Strona 4209 z 4555 PierwszyPierwszy ... 3209 3709 4109 4159 4199 4207 4208 4209 4210 4211 4219 4259 4309 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,081 do 42,090 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar EjSynekKochamRap
    EjSynekKochamRap jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rawicz
    Wpisy na blogu
    4

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Herme- jak narazie to wczoraj zaczełam znowu krecić hula hopem. callentics niestety nie moge sciagnac nie wiem dlaczego chyba sobie daruje i zaczne ćwiczyć to co robiłam kiedys....sporo cm z brzucha zrzuciłam na tamtych ćwiczeniach

skończyłam dzisiaj 4 dzień podstawy... jeszcze 5 i kończe 3 serie wiem że nie schudnę tyle ile powinnam bo mam @ ale i tak będe zadowolonano i w tej serii chyba nie idzie mi picie tych 2l nigdy nie miałam z tym problemu a teraz jakaś lipa.musze to ogarnąc.

Awatar centymetr
    centymetr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez Hermenegida Zobacz posta
    LadyShadowFlame ku..wa skasowałam sobie długiego posta do Ciebie..
    Brzuszki nauczysz się robić nie bój żaby Ja tych normalnych robie już 100 tych z jedną wyprostowaną nogą robie po 50 a tych z dwiema nogami w górze 35 (ostatnio dodałam 5 sztuków więcej )
    Jesli chodzi o machanie jedną noga zgiętą to robię poprawne 100 a jeśli chodzi o wyprostowana to na początku wcale jej nie podniosłam teraz robie 70 ale takie kaleczone jeszcze A zakwasy lubię i to bardzo znaczy się że się dzieje
    Podziwiam Cię jeśli chodzi o wiarę w ludzi.. też ją posiadam ale nie taką.. zreszta ja nie mam szczęście do ludzi (nie do wszystkich żeby kogoś nie urazić) dybym gdzies do kogoś pojechała to pewnie albo by mnie ktoś zgwałcił albo pobił o ile nie zabił przyciągam psycholi i agresory
    Też jakoś na te świeta nie cieszę się na to całe jedzenie i na to uczucie pełna normalnie poprzestawiało mi się we łbie

nie wiem jaki masz kolor włosów jak chcesz zobaczyć mój to wejdź do mojej galerii ja sobie robie akie ciapki czerwone na głowie z takiego mega intensywnego czerwonego koloru tylko że ja robię to u fryzjera jak Ci się marzy idź do jakiegoś dobrego powiedz co chcesz i zapytaj czy się da
    Herme może i przyciągasz psycholi itd...ale jesteś mega zabawna i szalonazawsze jak czytam twoje posty to się usmieje po pachy ten też mnie rozśmieszył"ciapki czerwone na głowie"

Awatar centymetr
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez LadyShadowFlame Zobacz posta
    Pijusiam Kawę:P Więc zapraszam chętne do wspólnego Picia.

Margaretka74
    Cieszą takie spadki co nie? U mnie dziś zawyżka, ale wczoraj zaszalałam z otrębami, bo kupiłam inne niż z Sante, i były co najmniej dziwne, bo takie dosyć duże xD
    Ale nie martwię się, bo Wiem, że jutro pewnie spadnie
    Będę trzymać za Twoje spadki na DUKANIE! Tylko nie zapominać bardzo dużo pić!!

Halszko, od Kiedy siedzę z dziećmi, też wszystko przez allegro kupuję, ale to nie jest dobre, w przypadku kupowania butów xD Kupiłam buty, które miały być na mnie dobre i co? Okazuje się że są za wielkie.... Ale Fajnie że Tobie się zakupy udały Aż mi się mordka cieszy

---------- Wiadomość dodana o 08:20 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:16 ----------

I zapomniałam dodać dziewczynki

O mnie to się tylko martwić trzeba Ja mam coś nie tak z głową... Dlaczego?

Chcę jechać do Faceta, którego aktualnie znam tylko przez internet aż około 650km ode mnie! I TUTAJ NAJWAŻNIEJSZE: W TAKĄ ZIMĘ I MASAKRĘ!!! xD

Ale przecież muszę go jakoś poznać, a niewiele mi by pomogło spotkanie się w połowy drogi, bo co z tego że on przyjedzie gdzieś tam i ja gdzieś tam... Za drogo. A DO mnie nie wyjdzie, bo u mnie nie ma gdzie nocować.

Ale co tam Raz się żyje i trzeba wykorzystać to życie jak najpełniej

Tarot ( którym zaczęłam się bardziej interesować niedawno) mówi, że wrócę do domu
    ALE NIKT NIE TWIERDZI ,ŻE MASZ COŚ Z GŁOWĄ NIE TAK ,TYLKO DLATEGO ,ŻE CHCESZ JECHAĆ NA TO SPOTKANIE PO PROSTU SIĘ MARTWIMY ,WIESZ JAK TO JEST...NNIE TWIERDZĘ ,ŻE FACET JEST JAKIMŚ ZBOCZUCHEM I ZROBI CI KRZYWDĘ ,BO GO NIE ZNAM I MOŻE JEST SUPER KOLESIEM,ALE W DRODZE MOŻE CI SIĘ COŚ STAĆ ALE Z DRUGIEJ STRONY GDYBY CZŁOWIEK TAK STRASZNIE NA SIEBIE UWAŻAŁ I REZYGNOWAŁ ZE WSZYSTKIEGO TO Z ŻYCIA BY NIE SKORZYSTAŁ POWODZENIA ŻYCZĘ MOŻE JAK BĘDZIESZ U KOLEGI TO DASZ ZNAĆ CZY DOJECHAŁAŚ BEZPIECZNIE,JEŚLI NIE BĘDZIESZ ZAJĘTA CZYMŚ INNYM,LUB KIMŚ INNYM

Awatar centymetr
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez emanuell Zobacz posta
    dzieki za odpowiedz centymetr czy mozesz mi powiedziec o ktorej godzinie jesz ostatni posilek i co potem robisz jak jestes glodna bo ja klade sie spac pozno ok 11 -12 a jesli chodzi o posilki to nie wiem czy sa male bo besposrednio po posilku nie odczuwam glodu tylko za jakas godzine chce mi sie jesc a trzeba zrobic przerwe trzygodzinna.
    ja ostatni posiłek jem o 18.00 i idę potem spać ok 21.00 lub 22.00 ,po kolacji żadko jestem głodna,ale jak się zdaży że chce mi się jeść to popijam wodę ,jak to nie pomaga to robię sobie ciepłą herbatę z sokiem malinowym i cukrem wiem ,że na noc słodkości nie powinno się pić i jeść ,ale taka herbata zapełnia mi żołądek i nie czuje głodu

ty natomiast kładziesz się o wiele puźniej,więc... Myślę ,że kolacje możesz zjeść o 18.00 ,a ok 2 - 3 godziny puźniej możesz zrobić sobię ciepłą herbatkę i do tego schrupać kilka sucharków możesz je moczyć w herbatce jeśli lubisz,wtedy napełnisz szybciej żołądek i zjesz mniejteraz w sklepach są takie bez cukroweMIĘDZY POSIŁKAMI TEŻ MOŻESZ WYPIĆ HERBATĘ Z SOKIEM ,WTEDY OSZUKASZ ŻOŁADEK ,ALE JUŻ BEZ SUCHARKÓW
    Ostatnio edytowane przez centymetr ; 16-12-2010 o 09:40

anulka91in jest nieaktywny Nowy na forum

Witam drogie Panie czy mogla bym prosic o ta diete
    moj email [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z gory serdecznie dziekuje

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Na początek podzielę się z Wami czymś ładnym można wykorzystywać
    By Cię dotykać, deszczem się stanę, by spływać tysięcami pocałunków po Twych policzkach, zaklęta w małe kropelki.

Cytat Zamieszczone przez incredible87 Zobacz posta
    Babiu, Ty to jesteś taka psuja, jak Tymek z przedszkola, nie mam do Was siły ale się uśmiałam !
    Dzieci to potrafią czasem tak coś pieprznąć że masakra
    Co Twoja mama z tymi ciachami robiła że je spaliła?
    Nie rób zmian urodzinowych dla córki tylko im powiedz ze mają się dogadać bo są dorośli.. niech "zagryzą" i "zacisną" co trzeba i zrobią to dla "córka"!!
    Ja nie hoduję paznokci i nie mam do nich zdrowia zresztą lubię obgryzać noi ogólnie jest mi wygodniej chodzić do kosmetyczki a chodzę co 5 tygodni i płace 60 zl a to nie wiele a włosy robie średnio 2 lub 3 razy w roku i tak poprostu celuje na święta zresztą jadę na wioskę a tam "patrzą" a ja lubie jak ich szlak trafia plotkary zakichane
    kornelia84kuczek polecam Ci jeśli chodzi o fryzjera to Loreala na dąbrowskiego p. Marzenkę i na żwirki i wigury
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    polecam Marysię właścicielkę zakładu jeśli chodzi o obcinanie to jest super jeżeli chodzi o koki itp to niestety nie bo jak ona mówi nie lubi jest tam też Justynka która robi paznokcie tam jest galeria te przedostatnie z czarną końcówką to moje
    noi jest jeszcze taki gość koło Zusu którego bardzo chwalą ale u niego nigdy nie byłam
    A kiedy się siostra umówiła?

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Mieszka w
    Rzeszów

Halszka1000 no to faktycznie cena kurteczki przystępna ja boję się ciuchów zamawiać na allegro potem się okaże że coś za duże albo za małe.. ale inne rzeczy zamawiam tylko na allegro też nie lubie czapek z tego samego powodu ale nachodzi mnie na ta taką z tymi klapkami na uszach
    Cytat Zamieszczone przez Margaretka74 Zobacz posta
    "żebyście nie były zaskoczone i nic nie planujcie na sobotę bo do roboty trzeba przyjsc"
    współczuje na prawde ja przed świętami mam wolne ale teraz mam trochę wyrzuty sumienia bo koleżanka będzie mieć pewnie albo zapieprz albo umrze z nudów jedno z dwóch życzę jej nudy
    Cytat Zamieszczone przez wielo_ryb Zobacz posta
    Całe szczęście że ja w soboty nie pracuje... ale za to ZERO wolnego między świetami a nowym rokiem..... masakra jakaś
    ja pracuje ale co drugą sobotę i nigdy nie robię nadgodzin tego dnia (poprzednie lata się nie liczą byłam głupia) a między świętami to kwestia ustalenia z koleżanką w pracy bo nadgodzin w cholere
    Cytat Zamieszczone przez LadyShadowFlame Zobacz posta
    Tarot ( którym zaczęłam się bardziej interesować niedawno) mówi, że wrócę do domu
    byle nie w worku

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez Margaretka74 Zobacz posta
    oOj cieszą,cieszą dziś kolejny i jest teraz tadam 65,8

Awatar asiula82
    asiula82 jest nieaktywny Nowy na forum

Wink Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Witam dawno mnie tu nie było mimo ze dieta poszla na bok hehe to i tak cos schudlam od nowego roku znow biore sie za siebie ostro dalej moj cel dojsc do 70 kg

Mieszka w
    Rzeszów

kornelia84kuczek aaa za takie pieniążki możesz spokojnie zwężać Trzymam kciuki by mimo spadku wagi "donice" zostały takie same
    Ja ogólnie lubie czarny kolor noi może jeszcze fiolet.. próbowałam zastosowywać inne kolory ale źle się czuję.. ewentualnie mogę mieszać coś z czarnym
    Ja pracowałam w zawodzie pół roku jak jedna osoba poszła zostawać rodzicielką potem miałam za 3 miesiące wskoczyć na miejsce kobiety która szła na emeryturę ale po miesiącu zaczęła mnie krew zalewać i poszłam szukać czegoś dostałam tutaj umowę próbną na 2 miesiące stwierdziłam, że dobrze się składa i zaczęłam pracować stwierdziłam że jak mi się nie spodoba to po dwóch miesiącach mam prace w MOPS ale mi się spodobało dałam znać że w MOPSie nie będę pracować i jestem tu już chyba 4 lata ale tęsknie czasem strasznie i troszkę żałuję lubiłam ten zakręcony świat..
    Jesli chodzi o pracę w "tych" miejscach to trzeba mieć straszne znajomości albo zajebiste szczęście (a ja już pisałam że miałam go jeśli chodzi o prace nie mało) i dlatego tak czasem pluję sobie w brodę że nie wykorzystałam szansy
    Ja też swój rower trzymałam na klatce schodowej na 3 piętrze i zarąbali w nocy!! A nawet nie chce mi się o tym pisac bo mi przykro jeszcze
    Cytat Zamieszczone przez EjSynekKochamRap Zobacz posta
    Herme- jak narazie to wczoraj zaczełam znowu krecić hula hopem. callentics niestety nie moge sciagnac nie wiem dlaczego:
    zarejestrowałaś się? wiesz może poszukaj na innym chomiku wpisz w google "callanetics chomikuj" i wyskakuje tego pełno

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów