Strona 11 z 67 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 663

Wątek: dziś zaczynam :)

MasterCleanse jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sopot

Domyślnie Odp: dziś zaczynam :)

Cześć Wam! Podejmuję się wyzwania jakim jest MASTER CLEANSE Zaczynam od poniedziałku (13.09.2010). Swoje doświadczenia będę opisywać na blogu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Będziecie kibicować?

Pozdrawiam!
    Agata

Awatar MadziaH
    MadziaH jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    leicester

Exclamation Odp: dziś zaczynam :)

Agato, wiem, że nie powinno się nikogo do niczego namawiać czy mówić mu żeby czegoś nie robił - ale Twoje oczyszczanie jakoś nie przekonuje mnie zupełnie... sorki! szybkie gubienie kg, co będzie "efektem ubocznym" tego cytrynowego cyklu, może być zgubne na dłuższą metę... ale to Twój wybór!

Awatar agnes86
    agnes86 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

madzia, jesli chcesz biegać a miałąś długą przerwę to najlepiej zrób sobie 3 tygodnie przygotowania - 30-40 min energicznego marszu codziennie. inaczej możesz się szybko zniechęcić, ja tak miałam jak kiedyś dwa razy się przymierzałam do biegania - po kilku dniach dałam sobie spokój bo postawiłam sobie zbyt wysoko poprzeczkę z samego początku. teraz (zaczęłam 3 tyg temu i biegam codziennie, chyba 3-4 razy mi się zdarzyło że nie biegałam) biegam już 3 km bez przerwy a jeszcze 20 dni temu potrafiłam przebiec odległość jedego przystanku. Jogging jest świetną aktywnością ale wymaga cierpliwości i stopniowego wydłużania dystansu.
    Powodzenia
    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" Augustyn z Hippony

Awatar MadziaH
    Mieszka w
    leicester

Cytat Zamieszczone przez agnes86 Zobacz posta
    najlepiej zrób sobie 3 tygodnie przygotowania - 30-40 min energicznego marszu codziennie. inaczej możesz się szybko zniechęcić
    agnes, dzięki za podpowiedź kochana! no, to już postanowione! zaczynam jutro o 9:00! i zacznę od szybkiego marszu, żeby najpierw rozruszać się

a co myślicie o tym, żeby na czas takiego marszu czy biegania, nałożyć dres-saune? hehe! mam gdzieś ten "wynalazek" z dawnych czasów ale czy nie będą na mnie patrzeć jak na kosmitę ??? kiedys tam tylko raz to przymierzyłam w domu i czułam się dziwnie, a co dopieo żeby wyjść w tym z domu hehehe

Awatar agnes86
    agnes86 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

nie wiem co to jest i jak wygląda ale po opisie wnioskuję że dosyć dziwnie w sumie to mi jest zawsze gorąco jak biegam i chyba bym nie dała rady w czymś takim
    madzia, pamiętaj jeszcze że z Twoją wagą zaczynaj powoli bo możesz sobie zniszczyć stawy. acha... jeszcze najlepiej jest biegać co drugi dzień; ja lubie najbardziej cykl poniedziałek sroda piątek niedziela (najdłuższy dystans). codzienne bieganie może się skończyć znużeniem lub prztrenowaniem, powodzenia, będę zagladać
    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" Augustyn z Hippony

Awatar heksaaaa
    heksaaaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Starogard Gdański

ooo.. Koleżanka zaczyna biegać?? to może z Tobą zacznę od jutra bo prawdę mówiąc miałam 2 tyg przerwę w bieganiu..;/ ale możemy zacząć

A ten ciuszek to taki ciuch termiczny?? mam też taki strój i jest niezły człowiek się bardziej poci przy tym
    I ETAP- 89 - 65 osiągnięty, przytyło się 4 kg;]
    II ETAP
    nie wiem już... ale było 61
    ETAP III
    ???? chcę znowu 61

Awatar MadziaH
    Mieszka w
    leicester

Cytat Zamieszczone przez heksaaaa Zobacz posta
    A ten ciuszek to taki ciuch termiczny??
    heh, no coś w takim stylu mam
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    tyle, że mój ma "srebrne" wstawki na ramionach i rękawy... już widzę jaką mają polewkę ludzie patrzący na mnie!

Awatar heksaaaa
    Mieszka w
    Starogard Gdański

uu... to takiego WYPASU to nie mam Rano bym tak biegała ale później to nie;] bo by mnie udzie widzieli;] Wstań o 4/5 rano i biegnij w tym;] żartuje oczywiście jak się czujesz
    II ETAP
    ETAP III
    ???? chcę znowu 61

Awatar MadziaH
    Mieszka w
    leicester

Wink Odp: dziś zaczynam :)

ogólnie wszystko jest ok
    wkurza mnie tylko waga, ale to nic nowego - niby wiem, że są zastoje i nie powinnam być zdziwiona... i lepiej dla skóry, że "spadanie" się zwalnia... ale i tak często czuję się rozczarowana, gdy nie chce ruszyć w dół...

ostatnio kupiłam legginsy firmy Lytess [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    no i się zobaczy czy w połączeniu z dietą i bieganiem dają cokolwiek stronka firmowa to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mają naprawdę ciekawe produkty, ale niektóre ceny nieco ... hmm ... za wysokie...

buziole!

Awatar heksaaaa
    Mieszka w
    Starogard Gdański

Kochaniutka, najważniejsze, że zaczniesz ćwiczyć i będzie git a akcesoria później U mnie też spadanie zwolniło bardzo bardzo..;/ coś nie mogę wyjść z tej 5;/ Przez chwile była 4 a teraz dupa Ale pamiętaj, nie możemy się poddawać i musimy dać radę

---------- Wiadomość dodana o 08:52 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:50 ----------

i jeszcze kochaniutka, ja Cię bardzo przepraszam, ale o 9 biegać nie pójdę bo mam jeszcze cholerne zakwasy od kopania ziemniaków, że nogi nie mogę wyprostować i chodzić nie mogę;] a jak idę to 5 minut do kibelka który znajduję się obok mojego pokoju;] ale mam nadzieję, że tak o 19 uda mi się pobiegać bo to taka dobra pora jest;]
    II ETAP
    ETAP III
    ???? chcę znowu 61

Strona 11 z 67 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów