Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: zwalczyć stres i nie przytyć

Gochen jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Domyślnie zwalczyć stres i nie przytyć

cześć! mam na imie Gosia i bardzo chcialabym z kims pisac na tym forum, wydaje mi sie,ze moze mi to pomoc. moj problem polega na tym,ze nie kontroluje jedzenia,kiedy sie stresuje,a ostatnio denerwuje mnie ostatnio wszystko.. jest niedziela wieczor,dzis mialam caly dzien wolny a zdazylam w ciagu calego dnia objesc sie tak konkretnie do pelna ze 3 razy.. juz nie mowiac o tym,ze raz az tak,ze az mi bylo niedobrze.. to chyba nie powinno tak wygladac. jednak od jutra sprobuje wyregulowac jakos te moje napady obzarstwa. to moze tez przez to,ze przestalam palic jakis miesiac temu. tak wiec: jutro proba! nie objesc sie!

katiucha jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: zwalczyć stres i nie przytyć

Hej Gochen. Ja też tak mam. Jak się denerwuję, to pierwsze co sięgam po jedzenie. I obżeram się. I ja też rzuciłam palenie 4 dni temu. Po roku bardzo intensywnego kopcenia półtorej paczki dziennie. Więc rozumiem.....

Mieszka w
    Poznań

eh, dziekuje Katiucha,ze chociaz Ty jedna cos napisalas na moj post bardzo dziekuje; ja dzisiaj przynajmniej sie nie objadlam; zjadlam sniadanie takie konkretne: rogal z dzemem i platki, potem na obiad zupa + golabek; niestety nie wytrzymalam,zeby nie odmowic sobie princessy.. ale grunt,ze chociaz stale pory jedzenia i bez podzerania w ciagu dnia.. a jak myslicie? jak mozna zastapic taka poobiednia ogromna chec na slodkie? czekam na posty i zycze udanej walki z apetytem

asiaBcN jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Barcelona

ja tez tak mam.. w dodaku nie moge wytrzymac bez czekolady w takiej sytuacji....i nie wiem co zrobic... odkrylam ostatnio ze mala lyzeczka nutelli ma nieporownanie mniej kalorii niz np batonik wiec chyba zakupie sobie teraz druga i schowam na takie napady... :P

Awatar pisces
    pisces jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Olsztyn

Gosia, pomału do przodu, a będzie coraz lepiej ;-) Nie od razu Kraków zbudowano, więc od razu nie da się zmienić nawyków żywieniowych, ale będzie ok. Trzymam kciuki!

Mieszka w
    Poznań

czesc dziewczyny dziekuje Pisces, masz racje, zwalczyc zle nawyki zywieniowe to jes dopiero.. bo dzis np. juz zauwazylam,ze duzy deser podlaczylam pod dosyc juz spory obiad,co sobie zrobilam.. nie powinno tak byc,co prawda zbliza mi sie okres i chyba w dodatku to przez to takie napady glodu,caly dzien podjadalam.. yhh.. moze jutro bedzie lepiej! musi byc! moze zaloze sobie tez taka miarke z waga,jak to sie nazywa? i jak to zalozyc? pozdrawiam, Gosia

Mieszka w
    Poznań

to znów ja.. eh, co ja siebie oszukuje, przesadzilam dzisiaj.. przesadzilam.. czuje sie taka ciezka, objedzona, brzuch taki duzy.. mam duzego minusa!!

p.s.a straznika wagi juz potrafie obslugiwac,oto on:
    Ostatnio edytowane przez Gochen ; 15-10-2008 o 17:21

Awatar pisces
    pisces jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Olsztyn

oo strazniczek mowi, ze mamy taka sama wage i taki sam cel (moj jest nie do konca dobry)

Mieszka w
    Poznań

ooo to calkiem fajnie,a jaki Ty masz pomysl na odchudzanie Katiucha? ja musze pamietac o tym,ze jak jednego dnia mi nie wyjdzie,to zeby nastepnego nie popelniac tego samego bledu.. bo dzis juz prawie tak bylo.. ale staram sobie jakos z tym poradzic. pozdrawiam

pampeluna jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ładna

a może pomogłoby Tobie rozplanowanie posiłków i jedzenie ich regularnie. wiesz jak jesz normalne 3 posiłki w ciągu dnia, to jak już do któregoś siadasz to jesteś tak głodna, że opychasz się do mdłości :/ zaplanuj sobie 5 posiłków co 3 godziny, wszelkich zapasów łakoci pozbądź się z domu, z pracy (nawiasem mówiąc myślę, ze zapas nutelli jaki proponuje asiaBcN nie jest dobrym pomysłem, bo bardzo stresująca sytuacja może spowodować, ze wsuniesz cały słoik ) . lepiej jak będziesz mieć pod ręką raczej warzywka świeże niż łakocie

a i myślę najważniejsze nie możesz rozmyślać cały dzień nad jedzeniem. zajmij sobie czas czymś innym, o posiłku pomyśl dopiero jak przyjdzie na niego czas

a co do palenia, to papieros do tej pory pomagał Tobie najprawdopodobniej rozładować nerwy. może nie tyle jego smak, co samo palenie, jako chwila odejścia od obowiązków, odwrócenie myśli na inne tory. może zamiast zastępować papierosy przegryzkami lepiej byłoby zapewnić sobie codziennie jakąś chwilę relaksu, czas dla siebie

wiem, że łatwiej powiedzieć trudniej zrobić ale trzymam kciuki

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni