Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jeść mniej a więcej się ruszać!!!

Awatar amos
    amos jest nieaktywny Znany na forum

Thumbs up Jeść mniej a więcej się ruszać!!!

Witam wszystkich!

Od poczatku lipca ja rowniez zmagam sie z kilogramami. Niestety diety u mnie sie nie sprawdzaly, bo nie ukrywam lubie jesc Postawilam na cwiczenia. Min raz w tygodniu chodze na fitness. Schudlam jakies 2-3 kg. Pomalutku, ale systematycznie. Wazne ze waga w ten sposob mi nie wzrasta a kondycja jest coraz lepsza.

Zaczynalam z waga 61-62 kg.
    Obecnie jest 58-59 kg.

Wczoraj dziewczyna mojego brata spojrzala na mnie i z zainteresowaniem wypytywala o fitness, bo ponoc widac efekty. Takie slowa mobilizuja Dlatego zakladam watek, aby nie osiasc na laurach

W sierpniu zmienilam prace. Z dworca do firmy mam jakies 15 minut piechotka. Taki spacerek tez pewnie cos daje. Staram sie kontrolowac moje podjadanie. Jem w domu sniadanko (kromka, albo muesli), a do pracy biore tylko jedna kanapeczke. Wracam poznym popoludniem i jem obiad (raczej sobie nie zaluje ), ale kolacji juz stanowczo nie jem!!!

Moj cel to 55 kg do konca roku. Mam nadzieje ze z Waszym wsparciem mi sie to uda

elzazula jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Jeść mniej a więcej się ruszać!!!

życzę powodzenia
    Racjonalne odżywianie jest całkiem proste i przyjemnie, chociaż te 3 posiłki dziennie, to troszkę mało się wydaje.
    Może postaw na dietę niełączenia? Można jeść wszystko, tylko w odpowiednich konfiguracjach.
    Tak czy inaczej, mam nadzieję że osiągniesz swój cel.

Awatar amos

Obawiam sie, ze zaden typ diety u mnie nie przejdzie Chyba bym sie zaplakala jakbym miala jesc jakies dietetyczne potrawy, a inni w rodzinie mieliby wypasiony obiad w tym czasie. Po drugie od pazdziernika sie przeprawadzam i bede mieszkac z chlopakiem, wiec odpada gotowanie dwoch roznych obiadow dla mnie i dla niego. Wole ograniczac ilosc jedzonka i nie najadac sie na noc. Jestem strasznym lasuchem jesli chodzi o slodycze, nad czym rowniez staram sie pracowac Nie ma latwo..... np. wczoraj mama robila pizze i dosc ze zjadlam ja na obiad to zostala mi rowniez na dzisiejsze sniadanie hehe, a teraz bede musiala caly dzien sie poograniczac, aby ten poranny kawalek pizzy zostal spalony
    https://forum.jestemfit.pl/chce-...e-zyskuje.html
    apetytnafigure blogspot ---> tutaj też walczę

Raiqa Guest

Amos ze mną jest podobnie:/ na dłuższa mete diety u mnie nie wypalajazbyt tesknie za czymś słodkim i w ogóle za jogurcikami i takimi różnymi pysznościami:P postanowiłam postawić na ograniczenie..ale bez liczenia, tak na wyczucie i kończyć z jedzeniem o 18.co do ćwiczeń, to muszę przynajmniej nad brzuchem popracować, bo ciąża swoje zrobiła:/

Awatar amos

Witam Raiga

W wolnej chwili odwiedze Twoj watek poczytac Twoje pomysly na odchudzanie Ale mysle, ze metoda "jesc mniej" tez mozna osiagnac efekty, a przynajmniej mam taka nadzieje Faktycznie zrzucenie brzuszka po ciazy moze byc ciezsze, ale z drugiej strony na ulicach jest tyle szczuplych mamusiek, ze chyba nie jest to nie do zrealizowania, wiec bede Cie dopingowac Heh moze za jakis czas bedzie czekac mnie to samo A tak w ogole to zazdroszcze dzidziusia - taka pociecha chyba warta jest kazdych kilogramow Ja dopiero wrocilam do Polski i musze tu sobie z praca poukladac, a posiadanie rodziny ciagle schodzi na dalszy plan niestety :/
    https://forum.jestemfit.pl/chce-...e-zyskuje.html
    apetytnafigure blogspot ---> tutaj też walczę

Beciaczek Guest

Smile Odp: Jeść mniej a więcej się ruszać!!!

Życzę POWODZENIA napewno wszystko się powoli ułoży będzie dobrze i napewno Dasz radę Trzymam MOCNO kciuki pozdrawiam cieplutko

Uprawnienia umieszczania postów