Strona 4299 z 4555 PierwszyPierwszy ... 3299 3799 4199 4249 4289 4297 4298 4299 4300 4301 4309 4349 4399 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,981 do 42,990 z 45548
Like Tree1Lubią to

Wątek: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

Awatar EjSynekKochamRap
    EjSynekKochamRap jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rawicz
    Wpisy na blogu
    4

Domyślnie Odp: ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE- pomocy!

centymetr-na ONZ nie wolno kukurydzy? o kurcze... a ja dzisiaj zjadłam troszke...i ostatnio też...no trudno uczymy sie na błedach...pomimo tej kukurydzy i tak mi waga poleciała

Awatar centymetr
    centymetr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez EjSynekKochamRap Zobacz posta
    centymetr-na ONZ nie wolno kukurydzy? o kurcze... a ja dzisiaj zjadłam troszke...i ostatnio też...no trudno uczymy sie na błedach...pomimo tej kukurydzy i tak mi waga poleciała
    no kukurydza ma dużo skrobi nie wolno,ale jeśli to było trochę to katastrofy nie ma ,jednak nalezy jej unikać...a do tej sałatki wchodzi dużo kukurydzy!w spisie produktów na onz nie ma nic wspomniane o kukurydzy,ale tak jak piszę kukurydza jest kaloryczna i ma skrobię!

---------- Wiadomość dodana o 21:12 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 21:04 ----------

a gdzie się podziała "Pozytywna" ??? a ciekawe jak tam Sabionka??? a Halszka1000 gdzie?????
    Ostatnio edytowane przez centymetr ; 23-01-2011 o 21:06

Awatar EjSynekKochamRap
    Mieszka w
    Rawicz
    Wpisy na blogu
    4

centymetr=dziekuje za odp.a jak jest z groszkiem z puszki?

---------- Wiadomość dodana o 21:22 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 21:21 ----------

a samaniewiem i koko gdzie? ostatnio nas mało na tym forum...a Incredible? halo gdzie sie podziałyście?

Awatar centymetr
    centymetr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Wpisy na blogu
    2

centymetr=dziekuje za odp.a jak jest z groszkiem z puszki?

---------- Wiadomość dodana o 21:22 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 21:21 ----------

a samaniewiem i koko gdzie? ostatnio nas mało na tym forum...a Incredible? halo gdzie sie podziałyście?
    GROSZEK TO CHYBA TEŻ Z OGRANICZENIEM WIEM ,WIEM ,JA TEŻ GO LUBIĘ ,CZASEM GO JADŁAM ,ALE RZADKO,WAGA SPADAŁ WIĘC TROCHĘ MI NIE ZASZKODZIŁO,ALE JA MUSIAŁM UWAŻAĆ BO JAK JUŻ ZACZEŁAM JEŚĆ TO BEZ OPAMIĘTANIA ,DLATEGO MÓJ m ZAWSZE ZJADAŁ WIĘKZOŚĆ Z PUSZKI A JA RESZTĘ ŻEBY NIE WCIĄGNĄĆ CAŁEGO JA UWIELBIAM GROSZEK

Awatar EjSynekKochamRap
    Mieszka w
    Rawicz
    Wpisy na blogu
    4

ja też lubie groszek dlatego ostatnio kupiłam puszke groszku i puszke kukurydzy i robiłam sałatki

Awatar wielo_ryb
    wielo_ryb jest nieaktywny Znany na forum

Wieloryb-bardzo sie ciesze z Twojego spadku wagi ważyłeś się już ?:> przyznaj sie no:P
    dzisiaj rano było sporo poniżej 120 wiec jest super. szczegóły we środę....

---------- Wiadomość dodana o 22:17 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:14 ----------

ja też lubie groszek dlatego ostatnio kupiłam puszke groszku i puszke kukurydzy i robiłam sałatki
    Powiem wam że z warzyw to ja tylko wywaliłem ziemniaki. Resztę jem normalnie, Uwielbiam kukurydzę, fasolę, marchewkę więc je jem.

Gdyby zastosować tylko te które proponują na oryginalnej ONZ to byłoby to nie do wytrzymania.....

Awatar EjSynekKochamRap
    Mieszka w
    Rawicz
    Wpisy na blogu
    4

wielorybku-no to gratuluje brawo brawo brawo oby tak dalej

---------- Wiadomość dodana o 22:21 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:20 ----------

właściwie to masz racje. ja też sie nie ograniczam aż tak bardzo a kg lecą... słodkie tez jem...mało ale jem i chudne pomimo to

Awatar wielo_ryb
    wielo_ryb jest nieaktywny Znany na forum

wielorybku-no to gratuluje brawo brawo brawo oby tak dalej

---------- Wiadomość dodana o 22:21 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:20 ----------

właściwie to masz racje. ja też sie nie ograniczam aż tak bardzo a kg lecą... słodkie tez jem...mało ale jem i chudne pomimo to
    No dokładnie było 117,4
    ja słodkiego nie jem..... nie przepadam..... wolę browarka wieczorkiem i ten się przydażył...
    dzis jednak zjadłem kawałeczek tarty z jabłkiem....

Awatar EjSynekKochamRap
    Mieszka w
    Rawicz
    Wpisy na blogu
    4

ja słodkie uwielbiam...wrecz jestem od niego uzależniona browarka owszem tez lubie i jakos sobie nie żałuje tych rzeczy jak jest okazja...ale bez przesady...ładnie Ci waga spadła...a jeszcze zostały 3 dni na pewno zleci jeszcze

marcel574 jest nieaktywny Znany na forum

Witam wszystkich
    długo mnie nie było ale nie z własnej winy 23 grudnia padł mi laptop (podobno płyta główna) akurat na Święta nie zdążyłam wam złożyć życzeń świątecznych więc chociaż Wszystkiego naj naj w Nowym Roku lapta jeszcze nie naprawiłam, teraz siedzę przy jakimś archaicznym kompie który ledwo chodzi ale dobre i to, mam do przeczytania jeszcze 60 stron, pozdrawiam wszystkich i czytam dalej bo bardzo jestem ciekawa co u was

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów