Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
Like Tree7Lubią to

Wątek: dieta koktajlowa

Awatar agula31
    agula31 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łowicz

Domyślnie dieta koktajlowa

Hej jestem tu nowa.Mam 31 lat, 4 miesiące temu urodziłam drugą córeczkę i w czasie ciąży przytyłam 22 kilo zrzuciłam dopiero 5. Jestem na diecie koktajlowej tzn: zastępuje sniadanie, drugie sniadanie podwieczorek i kolacje koktajlem odżywczym i jem tylko normalny obiad. Szukałam na tym forum takiej diety żeby się przyłączyć ale nie znalazłam więc szuka chętnych do przyłączenia się do mnie.
    tulips24 lubi to.

AnaAna jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: dieta koktajlowa

czesc
    na pewno uda Ci się zrzucic ten zbędny balast
    ja nigdy nie próbowałam takiej diety - te koktajle odżywcze to coś w stylu slimfast? bo jak tak, to fakt - próbowałam kiedyś, ale strasznie czyściło po nich, więc sobie darowałam
    mam nadzieje, że pozwolisz sie przyłaczyc do odchudzania
    udowodniono - razem łatwiej
    życzę powodzenia i trzymam kciuki
    pozdrówki

Awatar agula31
    Mieszka w
    Łowicz

Witaj. Tak dieta ta jest właśnie w stylu Slimfast tylko że ja pije tansze koktajle bo na takie mnie stać a też działają bo byłam na niej cały sierpien i sporo poleciałam w obwodach. Ja po nich czuję się dobrze nie mam biegunek wogóle. Cieszę się że jesteś chętna bo bałam się że będę sama.
    Ostatnio edytowane przez agula31 ; 14-10-2009 o 10:19
    tulips24 lubi to.

AnaAna jest nieaktywny Znany na forum

eeej no co Ty - sama to Ty tu nigdy nie będziesz
    skoro taka dietka na Ciebie dziala - i nie masz żadnych, że tak powiem - skutków ubocznych - to sobie ją stosuj
    trzymam kciuki

Awatar agula31
    Mieszka w
    Łowicz

Jestem trzeci dzień na tej diecie i jak na razie jest ok nawet nie jestem bardzo głodna za pierwszym razem było gorzej bo ciągle myślałam o jedzeniu.
    25lattemu lubi to.

monika2412 Guest

Hej A co to za koktajle bo ja juz probuje wszystko i nie moge schudnac
    tulips24 lubi to.

Awatar agula31
    Mieszka w
    Łowicz

Witaj juz Ci odpowiadam. Ja uzywam koktajl Molke kur lub Formline Nutrend ten drugi zdecydowanie lepszy w smaku przynajmniej dla mnie i kosztuje różnie raz 45 a raz 70zł a Molke kur kosztuje 18 zł.Kupuje je na alegro. Te są najtansze bo są nawet po 120 zł ale mnie na nie nie stać po prostu.

---------- Wiadomość dodana o 15:04 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 14:47 ----------

Robi sie je na mleku lub na wodzie ja robie na mleku zimnym ale tam wszystko pisze.

monika2412 Guest

Hej dzieki bardzo mam jeszcze prosbe mozesz mi skład podac tych tanszych koktajlow Mole kurBo nie moge znalezc składu na necie A jak tam efekty ??Chce sie do ciebie przyłaczyc ale jestem 5 dzien na diecie 10 dniowej skoncze je i w niedziele chce odrazu za koktajle sie wziasc i jeszcze jak bys mi powiedziała ktory najlepszy smak jest?Pozdrawiam

---------- Wiadomość dodana 20-10-2009 o 08:56 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 19-10-2009 o 10:52 ----------

ehh jakos watek padł chyba
    tulips24 lubi to.

Gofus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Morzyczyn

Hej! Chętnie się dołączę do dietkowania. Ja właśnie dzisiaj zaczęłam pić koktajl Hrebalife. Tak jak ty dwa koktajle + umiarkowany obiad. Do tego basen 3 razy w tygodniu. Zobaczymy jak mi pójdzie bo już zdesperowana jestem.
    Pozdrawiam
    tulips24 lubi to.

monika2412 Guest

Cytat Zamieszczone przez Gofus Zobacz posta
    Hej! Chętnie się dołączę do dietkowania. Ja właśnie dzisiaj zaczęłam pić koktajl Hrebalife. Tak jak ty dwa koktajle + umiarkowany obiad. Do tego basen 3 razy w tygodniu. Zobaczymy jak mi pójdzie bo już zdesperowana jestem.
    Pozdrawiam
    Hej kolezanka co watek załozyła znikła mam nadzieje ze wróci Ja czekam na moj koktajl ale zamowiłam sobie ten za 17 zł bo mnie tez nie stac na droszy ale ten 2 co kolezanka pisała podobno jest swietny A ten co ty zaczynasz pic gdzie kupujesz i za ile??Pozdrawiam
    tulips24 lubi to.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów