Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 195

Wątek: Dla wszystkich,którzy są załamani wcześniejszymi niepowodzeniami i błędnym kołem

Awatar VictoriaSerena
    VictoriaSerena jest nieaktywny Znany na forum

Talking Dla wszystkich,którzy są załamani wcześniejszymi niepowodzeniami i błędnym kołem

Czołem Panie i Panowie
    Stoję na granicy - nie wiem czy mam walczyć dalej?Czy się poddać.
    Daję sobie ostatnią szansę.
    Ostatnimi czasy na przemian się odchudzam i obżeram. Spodnie raz są luźniejsze potem znowu cisną.
    Mam już tego dość. Nie chcę być dłużej kimś kto nie potrafi żyć inaczej.

Jutro napiszę troszkę więcej o sobie. O swoich celach i metodzie.
    Może są jakieś dusze kochane,które zechcą mnie wesprzeć i/lub przyłączyć się do mnie?

red_tea Guest

Domyślnie Odp: Dla wszystkich,którzy są załamani wcześniejszymi niepowodzeniami i błędnym kołem

Ja będę wpadać i wspierać

A na pytanie :

Cytat Zamieszczone przez VictoriaSerena
    nie wiem czy mam walczyć dalej?Czy się poddać.
    odpowiadam: WALCZYĆ!!!!

Awatar lolcia24
    lolcia24 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Dla wszystkich,którzy są załamani wcześniejszymi niepowodzeniami i błędnym kołem

WALCZYĆ WALCZYĆ WALCZYĆ !!!!!!!!!! NIE PODDAWAJ SIĘ !!! Tylko pamietaj , że odchudzanie nie moze być glodówka , bo potem efekt jojo murowany . Trzymam kciuki
    Tu jestem :Wiosna tuż tuż....

Awatar VictoriaSerena

Ale mi miło ,że się ktoś odezwał!

Kobietki widzę,że duże sukcesy już macieMam nadzieję,że i ja będę je mieć.

Moje wcześniejsze niepowodzenia były spowodowane tym,że uwielbiam zabijać nudę słodyczami. Gdy mam dni mocno wypełnione obowiązkami to nie ciągnie mnie do objadania. Wtedy włącza mi się chęć obcięcia obowiązków (np. nie iść na trening).Jak na trening nie idę to kończę objadając się:/

Bardzo proszę o wsparcie w takich sytuacjach .

Dziś mój pierwszy dzień reszty mojego życia.

Planuję jeść w granicach 1300-1600kcal-wszystko zależy od tego czy dany dzień będzie dniem treningowym czy "zwykłym".

Kochane powiedzcie mi -jak sobie radzicie w sytuacji poczucia znużenia?

Awatar Brzoskwinkaa
    Brzoskwinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

hej hej i ja bede Cie wspierać

najbardziej polecałabymgranice odzywaiania 1200kcal, bo wtedy nie spowalanisz metabolzimu, ale też nie dostarczasz duzo kcal do org

Wiesz zajadanie nudę słodyczami, to straszne, ale spoko nie martw się..
    też tak miałam.. dlatego wyglądam tak jak dzisiaj..
    zresztą moje nadprogramowe kg to tez efekt ciązy..
    no, ale wracając do Ciebie, to wyleczysz się z tego,
    zwłaszcza, że idzie wiosna
    jak będziesz się nudzziła w domku, to proponuje ruszyc pupke i pocwiczyc troszke,
    albo wlaczyc radyjko i potańczyć
    albo zamiast sięgać po kolejne ciastka, chipsy, czekoladki.. wypij zieloną herbatkę

3maj się i WALCZ, nie poddawaj się

Awatar VictoriaSerena

Brzoskwinko

Miło,że się odezwałaś

Ja z ćwiczeniami nie mam problemów. Jestem typem sportowym. Gdyby nie to byłabym ogromna!!!
    Ćwiczę5-6x w tygodniu. Z czego 3 razy na siłowni (ciężary,sztangi plus na koniec kardio).
    Do tego tańczę taniec brzucha Nie umiałam do tej pory opanować się z jedzeniem

Dla mnie jedzenie to wspaniała rozrywka...ech

Awatar wanilia85
    wanilia85 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Kraków

witaj
    to i ja dołączę do wspierających
    jasne, że powinnaś walczyc
    moze pisz nam co zjadłaś każdego dnia? może dzięki temu łatwiej będzi Ci się powstrzymac od sięgania po zakazane rzeczy?

Awatar VictoriaSerena

Witam cieplutko!!!!

Z tym pisaniem to nie będzie dobry pomysł. Kiedyś próbowałam i potem mnie frustrowały momenty gdy np. nie mogłam wejść na forum i napisać (byłam zalogowana na fit.pl)

Staram się przestrzegać planu 1300 kcal w dni nietreningowe i max 1600 kcal w treningowe.

Bardzo dużo sportu uprawiam i restrykcyjnijsza dieta byłaby błędem kończącym się jojo

natalia7788 Guest

Cześć, ja też się przyłączę
    Co to w ogóle za pytanie czy masz walczyć, no pewnie, że TAK!
    Razem z nami sobie poradzisz

Pytałaś, co robimy w czasie znużenia...
    No właśnie, ja w tym czasie przeważnie siedzę na forum, bo tylko tutaj znajduję wsparcie i się nie dołuję... albo wychodzę sobie na spacerek nie zwracając uwagi na pogodę. Mnie to pomaga i nie czuję się później znużona, przeciwnie... mam ochotę robić wszystko, zakupy, obiad, sprzątać itp.

red_tea Guest

Gdy mam dni mocno wypełnione obowiązkami to nie ciągnie mnie do objadania. Wtedy włącza mi się chęć obcięcia obowiązków (np. nie iść na trening).Jak na trening nie idę to kończę objadając się:/
    no czyli masz klasyczny syndrom zniechęcania się po pierwszym niepowodzeniu. Było coś źle - nie warto ćwiczyć - można się nawpieprzać

Z tym pisaniem to nie będzie dobry pomysł. Kiedyś próbowałam i potem mnie frustrowały momenty gdy np. nie mogłam wejść na forum i napisać (byłam zalogowana na fit.pl)
    tzn bałaś się batów?? ale poważnie: tutaj każda z nas pisze jak na spowiedzi co było źle i dostaje wtedy cenne rady, podpowiedzi, czasem ochrzan. A poza tym, warto kilka razy napisać swoje menu, bo czasem może nam się wydawać, że jemy OK a ktoś dostrzeże w tym jakiś błąd i można go wspólnie wyeleminować

Cytat Zamieszczone przez natalia7788
    Pytałaś, co robimy w czasie znużenia...
    No właśnie, ja w tym czasie przeważnie siedzę na forum, bo tylko tutaj znajduję wsparcie i się nie dołuję...
    dokładnie. To miejsce naprawdę pomaga ja osobiście na nadmiar czasu wolnego nie narzekam,ale jak Ty masz taki problem to wchodź wtedy na forum, szukaj jakichś cennych wskazówek, przepisów itd

Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów