Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dobre przygotowanie.

Awatar garstka11
    garstka11 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lipsko n. Wisłą

Smile Dobre przygotowanie.

hej, ja jeszcze sie nie odchudzam, narazie zbieram informacje, tak sobie czytam i dowiadujesie ciekawych rzeczy na temat odchudzania tak aby ulozyc doskonly plan ktory zaczne wprowadzac w listopadzie.
    Obecnie jako karmiaca mama nie bardzo moge wprowadzic diete niskokaloryczna, ale zrezygnowalam juz dawno ze slodyczy, pijam duzo wody, na poprawny trening nie mam zbyt wiele czasu, ale spaceruje bardzo duzo.
    Mowi sie ze karmienie to sposob na odchudzanie, ale to taka pol prawda, poniewaz zwieksza sie zapotrzebowanie na skladniki odrzywcze, witaminy, mineraly wiec trzeba jesc wiecej, dziecko wysysa wszystkie dobre rzeczy, a reszta, tlyszcze i zbedne weglowodany ida pod skore.
    Niedobor witamin, mineralow jest ogromny, nawet regularna suplementacja niewiele pomaga, tak wiec narazie odchudzanie odpada.
    ale tak czy inaczej dolaczylam do forum, moze dowiem sie jeszcze wielu rzeczy lub moja wiedza komus pomoze. Uwazam ze dobre przygotowanie do diety i odchudzania jest tak samo wazne jak sam proces zmniejszania wagi, im bardziej wszystko przemyslane, dostosowane do indywidualnych przypadkow tym wieksze szanse na sukces.
    Pozdrawiam.

Karusia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dobre przygotowanie.

Witaj

Widzę, że masz dobre podejście do diety. No i najważniejsze, że nie zamierzesz się odchudzać w trakcie karmienia. Znam dziewczyny, które rezygnują z karmienia piersią, bo się odchudzają albo stosują dietę i karmią. Dla mnie to głupota, chociaż ja dzidziusia jeszcze nie mam więc może nie znam się...

Życzę powodzenia w zdobywaniu informacji
    Pozdrawiam Ciebie i Twojego Maluszka

gaga32 Guest

Talking Odp: Dobre przygotowanie.

EJ ale numer spotykamy się tu u CIebie jak u mnie ta sama trójca ...hihihi jeszcze tomaszka brakuje WSPIERAM CIĘ kochana słowem i myślami )))

gaga32 Guest

Garstka słonko czy TY czasem tu bywasz...???? POZDROWIONKA I BUZIACZKI

Awatar garstka11
    Mieszka w
    Lipsko n. Wisłą

Hej Gaga32, zagladam, ale moje zagladanie wyglada tak ze jesli juz zdaze otworzyc okienko i zaczne cos pisac, to malenki mnie wola, domaga sie mleczka lub zabawy i... na tym sie zazwyczaj konczy moje zagladanie.
    Ale teraz poczynilam pewne trudy, co widac na przyklad pod moim podpisem i zdecydowalam ze koniec tego lenistwa...
    tez zaczynam sie odchudzac, wiedzy mam juz na tyle ze teoretycznie to powinna m tracic kg w zawrotnym tepie, heheheheh
    ale liczy sie dzialnie, narazie to konkretna dieta odpada, ale moge posiwcic wiecej czasu na cwiczenia
    stworzylam elegancki plan i bede sie tez chwalic jak mi idzie
    pozdrawiam

gaga32 Guest

No to POOOOOWODZONKA CI ŻYCZĘ i całuski dla bobaska

Awatar garstka11
    Mieszka w
    Lipsko n. Wisłą

Zawsze mi sie wydawalo ze moja sprawnosc fizyczna jest przecietna, np pol godziny chodzenia po schodach nie bylo problemem...
    ale wczoraj okazalo sie jak bardzo to odbiega od normy...
    cwiczylam 8 min ABS i pierwsze cwiczenia dociagnelam ale potem juz musialam w polowie robic sobie przerwe, a wydawalo sie to takie latwe jak na filmie
    ale potem na szczescie czulam zadowolenie ze zaczelam cos robic, dlatego dzis nie odpuszczam, zaraz sie zabieram za abs i mam zamiar kazde cw dociagnac do konca.

Karusia jest nieaktywny Znany na forum

Też kiedyś ćwiczyłam 8min ABS Są na wszystkie partie ciała te 8-minutówki. Fajne ćwiczonka, tylko te na nogi potwornie nudne, jak dla mnie... Ćwiczysz też pośladki? Ja nie dawałam rady, ale słyszałam, że dają naprawdę dużo.

gaga32 Guest

a ja to lubię ATB, nie sa nudne i szybko widać efekty przy ćwiczeniu 4do5 razy tygodniowo

Awatar garstka11
    Mieszka w
    Lipsko n. Wisłą

To na posladki zaczne od nastepnego tygodnia...
    I sa swietne, bo wczoraj choc nie bardzo byly dobrze wykonane, to pierwszy wieczor od kilku miesiecy nie mialam wzdecia, takze mi odpowiada tylko kurcze wydaje sie ze 8 min tu tak niewiele czasu, ale mi jakos trudno bylo do tej pory znalezc tyle...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni