Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
Like Tree7Lubią to

Wątek: dieta koktajlowa

Awatar agula31
    agula31 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łowicz

Domyślnie Odp: dieta koktajlowa

Dziewczyny pijecie? Tak tu ucichło.

kaśka0001 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja korzystam z diety koktajlowej i bardzo sobie chwalę. Nie mam czasu jeść a dieta musi być trzymana .Fajna alternatywna dla osób które nie mają czasu. Ja akurat korzystam z nich [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , ponieważ jest korzystna cenowo no i przepyszna

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

polecam mozna dobrze uzupelnic witaminy malymi porcjami, tu sa dobre soki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    na przyklad burak + czosnek + czarnuszka, burak + marchew + jablko, sok pomidorowy jest swietny
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Janka88 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja od jakiegoś czasu stosuję koktajl [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zastępuję 1 posiłek. Waga idzie w dół, więc polecam

FitMariusz jest nieaktywny Banned

Ja raczej nie wybierałbym diety koktajlowej. Wydaje mi się, że nie dostarcza odpowiednich ilości kalorii i chodzi się na niej głodnym. Według mojej opinii wystarczy zdrowa i zbilansowana dieta bez produktów wysokoprztworzonych i cukrów prostych. Dodatkowo codzienna aktywność fizyczna i efekt na pewno będzie zadowalający. Ja jeszcze do mojego odchudzania wprowadziłem zimą morsowanie, co poprawiło moje samopoczucie. Tutaj przeczytacie o morsowaniu ciekawe informacje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

Awatar Oliw_ka
    Oliw_ka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Olkusz

Słyszałam o tej diecie wiele, jednak nie wiem czy jest ona taka zdrowa.. Jak sama nazwa wskazuje, dieta koktajlowa opiera się przede wszystkim na piciu koktajli ze zmiksowanych wcześniej świeżych owoców lub warzyw - bardzo często z dodatkiem wody, mleka, jogurtu czy świeżych przypraw. Z tego co wiem to mleko jest bardzo kaloryczne.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów