Strona 4249 z 4555 PierwszyPierwszy ... 3249 3749 4149 4199 4239 4247 4248 4249 4250 4251 4259 4299 4349 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,481 do 42,490 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Hermenegida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Margaretka74 Zobacz posta
    Ale nic to,co się komplementów nasłuchałam,aż się zawstydziłam
    Aha i mam 2 sukcesy:namówiłam mamę i brata na dietę
    no to świetnie masz teraz motywacje bo się nasłuchałaś fajnych rzeczy i będziesz motywowała innych swoim przykładem
    LadyShadowFlame ale miałaś pokręcone święta a wszelkimi boleściami rodzinnymi sie nie przejmuj to chyba wszystkim się żale włanczają na święta bo większa publika
    Jak tam callanetics?
    Cytat Zamieszczone przez Koko999 Zobacz posta
    Austriaka przywiozę
    to trzymam ckiuki za ten przewóz przez granicę
    Cytat Zamieszczone przez incredible87 Zobacz posta
    Tak są zawyżone o ok. 2 rozmiary czyli jak się nosi 40 to trzeba wsiąść 38 lub nawet 36
    tylko co w przypadku kiedy chce się wziąść rozmiar 38

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Mieszka w
    Rzeszów

apropos hej ale sie zaszyłaś na świeta ja już wszystko nadrobiłam Hmm 3 kiloski Gdzieś Ty to wsadziła Moja @ przyszła na Wigilie

Obecnie waga wacha się od 59-60 ale suwczka nie zmieniam żeby pokazać że można. Musiałam przytyć ponieważ źle wyglądałam z tamtą wagą Obecnie nie jestem na diecie tylko ćwiczę...

Awatar wielo_ryb
    wielo_ryb jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez centymetr Zobacz posta
    wielorybku i jak z tą kanapą? dojechała?
    No niestety nie dojechała ponoć jakiś problem ze skórami.... poinformuję (i dodam zdjęcie) jak już się ustawi.....

Mieszka w
    Rzeszów

Ah..studniówka, matura...kiedy to było????Jakieś 15 kg temu
    u mnie 11 kilogramów temu (licząc że teraz mam 60)
    Halszko,ja też zamawiam w Bon prixie teraz czekam na sukienkę i buty..
    no ciekawa jestem.. A jaką sukienkę zamawiałaś? Nie bałaś się butów zamawiać? Kurde nie wiem czy bym umiała tak bez zmierzenia
    A teraz news spadło 0,5 kg
    szczęściara możesz jutro zacząć jeść na nowo Choelera chyba znowu się sylwkiem zaczynam nakręcać mam nadzieję że wężowy lepiej się czuję
    Nie martw się,kochana,teraz mniej piszemy to szybciej nadrobisz
    no już powoli kończe normalnie zawiedziona jestem

Jeśli chodzi o premie i szefa to mój wezowy w poprzedniej pracy miał tak samo jak go nie było to nie miał kasy i później już nie dostawał.. Zajebiaszczo co?? A w całej firmie mogę powiedzieć z ręką na sercu że najsumienniejszy człowiek był!! Sprawiedliwość..

emanuell – oj tam jeden kilogram na świętach to nie tragedia  niestety kiedyś kiogramów było mniej i sama się zastanawiam tak naprawdę dlaczego czy ja byłam chuda bo byłam młoda i miałam lepszą przemianę materii czy może przez to że cały czas gdzieś mi się śpieszyło i nie miałam czasu jeść 
    Cytat Zamieszczone przez Halszka1000 Zobacz posta
    Bluzki z Bon Prix dobrze się noszą i nie mechacą się ani nie zmieniają koloru
    mi się tam strasznie duzo rzeczy podoba ale nie odważyłam sie kupić bo właśnie boje sie najbardziej rozmiarówek

Mieszka w
    Rzeszów

No ja nie powiem, myślę, że wykształcenie mi da satysfakcję.
    szczerze powiedziawszy to wykształcenie miało mi dac prace a pracuje zupełnie gdzie indziej bo w sekretariacie szkoły a jestem pracownikiem cosjalnym pracowałam juz nawet w hurtowni farmaceutycznej to dopiero cyrk ale chcieli ze mnie zedrzeć kasę więc się zwolniłam

Mój wężowy jest mgr inż + dodatkowe różne kwalifikacje, z ogromną ambicją .. mówi, że chce się dalej szkolic i uczyć, ale niestety pracodawcy nie są chętni na wysyłanie swoich pracowników
    a jak się wężowy orientował to i owszem potrzebują, ale za jakie zarobki no proszę Was.. ?
    Mieliśmy z wężowym iść jeszcze na studia razem ale właśnie chodzi o to że jak potem dowiadujemy sie jak płacą za takie stanowiska to poprostu ręce nam opadły Taka Polska nasza wiem są wyjątki jak np. syn Halszki ale to wyjątki tak na prawdę nikt nie ma lekko..

Jaja sobie ludzie chyba robią.. jak po studiach nie znajdę pracy to trudno wyjedziemy
    Tak trzeba się cenami produktów dostosować do UE , to niech teź dostosują pensje do UE, to pogadamy...
    Wybacz Herme, kurcze, ale się zdenerwowałam
    spoko denerwuj się bo jest na co.. jeszcze 8 miesięcy temu sama chciałam wyjechać miałam już mieszkanie i znajomych którzy pomogli.. ale właśnie facet u którego wężowy pracował po południu wystraszył sie że odejdzie mu dobry pracownik i dał mi 40 % udziałów.. więc z jednej pracy zrezygnował oddał sie jednej przynajmniej jest w domu o ludzkich porach.. powiem jednak że narazie przędziemy cienko nic nie możemy odłożyć ale duzo włożyliśmy w tą firmę poczekamy zobaczymy..
    EjSynekKochamRap dobrze że Twój facet się martwi o Ciebie to cudowne tylko uważaj żeby Ci to kiedyś bokiem nie wyszło bo zacznie sie bać jak będziesz śmieci wynosić żeby się poprostu nie przerodziło w coś "chorobliwego" wybacz ale ja już miałam dwa takie przypadki może nie koniecznie "zamartwiczy" ale też "przesadzaczy" na początku było fajnie ale potem zaczęłam się już bać
    pala140 wszyscy są czymś przepełnieni a jutro powtórka z rozrywki
    Cytat Zamieszczone przez emanuella Zobacz posta
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    podejrzewam ze miałabys 1 lub góra 2 dni uderzeniówki. przyznam ze kusi ten dukan kusi
    zrobiłam na tej stronie własnie no cholernie mnie kusi na prawde
    Już tydzień mija kurna, aja dalej krzypie i katar doszedł, no ale nie ma siły taka oto pójdę na sylwestra..
    moja biedna tylko córka nie zaraź a wężowy lepiej ? Co Ty w ogóle na to przeziębienie jesz?

Mieszka w
    Rzeszów

a pizzą się nie przejmuj,ja nie jestem na diecie ,dopiero po nowym roku zacznę kolejną turę
    nie przejmuję się taka dobra była że matko... po Nowym Roku będzie nas sporo
    EjSynekKochamRap jesteś z dobrej epoki nie wiem czemu nie możesz ściągnąć..
    porąbanę to jest! jak nie ma wykształcenia to nikt nie zatrudni bo za głupi! jak ma wykształcenie i jest dobry ,to też nie zatrudnią bo jest za dobry!!jak nie ma doświadczenia to też przyjąć nie chcą ,ale jak do cholorery ktoś ma zdobyć to doświadczenie skoro nikt nie chce mu dać szansy???
    moja koleżanka bardzo długo szukała pracy była po bardzo dobrej szkole i nie mogła znaleźć.. Pewnego dnia sie zdenerwowała i do któregoś pracodawcy wyskoczyła: "ale ja mam skończoną ....." a facet na to: "że co go obchodzi że ona ma szkołę jak ona nie potrafi pracować bo nigdy nic nie robiła"..
    EjSynekKochamRap życze Ci takich porannych smsów do końca życia i jedne dzień dłużej
    pilates z tego co wiem to forma ćwiczeń na piłce takiej dużej,takie wyginanie się ,ćwiczenie na macie itd...ale nie jestem pewna ,wiem tylko że piłka na pewno tam jest
    Wiesz co z tego co czytałam to ten człowiek wymyslił najpierw ćwiczenia rozciągające na macie bez niczego potem już jak weszły te wszystkie sprzęty to zmodyfikował te ćwiczenia .. a o piłce nic nie wiem nie wdrożyłam się szczerze powiedziawszy lubie tego swojego callana już 21 h za mną ćwiczeń
    Kiteczna nie ma obok Ciebie większego miasteczka gdzie mogłabyś zarabiać lepsze pieniążki?
    tirze na tym tirze było napisane moje nazwisko"Kołoczek" !!! NO MYŚLAŁAM ,ŻE PĘKNE ZE ŚMIECHU
    proste.. to był Twój tirolog i poprostu Cię zaczepił
    to czemu nie ma po polsku? może i ja bym sobie przeszła na dukana HERME gdzie zrobić ten test?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez Hermenegida ; 30-12-2010 o 14:12

Mieszka w
    Rzeszów

centymetr strasznie mi przykro z powodu straty pracy.. Znajdziesz cos innego lepszego zobaczysz, zresztą Twój mąż jako tako zarabia to dacie radę .. sama popatrz na swoje życie że to tylko praca a jakie tragedie ludziom się przydarzają.. Strasznie współczuje Twojej koleżance nawet nie jestem wstane wyobrazić sobie jak ona się czuje Myślę że powinnaś napisać do niej zapytać czy jej czegoś nie trzeba i w ogóle.. wiesz sa ludzie którzy potrzebując samotności i ludzie którzy w takich momentach nie chcą być sami albo wydaję im się że musza być sami a pragna drugiego człowieka.. Napisz niech wie że może na Ciebie liczyć.. Straszne naprawde
    Cytat Zamieszczone przez emanuella Zobacz posta
    patrząc jakie ludzie mają tragedie(chocby przyklad twojej kolezanki) człowiek nabiera pokory i widzi ze jego problemy nie sa takie wielkie jakby mogło mu sie wydawac...
    lepiej bym tego nie ujęła na prawdę.. moja siostra juz 2 razy straciła dziecko którego oboje z mężem tak strasznie pragnęli nawet nie wiecie jak wiele to we mnie zmieniło jak wiele uczuć i odczuć i w moim maleństwie też normalnie widzę to..
    Cytat Zamieszczone przez EjSynekKochamRap Zobacz posta
    Herme-gdzie można znaleźć dietke haya?można ją gdzieś nielegalnie ściagnąć?:P:P
    ona nie jest taka jak ONZ czy TURBO to sposób jedznia

Nasze życie - Nasza Dieta ONZ i TURBO - Grupy Wsparcia Dieta.pl

tu masz taki spis zrobiony prze LAdy poczytaj

Awatar EjSynekKochamRap
    EjSynekKochamRap jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rawicz
    Wpisy na blogu
    4

Herme-dziekuje Ci bardzo:* a jeśli chodzi o mojego lubego to mam nadzieje ze nie przerodzi to sie w chorobliwe zapobieganie wszystkiemu.Już i tak jest o mnie zazdrosny tak że hoho...na szczescie teraz jest lepiej ,ale na poczatku to było przesadne

Awatar emanuella
    emanuella jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Herme!!! ale jeteś dzisiaj produktywna)) a w jakiej szkole pracujesz??

---------- Wiadomość dodana o 14:33 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 14:33 ----------

Cytat Zamieszczone przez EjSynekKochamRap Zobacz posta
    Herme-dziekuje Ci bardzo:* a jeśli chodzi o mojego lubego to mam nadzieje ze nie przerodzi to sie w chorobliwe zapobieganie wszystkiemu.Już i tak jest o mnie zazdrosny tak że hoho...na szczescie teraz jest lepiej ,ale na poczatku to było przesadne
    nie martw sie TO im z czasem mija sama nie wiem czy stety czy nie:P

Mieszka w
    Rzeszów

incredible87 ja nie chce fałszować wyników chociaż myślałam o tym żeby tak ze 3 kilo sobie dodać i zobaczyć co będzie tylko wyświetliła mi sie informacja taka na stronie że jak chce sfałszować to na własną odpowiedzialność to robię
    Cytat Zamieszczone przez kornelia84kuczek Zobacz posta
    No to tak jakby zaczątki żołądkowej, bo oni mieli bóle brzucha i co chwile na kibelek i albo qpa abo paw. I tak cały dzień. I takie śmiszne bulgotanie w żołądku, jakby w rurach woda się kotłowała i ciach na kibelek
    ja wiem że to nie jest śmieszne jak się to maale tak patrząc z boku to masakra
    Ostatnio edytowane przez Hermenegida ; 30-12-2010 o 14:57

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów