Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 132

Wątek: kolejny raz...bez nich byłabym nikim...

Awatar nicoletia86
    nicoletia86 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Merseyside, UK

Domyślnie Odp: kolejny raz...bez nich byłabym nikim...

Ja slyszalam, ze na sniadanie to trzeba przynajmniej 350 kcal zjesc

Sierpniowy fitness

Tu zrzucam oponke--->

Awatar bubusOna
    bubusOna jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

dziś wyszło mi 392 :/... ja zaraz po śniadaniu piję kawę z mlekiem ,która ma 60 kcal...więc jakby nie patrzeć się zgadza. Z reguły jem ok 350 kcal plus kawka. Ale czasami i bywa mniej... wtedy nadrabiam 2 śniadaniem (tu z reguły 150 kcal). Jeśli chodzi o kaloryczność śniadania to zależy w dużej mierze od diety-czy to jest 1200 czy np 1500...u mnie rozkład wygląda tak : ś-29% p-12,5% o-33% p-8,5% k-17%. i w zależności od diety wartości będą różne. Oczywiście sprawa indywidualna No mi w każdym bądź razie ten schemat pasuje.

---------- Wiadomość dodana o 18:59 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 16:51 ----------

weszłam na wagę a tu...1 kg mniej w sumie weszłam przez przypadek bo chciałam zważyć mojego psa a tu taka niespodzianka

Awatar monique
    monique jest nieaktywny Znany na forum

Gratuluję dwucyfrówki! Teraz to już poleci jak z bicza strzelił

Co do kalorii - chyba już nie nauczę się ich liczyć. Nie mam do tego głowy. Zresztą na South Beach nawet jak zjesz dość sporo rzadko przekroczy się 1000 kcal, więc się nie przejmuję.

Buziaki!

Awatar bubusOna
    Mieszka w
    Warszawa

Dziś mam za sobą 521 kcal. Niedługo biorę się za ćwiczenia Wczoraj ich niestety nie zrobiłam ale za to 30 km na rowerku przejechane Na obiad planuje coś z ryżem (nie wiem jeszcze co) a na kolacje brokuły. W międzyczasie myślę,że wypije trochę ciepłego mleka.jutro bardziej zajęty dzień...no ale mam nadzieje że znajdę na wszystko czas
    Buźka

RybkaJR jest nieaktywny Znany na forum

Witam kochana wpadłam sie przywitac i zazdroszcze chęci do cwiczen ja nie moge sie przełamacAle myśle że z czasem same przyjda chęci jak narazie dietka w ruch i jak narazie kg spadaja
    Cel-6-stka z przoduTUTAJ WALCZE

Awatar bubusOna
    Mieszka w
    Warszawa

RybkaJR zrobi się ciepło,tyłeczek trochę słońca poczuje i od razu w ruch pójdzie :P spacerki jakieś albo przebieżki mi się tak marzy bieg po wale a na około tylko drzewa i łąki...no i mój samochód jakbym po 500 m padła

Awatar agusia91
    agusia91 jest nieaktywny Znany na forum

Hehe, wizja piękna, bajeczna taka Gratulacje z okazji pierwszego spadeczku! Miłego dnia

A tutaj sobie skrobię i walczę:
    Klik- i jesteś u mnie

RybkaJR jest nieaktywny Znany na forum

No własnie czekam na wiosne bo już ta zima mnie wykancza tylko zimno i zimno i te mrozy brrr...
    Cel-6-stka z przoduTUTAJ WALCZE

Awatar bubusOna
    Mieszka w
    Warszawa

nooo....tak to człowiek by chociaż więcej chodził - do sklepu czy z psem na spacer albo do przystanek wcześniej wychodził.. No i mniej by się jeść chciało Bo w takie mrozy to tylko dupsko na fotelu posadzić, tv włączyć i słodkościami zajadać... No i tragicznie to na samopoczucie wpływa, nic się człowiekowi nie chce...tylko taka beznadzieja. Patrze przez okno a tu biało-szaro :/ No ale już niedługo
    PS Dziś jak wyszłam na balkon rano w piżamce pościel wywietrzyć to uuuuu lepsze jak kawa - istna krioterapia. Ale nawet przyjemnie było. Może by tak codziennie na minutkę wychodzić.....już mi na mózg od tej pogody siada,chyba jakieś zwoje mi zamarzły :P

Obiad i ćwiczonka mam za sobą.... Na razie ok ale już się lękam przed wieczorem, ze mnie znowu atak łakomstwa złapie :/ Najgorsze jest to, że ja nie jestem głodna - to bardziej psychiczne pragnienie jedzenia. Na prawdę ciężko mi na tym zapanować.... Ale z Wami w końcu to przezwyciężę :* :* :*
    u ale się rozpisałam

Awatar monique
    monique jest nieaktywny Znany na forum

Ech, jak mnie brakuje ciepełka... Wskoczyłabym na rowerek, bo jakoś do stacjonarnych mam awersję :/ Ale już niebawem

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów