Strona 3 z 111 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1102

Wątek: GOTOWE NA WSZYSTKO!-Dziewczyny VS kilogramy epizod 2!START:01.01.2010-AKCJA!:D

Awatar Maarti
    Maarti jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: GOTOWE NA WSZYSTKO!-Dziewczyny VS kilogramy epizod 2!START:01.10.2010-AKCJA!:D

A może do lata? To na lato wszystkie będziemy takie laski, ze hej

Awatar Sarabi
    Sarabi jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: GOTOWE NA WSZYSTKO!-Dziewczyny VS kilogramy epizod 2!START:01.10.2010-AKCJA!:D

30 kwietnia to dobra data bo właśnie sprawdziłam kiedy wypada Wielkanoc w 2010 r. edit: no właśnie - z braku cukru w organizmie zapomniałam Wam napisać - Wielkanoc wypada 4-5 kwietnia

Ja osobiście wolałabym termin do 30 kwietnia niż do wakacji bo zbyt długi termin mnie rozleniwia ale dostosuję się do większości

Zdążymy "wrócić na dobre wody" przed końcem Akcji jakby co

To jeszcze raz:

czas akcji: 01.01 ().2010 - 30.04.2010

ważymy się: sobota/piątek wieczór??

mierzymy się: co 3 tygodnie - ale kiedy bo się pogubiłam tak szybko piszecie - też w soboty?

Zgadza się? bo mi od spadku poziomu cukru w organizmie coś się miesza w głowie chyba i nie nadążam a to dopiero początek aaaaaa (ja zaczęłam swoje walki w poniedziałek... ale to taka 'przygrywka')
    Ostatnio edytowane przez Sarabi ; 30-12-2009 o 13:50

Awatar Maarti
    Mieszka w
    Szczecin

No to ważenie w piątek/sobotę, każda sobie dobiera kiedy woli, a mierzenie może co 3 tyg. od najbliższej soboty/piatku, przy czym pierwsze dzisiaj

Awatar Scrappy_87
    Scrappy_87 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

Jestem za akcją do MAJA.
    I mierzeniem/ważeniem w soboty
    Minutki do piątku do wieczora

Tzn. ja i tak pewnie będę walczyła cały rok

---------- Wiadomość dodana o 13:54 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 13:54 ----------

Dzisiaj już nie możemy się pomierzyć/poważyć bo środek dnia jest, a takie rzeczy najlepiej robić ranoo
    MAŁYMI KROCZKAMI DO CELU...

MOJE ZMAGANIA, zapraszam!

Awatar Maarti
    Mieszka w
    Szczecin

A ja i tak się zmierzyłam już dziś najwyżej powtórzę w sobotę po ważeniu. No i jestem po pierwszej serii a6w, ała 42 dni na brzuch a potem się przestawię na coś na nogi :> Co polecacie na uda, na wewnętrzna stronę, do ćwiczeń?

Awatar Scrappy_87
    Scrappy_87 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

Spróbuj 8 min LEGS
    MAŁYMI KROCZKAMI DO CELU...

MOJE ZMAGANIA, zapraszam!

namyska Guest

a moge ja?? prosze

Awatar Sarabi
    Sarabi jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ależ ja Wam zazdroszczę że możecie ćwiczyć a6w itd.

Ja na razie nic nie mogę a nawet jak już będę (mam nadzieję wkrótce) mogła cokolwiek ćwiczyć to będą to napewno nie takie "dobrze działające" ćwiczenia no ale i tak już się nie mogę doczekać aż mój rehabilitant pozwoli mi np. robić brzuszki, rowerek itp. głupstwa

Od razu też uprzedzam, że moja aktywność fizyczna, ze względu na stan zdrowia, będzie się ograniczała głównie do spacerów Nordic Walking (mam nadzieję że wkrótce coraz szybszych i dłuższych znowu). No i ćwiczenia rehabilitacyjne na mięśnie przykręgosłupowe, mięśnie brzucha (ale nie a6w niestety ehhhh).

Pływać mi też na razie cały czas nie wolno, a wielu rzeczy już nigdy nie będzie wolno. Czekam z niecierpliwością na rozmowę z moim rehabilitantem na temat orbitreka - ale wizyta w klinice rehabilitacyjnej dopiero w połowie stycznia więc trochę jeszcze poczekam... a kiedyś tak lubiłam spalać kalorie właśnie na orbisiu...

Tak więc proszę ze mnie nie brać przykładu i ćwiczyć więcej Będę Was wspierać i zazdrościć

Awatar Maarti
    Mieszka w
    Szczecin

No mam nadzieję, że dzięki Wam wytrwam w tym a6w, bo juz raz zaczynałam i zdezerterowałam... Zresztą z moich znajomych nikt nie wytrwał do konca, ale mi zależy, bo ten mój brzuch okropnie mnie wkurza.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Cytat Zamieszczone przez Maarti Zobacz posta
    Co polecacie na uda, na wewnętrzna stronę, do ćwiczeń?
    ja polecam półprzysiady "na małysza" z tyłkiem do tyłu, tylko stopy mają być mocno skierowane za zewnątrz a pięty złączone

No i proszę mnie także wrzucić na listę no bo jak inaczej?

Dla mnie sobota na ważenie i mierzenie odpada , najlepiej gdyby to było w środę, ale dostosuje się do większości. I osobiście wyrzuciłabym z pomiarów cycki i tyłek, biodra wystarczą a z obwodu w cyckach dumna nie jestem i tam się mierzyć nie będę bo mam cycki oklapnięte po karmieniu 2 dzieci i ciągłych odchudzaniach bez ćwieczeń

Strona 3 z 111 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów