Strona 1 z 113 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1123

Wątek: Huston, mamy problem...

Awatar lola2lola
    lola2lola jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

Domyślnie Huston, mamy problem...

Witam po ogromnej przerwie... Wracam i walcze dalej Po krotce przypomne kilka faktow osobie:
    1. Mam na imie Karolina, mam 25 (jeszcze ) lat i mieszkam w Gorzowie
    2. Za soba mam zgubione 40 kg
    3. Po 6 miesiecznej przerwie wracam na forum diety.pl i mam 10 kg do zrzucenia
    4. Jestem fanka fitnesu i silowni
    5. I... fanka jedzenia :P

Wychodzac ze 110 kg zywej wagi w styczniu 2007 do sierpnia tegoz roku stosowalam zawsze skuteczna diete ŻP (żryj polowe)... Do tego sporo sie ruszalam i w sierpniu 2007 wazylam 72 kg. Pozniej udalo mi sie zejsc do 66 kg i tak udawalo mi sie trzymac do minionych wakacji... Pozniej poznalam mojego mezczyzne, zamieszkalismy razem i zaczela sie rownia pochyla... Gotowanie dla Mojego Skarba, wspolne posilki, przegryzanie wieczorem roznych pysznosci, piwko do filmu, itd.... Do tego wyjazdy do jego rodzicow, gdzie zawsze jest jakies ciacho a do tego wiejskie powietrze i ... Na Wielkanoc 2009 na wadze bylo 74 kg... Teraz udalo mi sie zejsc do 70 kg. I dalej chce sie odchudzac, zeby osiagnac moje odwieczne marzenie - 60 kg.
    Co robie? Hmmm... Zaczne od tego, czego nie robie :

* Nie jem bialego pieczywa, jesli mam chcice wielka wtedy pozwalam sobie na kromke chleba orkiszowego,

* Nie jem smazenizny, mimo, ze Mojemu Skarbowi w dalszym ciagu smaze

* Nie jem ziemniakow - to akurat nie jest jakims wyrzeczeniem, bo po prostu za nimi nie szalalam nigdy... Ale fryteczki lubie... :P

* Nie lacze bialek z weglowodanami - a przynajmniej bardzo sie staram

* Ograniczam slodycze... Wiem, ze powinnam napisac, ze wcale ich nie jem, ale nie chce zmyslac... Od swiat faktycznie ich nie ruszylam, ale to dlatego, ze w Swieta wciagnelam nieziemskie ilosci sernika i karpatki :P

* Nie uzywam cukru, za to czasem slodze slodzikiem

A teraz to co robie:

* Duzo pije - wody nie lubie za bardzo, ale za to pije herbate zielona, czerwona i czasem kawe

* Jem duzo otrebow - zytnich i owsianych, czasem pszennych (maja dla mnie dziwny smak) i zarodki pszenne (tez dziwnie smakuja, ale maja bogactwo skladnikow odzywczych, wiec warto)

* Rano pamietam o sniadaniu, nie jakims wieeeelkim, ale lepiej sie czuje jesli cos wzuce do brzuszka

* Staram sie wazyc, to co jem i obliczac ilosci spozywanych kalorii

* Zapisuje to co jem

Nie mam jakiegos okreslonego czasu, na zrzucenie tych 10 kg... Nie pogniewam sie jesli stanie sie to do sierpnia (wtedy idziemy na wesele), ale nie jest to przymus...

Juz raz udalo mi sie schudnac razem z dieta.pl i tym razem mam nadzieje, ze tez tak bedzie. potrzebuje wsparcia... Wtedy jest jakos latwiej... No i SYSTEMATYCZNOSC ale teraz mam kompa w domku i moge pisac i pisac - wtedy bylo z tym sporo komplikacji
    Nigdy się nie poddam... Upadam, ale zawsze wstaję... W końcu jestem wojownikiem!!!
    tu jestem: Huston, mamy problem... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    [/url]

Iris_Iris jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Huston, mamy problem...

Witam serdecznie

Na początek gratuluję sukcesu....Zejście ze 110kg do 70....to ogromny wyczyn

Awatar lola2lola
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

Doslownie OGROMNY Ale warto bylo... Teraz komfort zycia jest nieprownywalny... Ale apetyt rosnie w miare jedzenia Teraz chce dojsc do 60 kg...
    Nigdy się nie poddam... Upadam, ale zawsze wstaję... W końcu jestem wojownikiem!!!
    [/url]

martita17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Dzierżoniów

tez bardzo chce pogratulowac, ogromna roznica! moze wrzucisz fotki z przed i po, zeby zmotywowac inne dziewczyny? musisz miec bardzo silna wole.. jak tyle juz osiagnelas to 10 kg pojdzie latwo

Awatar lola2lola
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

Dzis mialam taki dzien, ze nic tylko sie zamknac w domu, polozyc na lozku, naciagnac koc na glowe i nie ruszac sie do jutra...

Potluklam kupe rzeczy (sloiki, szklanki...) i na dodatek zalalam sasiadke z dolu... No maskra... :\

Teraz siedze i staram sie przypomniec sobie co dzis zjadlam...

- SNIADANIE: 6 lyzek otrebow zytnich ze 150 g jogurtu naturalnego i cynamonem
    - II SNIADANIE: pol jablka
    - 2 porcje barszczu instant (ciagle mi zimno)
    - OBIAD: omlet na parze (1 jajko, 4 lyzki otrebow zytnich, troche wody, 2 tabletki slodziku i lyzka kakao)
    - 2 kawy ze slodzikiem i mlekiem 0,0%

Co bedzie dalej zobaczymy... Jestem przed okresem i tak mi sie chce slodkiego, ze poezja... A mam w szafce, w kuchni draze kakaowe :P
    [/url]

Awatar lola2lola
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

Fotki dodawalam na starym formum... Wtedy mialam swoj watek w 20 kg i wiecej... Teraz postaram sie cos tutaj wkleic, ale nie wiem co znajde z okresu "przed"

Ale ze mnie swintuch... Zapomnialam!

Dziekuje za odwiedziny!! :P Powinnam to zrobic wczesniej... :P
    [/url]

Awatar lola2lola
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

No wlasnie te ostatnie kiloski nie chca zejsc ze mnie.... Poprzednio doszlam do 66 i ... zatrzymalam sie i koniec... Umarl w butach... Ale tym razem baaaaardzo, bardzo chce!! poza tym juz raz mi w oczy zajrzalo jo-jo... 74 kg i wszystkie ciuchy staly sie dziwnie ciasne... teraz juz dochodze do siebie
    Ciekawe kiedy w koncu zobacze na wadze 6 z przodu... Nie widzialam jej od stycznia... gdzies mi uciekla i nie chce wrocic... ;P
    [/url]

martita17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Dzierżoniów

szosteczka wroci nie martw sie ja tez tak dlugo mialam siodemke z przodu, ze zapomnialam jak to jest z szostka troche samozaparcia i sie pojawi

Awatar Westalka
    Westalka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Witaj Lola

jestem pod ogromnym wrażeniem!! Do tego podziwiam, że się nie dałaś joju trzymam kciuki

Awatar lola2lola
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

Hihihihi... Samozaparcie?? To u mnie latwiej o zaparcie niz samozaparcie ;P Musi sie udac!! Musi!!
    [/url]

Strona 1 z 113 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów