj grzeszki szerokim łukiem!
    No i szybko dogoń ten suwaczek !

Temat Twego chłopa zakończony, jak sobie życzysz , zasuwam buzie

No to mnie uspokoiłaś, bo przyznam szczerze już zaczęłam się o Ciebie martwić i o Twoje zdrowie, jak Cię nie było w weekend to już myślałam, że może w szpitalu znowu wylądowałaś, ale na szczęście wszystko w porządku, nadal obserwuj swój ORG, tak na wszelki wypadek.
    No wlasnie ja tez sie zastanawiam gdzie ona ten brzuch widzi? chyba powinna sobie lustro kupic
    co do mojej dietki to tez sie ciesze, ze zaczelam juz mi zle sie robilo od tego normalnego jedzenia, nie to zebym sie obzerala, ale od samego onzetowania mam lepszy nastroj
    dzieki, ze ucinasz temat mego chlopa a siebie obserwuje oj obserwuje a w weekend mnie nie bylo, bo i gosci mialam no i ten moj jakas robote w exelu robil wiec sama rozumiesz

RESTART 21.03.2011

Awatar sylwunia2505
    sylwunia2505 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lubartów

Hej Kochani!!
    Nastukaliscie stronek az milo tylko kiedy ja to nadgonie?
    no na razie Alka spi takze mam chwilke dla siebie no pewnie jakies 15 minut
    Bo najpierw musialam pare rzeczy porobic
    AAAA musze sie pochwalic dzis mam pierwszy dzien ONZ
    tadam tadam wrocilam na lono dietki, po ponad 5 miesiacach przerwy
    Dokladnie nie wiem ile waze, bo trudno zwazyc sie stojac na jedej nodze
    Ale pi razy oko teraz mam 82,5kg, wiec nie jest zle jestem pelna optymizmu
    Mam nadzieje, ze uda mi sie dokonczyc turke, bo co zaczne, to cos mi przeszkodzi

Posilki:
    1. W - bulka pelnoziarnista z ogorkiem zielonym i cebulka
    2. W - Pomarancze i manadarynki (skusilam sie na pare platkow Cheeriose karmiona przez moje dziecko )
    3. WB - tu planuje pulpety w sosie pomidorowym i salate
    4. W - jeszcze nie wiem, wyjdzie w praniu moze warzywa na patelnie, albo szpinak?
    No to gratulacje i trzymam kciuki za jak największe spadki

Awatar Sabionka
    Mieszka w
    Gdańsk

Cytat Zamieszczone przez incredible87 Zobacz posta
    Hehehe, a już chciałam opijać dwupaka

Czaruj mnie, czaruj, chcę jeszcze

No nie wszystko jest.. pierogi dzisiaj już zrobiłam z kapustą i grzybami (najadłam się farszu, aż mnie brzuch bolał) i zamroziłam na wigiliję, w meblach zrobiłam przewrót totalny, wężowy jak wrócił pytał, czy kupiłam nowe meble, a gdybyś zobaczyła jego minę jak otworzył każdą szafkę i szufladę..
    tylko wyjękał "Mi by się nie chciało".. hehe
    Jutro przewrót u córka w pokoju (zrobię jakiś remament w zabawkach i ciuchach) umyje okna (mam w planach dwa, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu), potem firanki uprać i założyć, pościel przemrozić i zmienić...
    A w środę może ciasteczek porobię...
    Wolę to zrobić teraz póki Lenek w przedszkolu.
    Dodaje sprostowanie, mam na to czas, bo nie pracuje więc Miśku, żebyś nie miała wyrzutów sumienia, że ja tu tyle robię, a Ty nic ( Ty masz odpoczywać i nie forsować się!!!). Nie pracuje, siedzę w domu, dziecko w przedszkolu, moja mama też w domu, więc razem robimy posiłki świąteczne, szybciej idzie
    No ja tez chcialam opijac flipsa a tu chala a nie chrupek..
    hehe nie ma za co ja nie czaruje, kobieto laska z ciebie i juz i nie da sie temu zaprzeczyc, trzeba by byc slepym zeby tego nie zauwazyc i na prawde uwazam, ze juz powinnas dac sobie spokoj z dietkowaniem
    ooo, ja juz myslalam, ze ty jakis terminator jestes jak bys jeszcze do tego do pracy latala, to na prawde normalnie ja tez nie pracuje, z tym wyjatkeim, ze to ja jestem przedszkolem dla mojego dziecka i tez mam tak,z e jak zaczne sprzatac i pichcic to nie moge skonczyc a na razie sie obijam :P choc niedawno wrocilam ze spaceru godzinnego tyle zajelo mi pokonanie drogi do apteki i z powrotem, co normalnie zajmuje mi to 20min ale przynajmniej sie przewietrzylam i popatrzylam jak moja mala po sniegu buszuje z tata

RESTART 21.03.2011

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów