Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: kolejna walka ze samym sobą-do skutku ;)

browar112 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radomsko

Domyślnie kolejna walka ze samym sobą-do skutku ;)

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Nazywam sie Dawid i mam 19 lat.Nie bylo mnie tu dosyc dlugo,a to dlatego ze osiagnalem(kiedys) sukces,pozbylem sie zbednych kilogramow i bylo bardzo dobrze.To bylo jakies 1,5-2 lata temu. Dla przypomnienia tym co mnie jeszcze nie znaja to mam 178cm wzrostu i wazylem wtedy 106 kg,udalo mi sie pozbyc 14 kg-chudnąc do 92 kg.Lecz od tamtego czasu wydarzyło się wiele rzeczy,ktore wplynely na to,ze dnia dzisiejszego waze 109,1 kg.Od wielkiego postu czyli od dzisiaj zamierzam prowadzic walke ze swoja wagą i zamierzam się odchudzac.Mam nadzieje ze uda mi się to osiagnac i znow bede mogl sie cieszyc z sukcesu jakim jest zrzucenie ponad 10 kg wagi.Wierze ze mi sie uda,poniewaz wiem,ze z wasza pomoca i waszym wsparciem mozna zrobic wszystko.Juz raz sie o tym przekonalem i jestem bardzo szczesliwy ze znow spotkam na tym forum ludzi,ktorzy borykaja sie z takim samym problemem jak ja i bede mogl sie nawzajem z nimi wspierac.
    Mam nadzieje ze pomozecie mi w walce??

Pozdrawiam Serdecznie
    Dawid

P.S. Przepraszam za nie pisanie polskich liter oraz za to ze napisalem to wszystko tak na szybko,ale spiesze sie do szkoly jak przyjde z niej to wieczorem napisze cos wiecej i schludniej Zycze wam wszystkim milego dnia

Awatar suslak
    suslak jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: kolejna walka ze samym sobą-do skutku ;)

doświadczenie już masz, motywację też więc powodzenia!
    To ja
    Łork in progress pliz łejt

kkasiaa Guest

życzę powodzenia i będę tutaj często zaglądać bo sama od dzisiaj biorę się kolejny raz za siebie

Mieszka w
    Radomsko

Witam serdecznie.
    Na samym początku powinienem dostać od Was kopa za to,że wczoraj nie znalazłem czasu aby tutaj zajrzeć(choć obiecywałem).Ale mam nadzieje że dzisiaj to nadrobie moją dosyć obszerną relacją.
    Wczorajszy dzień który był pierwszym dniem mojej diety minął dosyć dobrze.Niektórzy jak przeczytają mój jadłospis to się zdziwią że na takim jedzeniu nie schudne,ale to był "jednodniowy" wyskok(jeśli można to tak w ogóle nazwać).Nie pamiętam dokładnie co jadłem,ale mam nadzieję że uda mi się wszystkie rzeczy tutaj zamieścić.Otóż mój środowy jadłospis wyglądał następująco:

1.ŚNIADANIE
    07:10 - Pół bułki zwykłej z serem żółtym.
    2.OBIAD
    14:15 - jedna łyżka stołowa tłuczonych ziemniaków+ pół talerzyka surówki z kapusty kiszonej i marchewki+ 1,5 fileta rybnego smażonego.
    3.KOLACJA
    18:30 - Pół bułki zwykłej z serem białym

Jeśli chodzi o ruch,to wczoraj o 20 poszedłem na hale,grałem 2 godziny w piłkę halową i muszę powiedzieć że po dosyć długiej absencji( nie grałem w nic ze 3 miesiące jak nie dłużej) "ściekałem" się dosyć mocno

Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to dziś sobie tak jakby troszkę pozwoliłem,ale wcale moim zdaniem nie zjadłem dużo kalorii;P
    Oto dzisiejszy jadłospis:
    1.ŚNIADANIE
    07:00 - 1 kawałek pizzy(została z wtorku więc ją dokończyłem:P
    2.DRUGIE ŚNIADANIE
    10:00 - 1 cukierek + jedno malutkie ciastko z ciasta francuskiego z serem(ach ten dzień mężczyzny-wychowawczyni i jedyna dziewczyna w naszej klasie zrobiły nam taki miły poczęstunek i musiałem się poczęstować)
    3.OBIADOKOLACJA
    16:30 - 3 kromki chleba z pasztetem drobiowym + musztardą

Jeśli chodzi o dodatkowe kalorie to można doliczyć 1 litr napoju energetycznego(450 kcal)

To jest dzisiejsze moje jedzenie.Wiem że dziś sobie pozwoliłem,no ale cóż nic się nie stało.Poza tym Od jutra zaczynam się żywić takimi produktami które poprzednim razem dały mi efekt -14 KG.A dieta wyglądała następująco:

ZERO SŁODZYCZY!!
    ZERO CHLEBA,BUŁEK
    ZERO MAKARONÓW,ZIEMNIAKÓW
    ZERO SŁODKICH I GAZOWANYCH NAPOJÓW

Jeśli chodzi o żywność to podczas tej diety jadałem i będę jadał pieczywo lekkie chrupkie a'la WASA,same chude rzeczy i oczywiście w ograniczonych ilościach.
    Jedyne co mnie dręczy to to że mam rowerek stacjonarny w domu ale nie chce mi się na nim ćwiczyć.Jestem takim leniem że aż szok;( Dajcie mi jakiegoś kopa w ten tłusty tyłek to się ruszę do ćwiczeń
    Jeśli możecie to doradzcie mi,ile dziennie kilometrów powinienem zrobić żeby to ćwiczenie mi coś dało?? Bo ja mogę dosyć dużo tylko że mi się nie chce;/
    Czekam na odpowiedzi od was,tymczasem idę może troszkę pojeździć rowerkiem i będę co chwila spoglądał czy ktoś się odezwie i czy ktoś w ogóle przeczyta w całości mojego posta.
    POZDRAWIAM

Awatar annn87
    annn87 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jelenia Góra

Witaj Dziękuję bardzo za odwiedziny Dawidzie sio do rowerka! Nie wiem ile powinieneś zrobić km, ale wiem, że nie powinien on stać i się kurzyć:P Jadłospis nawet ładny gdyby nie te dodatkowe kcal. Strasznie dużo kcal mają takie napoje, już na ich miejscu wolałabym coś zjeść hehe. Obiecuję, że będę zaglądać do Ciebie i dopingować, a czasem "dawać kopa", ale oby było jak najmniej takich sytuacji

Pozdrawiam, Ania

kkasiaa Guest

Witam obiecałam że zaglądnę to kukam co tam u Ciebie moja metoda na rowerek jest taka że oglądam tv i pedałuje wtedy mi czas jakoś szybciutko leci i nie myślę "jak długo jeszcze..." a co do km to sam sobie ustal ile czasu możesz dziennie poświęcić na rower i trzymaj się tego codziennie i będzie dobrze
    pozdrawiam

Mieszka w
    Radomsko

Uff. Zrobiłem 10 km na rowerku to już mogę uznać za sukces że mi się chciało ruszyć tą grubą dupe :P
    Wstawiłem do galerii dzisiejsze zdjęcia.Mam nadzieję że ktoś je obejrzy i skomentuje szczerze i obiektywnie
    Tutaj są linki do moich zdjęć aktualnych:

http://www.dieta.pl/members/browar11...omentarze.html

http://www.dieta.pl/members/browar11...omentarze.html

Aha chyba nie wspominałem o tym,ale zamierzam się ważyć co tydzień w środę.Za chwilę jeszcze dodam strażniki do podpisu i jakiś podpis
    Mam nadzieję że ktokolwiek te moje wypociny czyta...
    Pozdrawiam Dawid
    Ostatnio edytowane przez browar112 ; 10-03-2011 o 22:18

Uprawnienia umieszczania postów