Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 162

Wątek: "Jutro to dziś tyle,że jutro" ... Nowe nawyki = nowa ja!

Awatar MeredithG
    MeredithG jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie "Jutro to dziś tyle,że jutro" ... Nowe nawyki = nowa ja!

Moją kolejną (chyba 1000) przygodę z odchudzaniem zaczęłam WCZORAJ.
    Tyle razy zaczynałam i poddawałam się po kilku dniach. Chciałabym wreszcie osiągnąć swój cel i nie płakać za każdym razem gdy mam ubrać kostium kąpielowy ,bądź obcisłą sukienkę.
    Tłuszczyk odkłada mi się głównie w okolicy talii i nie wygląda estetycznie.

Przeanalizowałam moje poprzednie błędy i ułożyłam sobie nowy plan.

1-> Chciałam chudnąć za dużo na raz :np. 10 kg w miesiąc. Wiem,że to dla mnie jest nierealne i za bardzo mnie frustruje. Teraz podzieliłam główny cel na 2 etapy : 1 to minus 5 kg do końca grudnia 2 to minus kolejne 5 do połowy lutego.

2-> W ćwiczeniach wyznawałam zasadę "wszystko albo nic" i owszem raz ćwiczyłam jak szalona ,a innym razem gdy nie miałam siły zażerałam poczucie winy ,że nie ćwiczę. Teraz chcę co dwa dni ćwiczyć intensywnie około 30 min (może być więcej) ,a tak to ogólnie więcej się ruszać :spacery ,zabawy z psem itp.Dodatkowo codzienne robię ćwiczenia na mięśnie brzucha.

3-> Moją zmorą było zaczynanie od jutra ...Teraz nawet nie dopuszczam do siebie myśli "o jutrze". Lubiłam też zaczynać odchudzanie od jakichś konkretnych dat np " 1 grudzień" albo " tydzień przed sylwestrem itp".

4-> W miarę upływu dni na diecie coraz bardziej sobie folgowałam. Nakładanie większych porcji mięsa , mały batonik.... I potem się dziwiłam,że jestem na diecie a nie chudnę.

Można by tak wymieniać i wymieniać...Ja już nie chcę czuć poczucia winy po kolejnym obżarstwie... Mam dosyć nieestetycznej oponki na brzuchu!!!!
    Osiągnę swój cel ....

Proszę Was o wsparcie!!! Bez Was będzie zbyt trudno.

P.S Dziewczyny jak Wy to robicie,że Wasze posty mają pogrubioną czcionkę, możecie stosować kolory itp?

---------- Wiadomość dodana o 19:57 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:25 ----------

To był intensywny i bardzo,bardzo mroźny dzień!!!

Dużo zajęć ,mało czasu na myślenie "czym by się tu napchać".

Menu :

Śniadanie : 100g twarogu półtłustego +7czarnych oliwek +kawa z mlekiem 0,5% (około200kacl)
    2 Śniadanie :Bułka robiona na zakwasie z mąki razowej : (ok 200kcal)
    OBIAD I KOLACJA w jednym : placek pszenny +warzywa (ostre papryczki +pieczarki+papryka,sałata)+kurczak gotowany w ziołach (ok 600kcal)

Razem około 1000kcal (pewnie plus minus 50 kcal).

Czasem włącza mi się zgubne myślenie,że jeszcze tyle przede mną...Ciężko mi z tym walczyć ponieważ zawsze wtedy mam chęć zawalić dietę.

Jeśli ktoś mnie chociaż podczytuje to życzę dobrej nocy :-*
    Tu jestem : ... Nowe nawyki = nowa ja! - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Małymi kroczkami...
    CEL PIERWSZY: do końca grudnia

moolyy jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Krotoszyn
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: "Jutro to dziś tyle,że jutro" ... Nowe nawyki = nowa ja!

A dziękuję za życzenia dobrej nocki trzymam kciuki, aby tym razem się udało- ale pamiętaj, że zagładzanie się też nie jest dobre- bo w pewnym dniu po prostu pękniesz w sobie i nadrobisz to w kilka dni

Awatar MeredithG

Cytat Zamieszczone przez moolyy Zobacz posta
    A dziękuję za życzenia dobrej nocki trzymam kciuki, aby tym razem się udało- ale pamiętaj, że zagładzanie się też nie jest dobre- bo w pewnym dniu po prostu pękniesz w sobie i nadrobisz to w kilka dni
    Jak miło mi ,że jesteś!!! Od razu raźniej i przyjemniej

Masz rację,że głodzić się nie można. Normalnie na diecie chciałabym jadać około 1300-1500kcal (w zależnosci czy będę ćwiczyć danego dnia). Dziś mało wyszło ze względu na uczelniane stresy
    Małymi kroczkami...

Eulalia1990 jest nieaktywny Znany na forum

Witam

Dobrze, że masz realne założenia Nie wiem czy lubisz gorzką czekoladę, ale podobno można ją jeść podczas diety (oczywiście w MAŁYCH ilościach). Ja jak zjem taką małą kosteczkę, to już na nic innego słodkiego nie mam ochoty.

Życzę dobrej nocy i kolejnych udanych dni
    5 MINUT W USTACH, GODZINA W ŻOŁĄDKU, CAŁE ŻYCIE W BIODRACH!!

Awatar wielorybinka
    wielorybinka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gniezno
    Wpisy na blogu
    2

Meredith! [ach jak mi miło panią spotkać ]

wspaniałe założenia i wszystko dobrze przemyślane, pogratulować!

proszę ładnie jeść i się nie głodzić, ot co! bo potem przychodzi taki zły zły moment

Awatar MeredithG

Cytat Zamieszczone przez Eulalia1990 Zobacz posta
    Witam

Dobrze, że masz realne założenia Nie wiem czy lubisz gorzką czekoladę, ale podobno można ją jeść podczas diety (oczywiście w MAŁYCH ilościach). Ja jak zjem taką małą kosteczkę, to już na nic innego słodkiego nie mam ochoty.

Życzę dobrej nocy i kolejnych udanych dni
    Eulalio

Lubię gorzką czekoladę ! Mam z nią niestety problem taki jak z innymi słodyczami. Nie umiem zatrzymać się na małej ilości. Jak kupię tabliczkę to wcinam tabliczkę

---------- Wiadomość dodana o 08:34 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:32 ----------

Cytat Zamieszczone przez wielorybinka Zobacz posta
    Meredith! [ach jak mi miło panią spotkać ]

wspaniałe założenia i wszystko dobrze przemyślane, pogratulować!

proszę ładnie jeść i się nie głodzić, ot co! bo potem przychodzi taki zły zły moment
    Wielorybinko

Hah ja jak mam stresy to chudnę...jak się poprawia to tyję. I takie błędne koło się robi.
    Chcę ten kołowrotek przerwać. Chciałabym spaść poniżej 70kg.
    Kiedyś ważyłam więcej o jakieś 6kg i od tamtego schudnięcia co bym nie robiła bariery 70 nie daję rady przeskoczyć.[COLOR="Silver"]

---------- Wiadomość dodana o 08:38 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:34 ----------

Proszę o trzymanie za mnie dzisiaj kciuków.
    Czeka mnie prezentacja przed sporą grupą ludzi , plus do tego wielkie kolokwium.
    Ani na jedno ani na drugie nie czuje się przygotowanaDziewczyny jak Wy znosicie te mrozy? JA ICH NIENAWIDZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nic to kończę żale i ruszam do boju ;-)
    Miłego dnia laseczki!
    Małymi kroczkami...

Awatar haasta
    haasta jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

hej dziewczyny
    ja nowa tutaj jestem i dzisiaj mialam dzien wazenia....buuuuuuu
    nic tak jak bylo jest
    to prawda ze ostatni tydzien byl ...ochhhhh przeslodzony bardzo,
    ale do teraz od tej chwili przysiegam wam i sobie samej ze bede dzielna i wytrwala
    i ze zadne slodycze nie beda mnie kusily

moja historia jest banalna
    zawsze wazylam w granicach 50kg
    rzucilam fajki 5 miesiecy temu....ba silna wola, jadlam podjadalam wszystko smakowalo niebiansko i wskoczylo mi 11 kg i koszmar rozpoczety
    zaden ciuch na mnie nie pasuje
    wpadlam w depresje
    przestalam wychodzic z domu a zaczelam krzyczec na dziecko.....wiem jestem okropna

dlatego czas to zmienic
    musze bo oszaleje!
    blagam
    pomocy
    ja rowniez pomoge
    bede was wspierala.......

buziaki i milusiego dznia zycze
    i przemyslanego dietkowania, nie warto siegac po batoniki i lapac gryza od meza,,,,

Awatar MeredithG

Haasta

Powolutku zrzucisz wagę Fajki rzuciłaś to i to się uda!!!
    Czasem jest ciężko...zwłaszcza gdy zima szaleje.Ale mimo wszystko warto się starać
    Małymi kroczkami...

Awatar haribo203
    haribo203 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lubin

MeredithG kochana 5 posiłków ! mniej więcej co 2-3 h bo siądzie ci metabolizm z czego pierwsze śniadanie ma wnosić około 30 % i obiad około 40% dziennego zapotrzebowania na kalorie najlepiej przy diecie 1300 schudniesz daje ci 100% woda kawa i herbatki nie wchodzą w posiłki, bo już czytałam na forum jadłospisy typu 1.kawa 2. wasa z wędliną 3.kawa 4 udko 5kawa i jest 5 posiłków ha

dla przykładu ja mam 166 cm i 66 kg ćwiczę 4 razy w tygodniu na siłowni mój organizm potrzebuje 2300 kalorii dziennie przy ograniczeniu 1000 dziennie w tydzień schudnę ( nie wliczając siłowni tylko samą dietę ) 1 kg bo potrzeba nam zredukować 7000 kalorii żeby schudnąć 1 kg taka wiedza się przydaje dołączając do tego ćwiczenia spalając dziennie przy nich 500 kalorii masz jeszcze 0,5 kg w tygodniu mniej i cały metabolizm w miesiącu bez głodu można 6 kg stracić

ależ się wymądrowałam - tylko nie bijcie

---------- Wiadomość dodana o 09:04 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:00 ----------

haasta ja ciebie rozumiem ja też załapałam o w tym roku depreche na dzieci się wydzierałam, płakałam bez powodu a właściwie z powodu - waga -zimą ogólnie ciężej jest schudnąć, wyjdz gdzieś z domu jakiś areobik czy basen, siłownia 3 razy w tygodniu i zobaczysz poprawi się i waga i nastrój

I ETAP ( 24.04.23) - 30 DNI Z EWĄ - rozpoczęty! bmi 26

Eulalia1990 jest nieaktywny Znany na forum

Haribo pięknie nam to wszystko wytłumaczyłaś, mądrze, rozsądnie i skutecznie Ja za siebie dziękuję, a sądzę, że inni też myślą tak jak ja
    5 MINUT W USTACH, GODZINA W ŻOŁĄDKU, CAŁE ŻYCIE W BIODRACH!!

Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów