Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 348
Like Tree1Lubią to

Wątek: Weteranki diet :-)

emiliapl jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jędrzejów

Domyślnie Odp: Weteranki diet :-)

A ile masz wzrostu??I obecną wagę?? Ja najmniej ważyłam 42kilo przy 160 cm - miałam wtedy 16lat daaaaaaaaaaaaawno to było - i chudziutka byłam a wcale się nie odchudzałam!
    Pierwsze zwycięstwo 14.10.2011

Drugie zwycięstwo...(?)

Awatar _niunia_
    _niunia_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Ja najmniej ważyłam w swoim życiu 43kg, a mam 160cm. U mnie to była tez granica anoreksji, a nawet powiem więcej- już granicę przekroczyłam, ale kilka mądrych osób wzięło się za mnie i jakoś mnie z tego wyratowali.
    Lepiej ja się postanawia schudnąć 2kg to się lepiej tego trzymać, bo ja wtedy chciałam ważyć 55, a wyszło o 11 mniej :/
    Teraz mam trochę więcej rozumu
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

Mieszka w
    Jędrzejów

Ciężko przestać jak tak dobrze idzie Takkk wiek dojrzewania rządzi się swoimi prawami. Na szczęście potem wraca rozum!

Co do figury to nie mogę powiedzieć żebym była zachwycona, natomist mój rozum mi podpowiada że już dosyć, i że skoro jestem figurą gruszki to nawet przy 46kg moja dolna część zawsze będzie szersza od górnej - a zatem nie w kilogramach problem tylko w proporcjach - czyli trzeba pomóc sobie ubraniami. I tu się cieszę że jestem dorosła - bo sama decyduję co się w mojej garderobie znajdzie. Ale o rurkach marzę - choć wiem że nie dla mnie:/ ale może z jaką fajną tuniczką i obcasikiem....rozmarzona

Drugie zwycięstwo...(?)

Awatar _niunia_
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Emilko, dla Ciebie idealne wąskie góry, mocno dopasowane i luźniejsze doły. Spódnice, spodnie a'la "pumpy", ale zawsze musisz pamiętać o pięknie wyeksponowanej górze, bo to ona ma zwrócić uwagę wszystkich

Ja całe szczęście jestem proporcjonalna, czyli wszędzie mam za dużo
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

Awatar shapeshifter
    shapeshifter jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

Witajcie weteranki
    jestem po pierwszym ważeniu i uffff jest dokładnie tak, jak myślałam 65 kg czyli 15 do odrzutu mam ciekawe pomiary, które mogę sobie porównać z tymi sprzed 2 lat. Cóż, masa tłuszczowa większa niż przy tej samej wadze 2 lata temu. Grrr. Tak podobno jest po 30! Ale jest mi jakoś tak lżej Przede mną ciężka przeprawa - tydzień na all inclusive, ale zamierzam być twarda, bo 1 października chciałabym ważyć poniżej 63. A do końca października poniżej 59. A później już spokojnie
    Ściskam Was mocno!
    Ola

Mieszka w
    Jędrzejów

Ola - ja też jestem po 30-tce - ciało się zmienia, to fakt. Mi się pogorszył stan skóry (trochę rozstępów mi wyszło:/) no i zadek mi się zrobił jakiś....płaski. Ale i tak bym nie oddała swojego wieku-na młodszy. Bo po pierwsze; nie mam już problemów z trądzikiem, po drugie mam ustabilizowaną sytuację materialną i zawodową i po trzecie czuję się znacznie lepiej ze sobą niż 5-8 lat temu
    65 kg to nie jest masakrycznie dużo, wystarczy samozaparcie i dobra motywacja.

Niuniu - jak ja założę wąską górę i szerszy dół, to mam wrażenie że jeszcze bardziej widać tą dysproporcję. I na przykład polecają mi spodnie rozszerzane na dole - a ja właśnie w prostych wyglądam najlepiej!
    Kiedyś usłyszałam że problemem gruszek tak naprawdę nie są szerokie biodra - tylko krótkie nóżki i dłuuuuuugi tułw. W każdym razie jak mam kupić spodnie to godzina samo mierzenie-jak nic!
    Acha - ja właśnie uważam, że masz fajną figurę, bo proporcjonalną - i bardzo apetyczny biust - mniam mniam

Drugie zwycięstwo...(?)

Awatar _niunia_
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Hej Dziewczyny.
    Wiecie co jest najlepsze w weterankach? Że mimo, że chcą schudnąć to mają do siebie dystans i tak na prawdę nawet lubią swoje ciałko

Wy już po 30, ja mam dopiero lat 22, więc daleka droga do 30.
    Jak to mówią : po 30 się zmienia wiele w ciele kobiety, trudniej jest schudnąć itd. A jeśli chodzi o lat 40, to z jaką wagą przejdziesz swoje 40 urodziny to możesz być pewna, że już mniej ważyć nie będziesz Więc strzeżcie się Dziewczęta Ja mam jeszcze 18lat na schudnięcie :P
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

Awatar shapeshifter
    shapeshifter jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

ufff do czterdziestki jeszcze trochę, ale macie rację (Emilia) - po 30 patrzymy na siebie bardziej z podziwem, niż z krytyką. Tego uczucia nie zamienię nawet na młodszy wiek, bo strasznie się z tym męczyłam - Niunia, mam nadzieję, że szybko dopadnie Cię to miłe uczucie, zanim jeszcze dobrniesz do 30!
    Jestem weteranką, bo chyba lubię to wyzwanie: 15 kilo. To jest coś, co da się zrobić, czego efekty są widzialne i mierzalne, dzięki czemu znów zaczynam myśleć o sobie, a nie o wszystkich dookoła...
    Ja się ważę co 2 tygodnie (choć przez mój wyjazd następne ważenie mam dopiero 1 października i to jest dla mnie motywacja, żeby nie szaleć na wakacjach. Tj nie szaleć z jedzeniem i alkoholem, z całą resztą będę szaleć, obiecuję! No ale to dopiero za tydzień).
    Ale już mi lekko
    Do jutra jestem na detoksie owocowo-warzywnym, a w czwartek zaczynam komponować własne pyszności w oparciu o założenia dietetyka (tak, muszę mieć nad sobą taki bacik, bez tego u mnie ani rusz... albo i rusz, ale nie na długo!); jeśli macie ochotę na fajne przepisy, to mogę wrzucać tu albo gdzie indziej (bo tym się między innymi zajmuję);
    ściskam serdecznie
    Ola

Awatar _niunia_
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Olka, możesz jakieś przepisy powrzucać, może uda mi się je poprzerabiać pod dietę Montigniaca

Co do Twojego wyzwania, to fajnie, że nie mówisz 8kg w miesiąc, dam rade! Tylko na spokojnie, cierpliwie i z dystansem Fajnie Z Twoim podejściem uda Ci się na 100% zrzucić te kilkanaście kilogramów, co to dla Ciebie !

A do dietetyka chodzisz się ważyć i mierzyć i po dietę, czy jak?

Powiem Ci, że ja podczas urlopu nie tyję, czasem nawet schudnę
    Zapraszam do mnie

MICHEL MONTIGNAC

Mieszka w
    Jędrzejów

A ja dziś wsadziłam na tyłek legginsy - czarne, do tego sukienka 'kopertówka' i wyglądałam jak rakieta - a co!
    Co do diety - to ja schudłam 6kilo w dwa miesiące - co imponującym wynikiem nie jest - ale nie mogę powiedzieć żebym się katowała i że było bardzo ciężko.

Niunia - a jak waga?bo na suwaczku twym nie uświadczysz moja dziś 52,1 - jeszcze trochę za mała różnica żeby przesuwać swój...

Drugie zwycięstwo...(?)

Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów