Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Sześć i siedem do sześć i siedem...

kiniek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Sześć i siedem do sześć i siedem...

WITAM FORUMOWICZKI!

Tytuł mojego wątku wpadł mi do głowy, bo stanęłam dzisiaj na wadze i pokazała 73,7 kg. Chciałabym zeszczupleć do 67 kg. Więc 6,7 kg do zrzucenia.

Bardzo chciałabym również mieć choć troszkę do tego zapału...jednak brak mi tego.
    Marzę o tym, żeby jeść normalnie, nauczyć się odczuwać sytość i nie objadać się. Tak, to jest mój główny problem - chore objadanie się.
    Dieta taka czy inna powinna być mądra i racjonalna, jednak w moim przypadku jak do tej pory działały jedynie restrykcyjne, a konkretnie: South Beach i Dukana.
    Po każdej z nich jednak przybrałam na nowo, bo nie potrafiłam jeść racjonalnie.

Dlatego po raz kolejny będę próbowała jeść mniej i zmienić sposób odżywiania. Najpierw na taki, który pozwoli mi schudnąć te 6,7 kg a potem na taki, który pozwoli mi utrzymać efekty.

Najgorsze jest to, że BOJE SIĘ DIETY. Że w głębi siebie nie wierzę, że mi się uda. I wolałabym bezkarnie się móc obżerać. Nie mieszczę się już jednak w większość ciuchów i zaczynam czuć się na prawdę źle.

Waga 67 kg to nie jest moja wymarzona. Chciałabym ważyć 60, jednak czuje, że 67 to juz będzie sukces, a największym sukcesem byłoby utrzymanie tej wagi.

Pozdrawiam i wierzę w Wasze wsparcie i cenne rady.

Awatar wanilia85
    wanilia85 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Sześć i siedem do sześć i siedem...

a ja chętnię dołączę do wspierających

i nie myśle, że Ci sie nie uda, bo to jakbyś przegrała na starcie...
    zmiana nawyków żywieniowych naprawdę dużo daje - u mnie 15kg mniej

trzymam kciuki

a może jeszcze jakiś ruch?

Mieszka w
    Kraków

Hej Wanilia 85, pamiętam Cię. Już razem pisałyśmy na forum jakiś czas temu. Ja poległam ale Ty widzę działasz dzielnie. Gratuluje.
    Co zmieniłaś, jakbyś mogła w skrócie napisać - może podpatrzę...

I tak ruch też jakiś dodam...

Awatar wanilia85
    Mieszka w
    Kraków

czy ja wiem czy tak dzielnie
    przybyło mi od maja 7kg... ale zbijam to im szybciej tym lepiej

mnie na początku odchudzania bardzo pomogła zmiana jedzenia zamiast typowo domowego jedzenia zaczęłam jeśc ciemne, pełnoziarniste pieczywo, dużo warzyw, owoców, chudy nabiał z czasem oduczyła się używac soli ( w ogóle przypraw ), ograniczyłam to co tłuste, smażone itp

ogólnie wyznaje zasadę - zdrowo i rozsądnie
    tzn że jak trafi się gdzieś lub mnie najdzie na słodkie to zjadam, ale w rozsądnej ilości (czyli nie tabliczka czekolady, a kilka kostek )
    wolę nie pakowac się w żadna dietę, która ogranicza spożycie czegoś, bo boję się że kiedyś jak zacznę jeśc to co na diecie było zabronione to będzie jojo...

mnie akurat bardzo pasuje taki zdorwy tryb i od maja kiedy to zaczęłam jeśc trochę po "staremu" to fakt - przybyło mnie... ale przede wszystki mźle się czuję z takim jedzeniem....
    dlatego teraz powoli powracam na dobre tory

Mieszka w
    Kraków

Dzięki za dobre słowa i wskazówki.

Ja w zasadzie też ok 7-8 kg od kwietnia przytyłam i również jest mi z tym źle. Tyle, że mnie jest źle z nadmiarem wagi, bo samo jedzenie nie sprawia mi większego problemu. Zmiana nawyków jest podyktowana zdrowym rozsądkiem niestety, bo jak tego nie dokonam to będę tyła dalej.
    Jakbym mogła jeść jak lubię, czyli kalorycznie - w skrócie - i nie tyłabym od tego to wcale nie miałabym potrzeby zmieniania nawyków żywieniowych. Jestem łasuchem i lubię zjeść.

Cóż trzA zacząć działać jakoś choć dzisiaj też mam do tego seksualne podejście, jestem pierońsko głodna. Raz, że mam rozepchany żołądek, więc naturalne, a dwa, że nie mogłam w nocy spać i jestem bardzo niewyspana a jak sie nie wyśpię, to jestem głodna, bo organizm odczuwa "sztuczny głód". WIĘC JAK JA MAM TO DZISIAJ ZROBIĆ?!?!?!

azetka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jarosław

hej kiniek
    dzięki za odwiedzinki

oj jak byłoby fajnie jeść bezkarnie i nie myśleć o konsekwencjach, niestety za ciasne ubrania zaraz nam o tym przypominają:/

rozepchany żołądek to również mój problem, potrafi pomieścić naprawdę dużo....

mi dużo dają gumy do żucia i napoje typu light, mało zdrowe ale czasem ratują od zeżarcia zawartości lodówki.....

Awatar wanilia85
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez kiniek Zobacz posta
    WIĘC JAK JA MAM TO DZISIAJ ZROBIĆ?!?!?!
    ja niestety z tym nie pomogę...
    bo sama źle spałam w nocy skutkiem czego jest że już dawno przekroczyłam dziś limit kalorii, a jeszcze na pewno coś zjem...
    chociaż jem same jogurty, cistka LU GO, ale kalorii już jest dużo...

Mieszka w
    Kraków

Ja na razie nie zjadłam zbyt dużo i nie ma tragedii, bo jestem w pracy a nie mam nic więcej do zjedzenia, poza to co zabralam a zabrałam niewiele (a szkoda....)

Do wieczora może być różnie ale postaram się nie pchać w tyłek jakichś niebotycznych ilości. Choć wiem, że nie będzie tak jakbym sobie tego życzyła. Ale i tak zamierzam coś ze soba zrobić.
    Wiem, że jak zobaczę pierwsze efekty po pewnym czasie to mnie zmotywuje. Mam przynajmniej taką nadzieję. Mam też nadzieję, że jak pojem poprawnie kilka dni to szkoda mi będzie zaprzepaścić to co osiągnęłam i nie dam się pokusom.

Niestety nie da się bezkarnie jeść co by sie chciało. Tak na prawdę niewiele jest takich osób, które są zdrowe i mogą jeść ile chcą a jak już ktoś taki jest to kto? FACET.
    Tym to zawsze w życiu lepiej: więcej zapotrzebowania na kalorie/dziennie maja, jak ćwiczą to więcej spalają niż kobieta robiąc to samo, nie rodzą, rozumują prościej niż kobiety i jeszcze trochę by się tego znalazło..... ale my jesteśmy piękniejsze

elunka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Piła

Dzień dobry Kineczku

Cieszę się bardzo, że się zmobilizowałaś,a tytuł postu masz naprawdę oryginalny
    Chciałam nawiązać do tego,co napisałaś, a mianowicie, "że w głębi serca nie wierzysz, że Ci się uda..." Uważasz tak, bo brak Ci chwilowo motywacji, ale myślę, że z czasem to się zmieni, jak zobaczysz pierwsze efekty. Nie ma co z góry zakładać, że nic z tego nie będzie, bo większość z nas już na starcie byłaby przegrana. Pozytywne myślenie podczas diety (czy też zmiany nawyków żywieniowych - to tak ładniej brzmi), to podstawa. Głowa do góry - będzie dobrze, bo jesteśmy razem i się wzajemnie wspieramy

Buźka dla Ciebie :*

dietruinedmylife Guest

Cytat Zamieszczone przez kiniek Zobacz posta
    Tym to zawsze w życiu lepiej: więcej zapotrzebowania na kalorie/dziennie maja, jak ćwiczą to więcej spalają niż kobieta robiąc to samo, nie rodzą, rozumują prościej niż kobiety i jeszcze trochę by się tego znalazło..... ale my jesteśmy piękniejsze
    ha, ale z czasem dostaja takie okropne brzuchy jakby połkneli arbuza, o!

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów