Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
Like Tree7Lubią to

Wątek: dieta koktajlowa

Awatar agula31
    agula31 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łowicz

Domyślnie Odp: dieta koktajlowa

Dziewczyny pijecie? Tak tu ucichło.

kaśka0001 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja korzystam z diety koktajlowej i bardzo sobie chwalę. Nie mam czasu jeść a dieta musi być trzymana .Fajna alternatywna dla osób które nie mają czasu. Ja akurat korzystam z nich [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , ponieważ jest korzystna cenowo no i przepyszna

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

polecam mozna dobrze uzupelnic witaminy malymi porcjami, tu sa dobre soki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    na przyklad burak + czosnek + czarnuszka, burak + marchew + jablko, sok pomidorowy jest swietny
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Janka88 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja od jakiegoś czasu stosuję koktajl [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zastępuję 1 posiłek. Waga idzie w dół, więc polecam

FitMariusz jest nieaktywny Znany na forum

Ja raczej nie wybierałbym diety koktajlowej. Wydaje mi się, że nie dostarcza odpowiednich ilości kalorii i chodzi się na niej głodnym. Według mojej opinii wystarczy zdrowa i zbilansowana dieta bez produktów wysokoprztworzonych i cukrów prostych. Dodatkowo codzienna aktywność fizyczna i efekt na pewno będzie zadowalający. Ja jeszcze do mojego odchudzania wprowadziłem zimą morsowanie, co poprawiło moje samopoczucie. Tutaj przeczytacie o morsowaniu ciekawe informacje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów