Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Jeszcze się nie przedstawiłam!!

Awatar gruszka21
    gruszka21 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Jeszcze się nie przedstawiłam!!

Witaj xxxyyyxxx Hm nie wiem z czego to wynika, ale te ilości jedzenia mi na prawde wystarczaja i to nie tylko zaspakajają głód (bo to mogłoby być wynikiem skurczonego żołądka itp.), ale mam dużo energii i na prawdę świetnie się czuję.
    Co do brzuszków to przecież kiedyś też zaczynałam i robiłam bardzo mało Dodawałam sobie co jakis czas więcej. Ćwiczenia na biodra właśnie średnio mi poagaja i szukam czegoś lepszego. Ale ogólnie polegają na staniu prosto i odchylaniu wyprostowanej nogi maksymalnie w bok to trobie 50 razy na każdą nogę i odchylanie do tyłu 30 na nogę. Gdzieś to wyczytałam chyba na str Garniera. Jak znajdę coś lepszego na pewno się podzielę

Dziś dzień zaczęłam od:
    2 kanapek chleba Wasa z chudą szynką z indyka
    2 pomidorków koktajlowych
    2 liści świeżej bazylii <mniam>

Obiadek
    filet z kurczaka duszony bez tłuszczu
    2 kiszone ogórki
    świeża bazylia

kiwi
    i troszkę słodkich grzechów<wstydniś>

Ruch:
    45 min pływania
    2 dzień Szóstki Weidera
    ćwiczenia na biodra i uda po 80 na kżdą stronę

No i dzikie szaleństwo z dwoma Małymi Chrabąszczami mojej siostry))
    Ostatnio edytowane przez gruszka21 ; 25-09-2008 o 22:46
    FRESH START!! 11.08.2014
    JEŚLI POTRAFIŁAM ZRZUCIĆ 20 KG, TO CZEMU MAM NIE ZRZUCIĆ 6 ?!

Karusia jest nieaktywny Znany na forum

Gruszeczko, nie chcę się wymądrzać, bo sama robię tysiące błędów, ale wydaje mi się, że naprawdę jesz za mało. Też kiedyś jadłam 300 kalorii i tak jak Ty uważałam, że świetnie się czuję i nie chciałam słyszeć o tym, że mam jeść więcej. Wszystko było ładnie, pięknie, ale tylko do czasu. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale dobrze się to nie skończyło. A co do brzuszków to 1000 to na pewno za dużo. Szczerze wątpię, że robisz je dokładnie i tak jak powinnaś. Z resztą mięśnie muszą się regenerować a kiedy robisz codziennie po 1000 brzuszków to o regeneracji nie ma mowy. Lepiej zrobić 3 serie po 20 brzuszków, ale dokładnie i tak jak powinno być a nie byle jak - byle więcej.

Tylko, proszę, nie odbieraj tego jako krytykę, bo nie o to mi chodzi. Odbierz to jako radę, zastanów się nad tym i zdecyduj co uważasz za stosowne.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Awatar believer
    believer jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja od 5 dni trenuje brzuch z 6 Weidera, mam nadzieję że da jakieś efekty, ale o brzuch nie muszę się tak martwić. Mam swoje ćwiczenia na biodra z taśmą tera-band- właśnie odchylanie nogi do boku z taśmą, albo przewiązuję sobie taśmę na kostkach i idę do boku w jedną i drugą stronę. Jeszcze dobre ćwiczenia są że leżysz na boku, nogi pod kątem 90stopni i machasz nogą górną w dół i w górę. To są dobre ćwiczenia ale ja nie widzę żeby mi dawały rezultaty bo biodra mnie bardzo kochają

Ja juz od początku mówiłam Gruszce że je za mało, ale ta uparciucha się mnie nie słucha! jak potem będziesz miała efekt jo-jo (czego oczywiście nie życzę) to nie mów, że nikt Cię nie ostrzegał

Awatar gruszka21
    Mieszka w
    Kraków

Karusia nieczego nie odbieram negatywnie, dziękuję za rady Co do brzuszków to własnie je rzuciałam na rzecz szósteczki weidera, więc ten dylemat mam z głowy
    Co do jedzenia to bardzo się staram, wpycham w siebie na siłę już, daję słowo, ale wychodzi mi jakieś 500-600 kalorii dziennie.
    Efekt jojo to niestety mój stary znajomy nie trzeba mi go przedstawiać, i chyba nie będzie zaskoczeniem, że nie darzę go sympatią...
    W każdym razie czytam chętnie wszytskie Wasze sugestie i staram się poprawiać błędy Więc Believer uparciucha się Ciebie słucha Co do jedzenia to chyba muszę powoli się przestawiać bo mój żoładek zwyczajnie nie mieści więcej na razie. Ale wola walki jest idę więc dusić kurczaka

pozdrawiam i dziękuję:*

Niestety z przerażeniem właśnie wyczytałam ze trzeba schudnąc te 5 kg więcej bo potem się je musowo przytyje...miałabym więc schudnać na 44?? To jakieś szaleństwo!

PS. Spowiedź żywieniową uaktualniłam w poprzednim poście Starałam się!!
    Ostatnio edytowane przez gruszka21 ; 25-09-2008 o 22:47
    FRESH START!! 11.08.2014

Gruszeczko, jak czytam Twoje wypowiedzi, to mam wrarzenie, że niezbyt mądrze podchodzisz do diety Chciałabyś szybko, dużo i trwale a to jest niestety chyba niemożliwe.

Jeśli dobrze rozumiem chciałabyś (albo się nad tym zastanawiasz) schudnąć do 44kg żeby po jojo osiągnąć ostatecznie wymarzoną wagę, tak? To jest głupota! Dobrze napisałaś, że to jakieś szaleństwo. Nie rób tak. Nie wolno tak robić. No może jeśli ktoś ma dużą nadwagę, ale nie jak ma się wagę w normie. No, tak mi się wydaje, nie jestem lekarzem, więc nie wiem na pewno... Ani diety, ani jojo nie są zdrowe i w ogóle po co tak wymyślać? Trzeba po prostu na odchudzanie poswięcić ciut więcej czasu - optymalne tempo odchudzania to 0,5-1kg tygodniowo, jojo też może wtedy być, ale szanse na jego pojawienie się są dużo mniejsze po szybkim chudnięciu.

A co do limitu, to powinnaś jeść troszkę więcej - wiem, że to trudne. Sama kiedyś dosłownie wmuszałam w siebie jedzenie a nie dochodziłam nawet do 500 kalorii. Nie musisz jeść objętościowo więcej, wystarczy, że będą to bardziej treściwe posiłki - nie same warzywa i gotowany kurczak.

Gruszeczko, jak już wcześniej pisałam, kiedyś też odchudzałam się w podobny sposób jak Ty i nikt nie był mi wstanie przetłumaczyć, że robię źle. Zawsze miałam jakieś wytłumaczenie i oszukiwałam siebie i innych. Robiłam tak dość długo, do czasu kiedy sama zauważyłam, że jest coś nie tak. Jeśli chcesz schudnąć zdrowo i trwale, to koniecznie musisz coś zmienić w swojej diecie... To się tak wydaje, że dieta to nic złego, że można przecież mało jeść itp. ale pamiętaj, że jest to Twój organizm i Twoje zdrowie. Skoro zapotrzebowanie na kalorie wynosi od 1400 - 1600 kalorii, to znaczy, że nie wolno jeść 500-600 kalorii!!! 1000 kalorii to minimum jakie trzeba dostarczać każdego dnia aby organizm dobrze funkcjonował.

Koniec mojego wymądrzania. Więcej nie będę - obiecuję

Miłogo dzionka życzę
    Ostatnio edytowane przez Karusia ; 26-09-2008 o 06:58

xxxyyyxxx jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Ja Cie podziwiam za wytrwałość, ale uważaj żebyś kiedy nie płakała jak będziesz mieć zaburzenia odżywiania.

Awatar gruszka21
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez Karusia Zobacz posta
    Jeśli dobrze rozumiem chciałabyś (albo się nad tym zastanawiasz) schudnąć do 44kg żeby po jojo osiągnąć ostatecznie wymarzoną wagę, tak? To jest głupota! Dobrze napisałaś, że to jakieś szaleństwo. Nie rób tak. Nie wolno tak robić. No może jeśli ktoś ma dużą nadwagę, ale nie jak ma się wagę w normie. No, tak mi się wydaje, nie jestem lekarzem, więc nie wiem na pewno... Ani diety, ani jojo nie są zdrowe i w ogóle po co tak wymyślać? Trzeba po prostu na odchudzanie poswięcić ciut więcej czasu - optymalne tempo odchudzania to 0,5-1kg tygodniowo, jojo też może wtedy być, ale szanse na jego pojawienie się są dużo mniejsze po szybkim chudnięciu.
    Nie zamierzam tak robić poprostu gdzieś na forum cos takiego przeczytałam i stwierdziłam, że to jakiś absurd:]

Co do tempa chudnięcia to właśnie takie mam No i staram się już staram jeść więcej I możesz pisać, nie mówię przecież, że się wymądrzasz

Pozdrawiam!!
    Ostatnio edytowane przez gruszka21 ; 26-09-2008 o 10:58
    FRESH START!! 11.08.2014

Może źle odbieram Twoje wypowiedzi. Po prostu wiem, że jest sporo dziewczyn, które są w stanie niemal zagłodzić się tylko po to żeby schudnąć. Mam koleżankę, która nie piła nawet herbaty (bez cukru!), bo przeczytała gdzieś, że ma ona ok. 1,5 kalorii w 100ml i stwierdziła, że wypicie herbaty będzie tylko dostarczeniem zbędnych kalorii... Jadła ok. 300 kalorii dziennie i uprawiała intensywnie sport. Schudła szybko i dużo, ale jej wygląd i stan zdrowia pozostawiał wiele do życzenia...

Najważniejsze jest, żeby odchudzać się z głową i tylko to Ci chciałam powiedzieć, ale skoro twierdzisz, że jest OK, to już się nie martwię. Dietkuj dalej. Powodzenia i buziaki

Awatar gruszka21
    Mieszka w
    Kraków

Również stykałam się z podobnymi przypadkami, i sama juz róznie się odchudzałam, a najgłupsze było to, że nie włączałam w to ruchu. Teraz jem mięso nabiał warzywa i owoce, poprostu ograniczam tłuszcz i słodycze i jakoś to tak wychodzi, trochę niefortunnie, więc staram się jeść więcej i już dużo lepiej wygląda moje spożycie kalorii No i zaczęłam się ruszać, ale bez przesady, bo jako astmatyczka na przesadę w tej dziedzinie pozwolić sobie nie mogę. Więc bez obaw:*

Dziękuję za troskę, może tego nie widać, ale biorę ją sobie do serca
    FRESH START!! 11.08.2014

Awatar anusia003
    anusia003 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kędzierzyn Koźle

czesc mam takie pytanie moge wiedziec jakie cwiczenia stosujesz na biodra i uda ? poniewaz ja mam ogromne te czesci ciala i chcialabym sie ich troszeczke pozbyc :P

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni